Thajsko - Phi Phi Thajsko

 • Doprava letecky

  12:00 h

 • Popis

  Malé souostroví leží asi dvě hodiny jízdy lodí jihovýchodně od ostrova Phuket a skládá se z poloostrovů Phi Phi Leh a Phi Phi Don. Ještě před několika lety to byl ospalý tropický ráj. První turisté dorazili až v roce 1980 a dnes je Ko Phi Phi oblíbeným výletním cílem. Phi Phi Don je ostrov pro milovníky klidu, přírody, potápění a šnorchlování. Čekají na Vás nádherné zátoky s plážemi, pahorky, které obrůstá tropická vegetace a ovinuje tyrkysově modrá voda. Nehledejte letiště, silnice, mosty s pevninou a luxusní turistické komplexy. Ostrov je dosažitelný jen při denním světle lodí. Objevíte zde pravý tropický ráj.

  Ostrov Ko Phi Phi Pon leží asi 40 km na východ od Phuketu. Původně ukázkový příklad tropického ráje dnes bohužel velmi negativně poznamenává stále více se rozmáhající masová turistika. Ostrov je skalnatý a obklopují ho nádherně zářivé bílé pláže s jemným pískem a voda, která dosahuje čistoty křišťálu.

  Během hlavní turistické sezóny se na ostrov denně sjíždějí stovky návštěvníků z blízkých míst v okolí, nejvíce z Phuketu. Jejich obvykle jednodenní výlety způsobují neustálý hluk a zplodiny z téměř nepřetržitě přijíždějících a odjíždějících člunů také znečištění.

  Hlavní ulici "Phi Phi City" obklopují řady obchodů s nejrůznějšími suvenýry a pocit, že se právě nacházíte v tropickém ostrovním ráji, tady asi příliš mít nebudete. Abyste jej získali, musíte se pokusit vystihnout vzácný okamžik, kdy výletníci ostrov alespoň na krátkou dobu opustí.

Nejnovější recenze Thajsko - Phi Phi

Celkem: 8.6 Pokud chcete dovolenou v ráji, vřele doporučuji tento resort. Je ovšem na zvážení, zda přes cestovní kancelář. V ceně jsem měla mít...

 • 9.5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Pokud chcete dovolenou v ráji, vřele doporučuji tento resort. Je ovšem na zvážení, zda přes cestovní kancelář. V ceně jsem měla mít zahrnuty veškeré cestovní náklady, což platilo pouze po přístav v Phuketu. Veškeré následující náklady na lodní přepravu na a z Phi Phi byly v mé režii a to v částce několika tisíc bathů. Bez více než základní znalosti angličtiny bych byla v Phuketu ztracena. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bungalov na hezkém místě, doslova v zahradě. Každý den ustláno, nové ručníky na pláž a do koupelny, doplněna základní kosmetika, doplněný minibar a mísa čerstvého ovoce. Úklid kvalitní. Náročný klient si může všimnout, že na vybavení se již (opravdu lehce) podepsal zub času. Místo přímo vybízí k romantickým procházkám.

Strava
Co se tyče resortu, mohu hodnotit pouze snídaně. Čas podávání (6-10 AM) vyhovuje snad každému. Menu velmi bohaté, Evropan bude nadšený z čerstvého ovoce. Moučníky jednoduché, výborné. Káva průměrná.

Služby hotelu
Není co vytknout

Pláž
Zasloužila by si lepší péči, tím myslím úklid. Vzhledem k tomu jak se místní resorty snaží tvářit měly by si na tom dát záležet. Natural resort měl asi “nejslabší” vybavení co se tyče lehátek atd.

Iveta Pospíšilová, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 21.01.2019, Datum pobytu: 6.1. - 15.1.2019
Oblast: Thajsko Thajsko, Phi Phi, Hotel: Phi Phi Natural Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (11) Ne (0)

1 fotografie

Celkem: 9.4 Procestovali jsme s manzelem spoustu exotickych destinaci, ale na toto misto se urcite vratime!!!

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Procestovali jsme s manzelem spoustu exotickych destinaci, ale na toto misto se urcite vratime!!! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Skvely resort, vyborne sluzby, dobre jidlo a pohadkova plaz primo pred nasim bungalovem:

Strava
Vse, co jsme ochutnali, bylo vyborne!

Služby hotelu
Vyborne sluzby, prijemny a vstricny personal ...

Pláž
Asi nejkrasnejsi plaz na ostrove. Nadhera!

Lucie N., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 31.07.2018, Datum pobytu: 15.7. - 26.7.2018
Oblast: Thajsko Thajsko, Phi Phi, Hotel: Zeavola

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (0)

Celkem: 8.2 Výborná dovolená, super místo. Pouze zklamání ze strany cestovní kanceláře ohledně dopravy a špatné organizace dopravy!!

 • 9 Ubytování
 • 5 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Výborná dovolená, super místo. Pouze zklamání ze strany cestovní kanceláře ohledně dopravy a špatné organizace dopravy!! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování luxusní.

Strava
Strava zbytečně předražená v hotelovém resortu..

Služby hotelu
Předražené nadstandardní služby - masáže, výlet etc.

Pláž
Pláž pěkná, ale snesla by častější uklid..

Petra L., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 08.06.2018, Datum pobytu: 11.5. - 21.5.2018
Oblast: Thajsko Thajsko, Phi Phi, Hotel: Phi Phi Island Village

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7.8 Pěkná dovolená na krásným místě. Na ostrově Phi Phi je spousta zajímavých a nádherných míst a pláží, je potřeba být v pohybu a objevovat.

 • 8 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Pěkná dovolená na krásným místě. Na ostrově Phi Phi je spousta zajímavých a nádherných míst a pláží, je potřeba být v pohybu a objevovat. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování čisté a denně uklízené, za drobný bakšiš pokojská vykouzlí z osušek slona nebo labutě apod. Ne že by to bylo nezbytné, ale je to sympatické. Většina bungalovů je v kopci, pro starší nebo hůře chodící doporučuji předem domluvit ubytování co nejníže - nejblíž k recepci.

Strava
Jen snídaně, ale dost bohatý výběr, od klasické snídaně až po 3 - 4 normální jídla.

Služby hotelu
Žádné služby jsme nevyužívali, běží zde wi-fi která dosáhla až k "nám" na kopec takže se většinou dalo připojit i v bungalovu, dokonce se nám povedlo připojit i skoro půl kilometru od hotelu na moři.

Pláž
Před hotelem je moře mělké, ale na koupání to stačí, pokud tedy není zrovna odliv kdy moře zmizí a začíná asi po 200 metrech....Lepší koupání je na vedlejší Long beach, ale hlavně na ostatních plážích na ostrově a okolních ostrovech.

Tereza Kohlová, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 08.05.2017, Datum pobytu: 23.4. - 2.5.2017
Oblast: Thajsko Thajsko, Phi Phi, Hotel: Phi Phi Bay View Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (6) Ne (0)

Celkem: 8.8 Dojem... úžasná dovolená..

 • 9.5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 7 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Dojem... úžasná dovolená.. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v pořádku. Uklízení denně. Není co vytknout.

Strava
Strava také dobrá.

Služby hotelu
V resortu nikde nejsou odpadkové koše. Jen jeden u recepce a jeden u bazénu. U lehátek u moře nic. Jen by se měli zaměstnanci hotelu víc starat o pláž...vše co moře přílivem vyvrhne...od plast. lahví, přes papíry a jiné zůstává na pláži a kdyby si to turisti neuklidili, tak budou šlapat v odpadcích.

Pláž
Výše popsáno...

Ivana Pitourová, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 27.03.2017, Datum pobytu: 9.3. - 23.3.2017
Oblast: Thajsko Thajsko, Phi Phi, Hotel: Phi Phi Erawan Palm Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Thajsko - Phi Phi