Shems Holiday Village & Aquapark Hodnocení: 4/5
od 6 373 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 373 Kč za os.
od 8 990 Kč za os.
od 6 639 Kč za os.
od 6 979 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 53 hodnocení)
Petr Straka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana Fabiánová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na pláži byl nádherný bílý písek, moře bylo neskutečně teplé, trochu špinavé od řas, které se pracovníci neustále snažili čistit.
SlužbySlužby hotelu byli velice kvalitní, asi nejvíc kladně hodnotím úklid, vždycky když jsme se vrátili z pláže, čekalo nás na posteli nějaké "překvapení" poskládané z prostěradel a dek.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Petr Straka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Iveta Jaňáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel Safa by som navštívila len v tom prípade ak by bol ramadán, inač určite NIE !!!!!!
Hotel Safa by som navštívila len v tom prípade ak by bol ramadán, inač určite NIE !!!!!!
Na pláži je malý počet lehátok,na počet ubytovaných, ktoré sú poriadne rozbité. Ako hlavný nedostatok
považujem, chýbajúce sprchy, umožňujúce osprchovanie sa pred odchodom na hotel z pláže.Nápoje na
pláži sú podávané nechladené (teplé). Podávajú len vodu, kolu, fantu. Pivo podávajú len v hotely.
Pláž každý deň upratujú, more čisté., len pri silnejších vlnách malý obsah rias.
Strava bola pestrá, každý si mal z čoho vybrať, ale pre istotu radšej by som európanom doporučila
vybrať si dovolenku počas ramadánu, ak nemajú silný žalúdok na miriadny neporiadok na stoloch pri
konzumácii domácimi turistami.Ako príklad uvediem vyplúvanie kostí priamo na obrus,..atď .Jedným slovom hnus .......!!!!!!! Jedia ako prasatá aj to je krásny výraz.
Ubytovanie bolo v poriadku, izba bola každý deň uprataná, denne vymenené uteráky, klima fungovala.
SlužbyMám výhrady voči kvalite podávaných nápojov v hotelovom bare. Všetky nápoje boli až neprimerane riedené vodou. Neriedený alkohol , celé originál fľaše, predávali čašníci po 40 DIN rusky hovoriacim
turistom, nám ostatným podávali maximálne nariedené nápoje s vodou,ktoré už nemali ani chuť ani vôňu po origináli.FUJ !!!!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Ivana Fabiánová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na pláži byl nádherný bílý písek, moře bylo neskutečně teplé, trochu špinavé od řas, které se pracovníci neustále snažili čistit.
SlužbySlužby hotelu byli velice kvalitní, asi nejvíc kladně hodnotím úklid, vždycky když jsme se vrátili z pláže, čekalo nás na posteli nějaké "překvapení" poskládané z prostěradel a dek.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Michaela Vágnerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž neuklizená, všude odpadky, řasy, plavčíkovou největší starostí bylo zabrat lehátka pod slunečníkem, aby je mohl prodávat klientům, přestože měla být zdarma.
StravaVýběr docela ušel. V jídelně špinavé ubrusy...
UbytováníPo zaplacení 10euro jsme dostali pokoj s výhledem na moře, původně jsme měli pokoj, kde byla slyšet tzv.elektrárna. Na celém hotelu nefungovala klimatizace, pokaždé nám řekli , že druhý den půjde. 4.den jsme byli přestěhováni na jiný hotel.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Michaela Váňová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
neveliká pláž s pozvolným vstupem do moře. slunečníky lehátka zdarma. trochu řas, které se snaží pravidelně uklízet.
Stravajídlo užasné :)
snídaně : bagety kroasanty vajíčka šunka sýr rajčata marmelády a další nějaké jejich směsy
oběd: standartně brambory,rýže,těstoviny a k tomu alespon 5 omáček nebo kuře ryba :) ovoce,saláty, užasné zákusky i zmrzlina
večeře: obdobné jako oběd ale vždy něco jiného než k obědu :)
Čistý a příjemný hotel. Milý a ochotný personál. klimatizace centrální a funkční. prostorný balkon
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...