Aktuálně pro cesty do Thajska

Hotel Phi Phi Island Cabana

Hodnocení: 3/5

Thajsko, Phi Phi, Phi Phi Don

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Lednička Lednička ano
  • Tenis, Volejbal Tenis ano
  • Surfování Surfování ano
  • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
  • Fitness Fitness ano
  • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
  • Dětský bazén Dětský bazén ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Lucie Š.

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Jelikož jsme byli už na dosti destinacích chudších než je tato, je tady na tomto hotelu i ostrově co zlepšovat. Když vezmu v potaz okolní podmínky a nabídky, tak je to velice pěkný a útulný hotel a klidně bych se do něj vrátila, pokud by cesta byla kratší(tři letadla, 1h autem a necelé 3h lodí a to samé zpět) a cena nižší.Až na tu úmornou cestu, to byla pěkná dovolená.

Jelikož jsme byli už na dosti destinacích chudších než je tato, je tady na tomto hotelu i ostrově co zlepšovat. Když vezmu v potaz okolní podmínky a nabídky, tak je to velice pěkný a útulný hotel a klidně bych se do něj vrátila, pokud by cesta byla kratší(tři letadla, 1h autem a necelé 3h lodí a to samé zpět) a cena nižší.Až na tu úmornou cestu, to byla pěkná dovolená.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Z pláže jsme byli velice zklamaní, jelikož nás přivítal bordel a humus, v krásně čistém moři a písčité pláži se povalovaly odpadky, jak naplavené tak i pohozené.Z těch krásných fotek co si všude člověk dohledá je realita úplně jiná.Moře jako takové utíkalo asi 500 m a ukázala se krásná písčitá pláň a v dáli trochu kamení. Rozhodně žádný podmořský život tady nenajdete.Výhoda žádné chaluhy, jen velice zřídka se sem tam na pláži objevila.Pokud chcete šnorchlovat,tak buď výletem nebo si najmout loď a vyjet okolo ostrova a ta je poměrně dost drahá.Pláž před hotelem je jen v určitých hodinách, jinak moře zaplaví úplně pláž a rovnou z hotelu se po schodech jde do moře a nebo uteče. Na pláži tedy nejsou žádné lehátka ani deštníky, to vše je zadarmo u bazénu, ze kterého je krásný výhled na moře a okolí.

Strava

Měli jsme jen snídani a z té jsme byli po několika dnech dosti zklamaní, jelikož bylo každý den to samí. Sice obměňovali různé druhy nudlí a rýže byla taky stejná jen 2 druhy a maso střídali kuře a vepřoví.Jinak ovoce, salámi, pečivo, zelenina a křupky pořád stejný.

Ubytování

I když jsme věděli že hotel má jen 3* a ne 4*, dosti nás překvapilo. Hotel jako takoví,tak byl velice pěkný, ale pokoje poměrně malinké, za to s pěkným balkonkem a výhledem na moře. Koupelna je vydlážděná a na oko dobře vypadající akorát velké mínus polorozbité dvířka u sprchy.Nám to zas až tak moc nevadilo.Personál ochotný za každé situace, milý a usměvavý.Uklizečky to samé. Každý den čisté ručníky a uklizeno, dokonce bez dání bakšiše udělali slona na postel a nebo dali květiny.

Služby

Snažili se zpříjemnit dovolenou co to jen šlo.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Lucie Š.

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Jelikož jsme byli už na dosti destinacích chudších než je tato, je tady na tomto hotelu i ostrově co zlepšovat. Když vezmu v potaz okolní podmínky a nabídky, tak je to velice pěkný a útulný hotel a klidně bych se do něj vrátila, pokud by cesta byla kratší(tři letadla, 1h autem a necelé 3h lodí a to samé zpět) a cena nižší.Až na tu úmornou cestu, to byla pěkná dovolená.

Jelikož jsme byli už na dosti destinacích chudších než je tato, je tady na tomto hotelu i ostrově co zlepšovat. Když vezmu v potaz okolní podmínky a nabídky, tak je to velice pěkný a útulný hotel a klidně bych se do něj vrátila, pokud by cesta byla kratší(tři letadla, 1h autem a necelé 3h lodí a to samé zpět) a cena nižší.Až na tu úmornou cestu, to byla pěkná dovolená.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Z pláže jsme byli velice zklamaní, jelikož nás přivítal bordel a humus, v krásně čistém moři a písčité pláži se povalovaly odpadky, jak naplavené tak i pohozené.Z těch krásných fotek co si všude člověk dohledá je realita úplně jiná.Moře jako takové utíkalo asi 500 m a ukázala se krásná písčitá pláň a v dáli trochu kamení. Rozhodně žádný podmořský život tady nenajdete.Výhoda žádné chaluhy, jen velice zřídka se sem tam na pláži objevila.Pokud chcete šnorchlovat,tak buď výletem nebo si najmout loď a vyjet okolo ostrova a ta je poměrně dost drahá.Pláž před hotelem je jen v určitých hodinách, jinak moře zaplaví úplně pláž a rovnou z hotelu se po schodech jde do moře a nebo uteče. Na pláži tedy nejsou žádné lehátka ani deštníky, to vše je zadarmo u bazénu, ze kterého je krásný výhled na moře a okolí.

Strava

Měli jsme jen snídani a z té jsme byli po několika dnech dosti zklamaní, jelikož bylo každý den to samí. Sice obměňovali různé druhy nudlí a rýže byla taky stejná jen 2 druhy a maso střídali kuře a vepřoví.Jinak ovoce, salámi, pečivo, zelenina a křupky pořád stejný.

Ubytování

I když jsme věděli že hotel má jen 3* a ne 4*, dosti nás překvapilo. Hotel jako takoví,tak byl velice pěkný, ale pokoje poměrně malinké, za to s pěkným balkonkem a výhledem na moře. Koupelna je vydlážděná a na oko dobře vypadající akorát velké mínus polorozbité dvířka u sprchy.Nám to zas až tak moc nevadilo.Personál ochotný za každé situace, milý a usměvavý.Uklizečky to samé. Každý den čisté ručníky a uklizeno, dokonce bez dání bakšiše udělali slona na postel a nebo dali květiny.

Služby

Snažili se zpříjemnit dovolenou co to jen šlo.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...