Adrianna S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Hotel je krásný, vegetace dělá svou práci ????????
Hotel je krásný, vegetace dělá svou práci ????????
Pláž je čistá a dobře udržovaná, písek je jemný, moře je velmi teplé - byli jsme tam v červnu
StravaSnídaně, které jsme měli v ceně zájezdu, byly velmi dobré a pestré, bez každodenní monotónnosti. Káva byla dobrá, což je velké plus, protože si myslím, že jsem se s tak dobrou kávou v hotelové restauraci ještě nikdy nesetkal.
UbytováníHotelový pokoj byl čistý a příjemný, uklízeli každý den, velmi pozitivní dojmy.
SlužbyMasáže nabízené hotelem jsou na vysoké úrovni.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







