Tunisko - Monastir Tunisko

 • Doprava letecky

  02:20 h

 • Popis

  Přístavní město s 41 tisíci obyvatel má mezinárodní letiště a leží na špičce skalnatého poloostrova při nejjižnějším konci hammametského zálivu. Je jedno z nejkrásnějších drobných letovisek v Tunisku. Je výhodné především pro rychlé ubytování, jelikož je umístěno poblíž letiště, ze kterého se rychle dostanete do svého hotelu.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: stolní tenis, fitness centrum, minigolf, tenisové kurty, sauna, masáž, vodní sporty na pláži, dětský bazén
  Výlety: nejvýznamnější stavbou tohoto přístavního města je ribat - pevnost s majákovou věží - založená v 8. století. V původní modlitebně se dnes nachází muzeum islámského umění. Ve městě je postavena i hradební medina.

Nejnovější recenze Tunisko - Monastir

Celkem: 9 Hotel, ubytování, strava, veškerý servis okolo - to bylo naprosto vynikající. I tuniská letecká společnost. Nebyla jsem spokojená s...

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Hotel, ubytování, strava, veškerý servis okolo - to bylo naprosto vynikající. I tuniská letecká společnost.

Nebyla jsem spokojená s delegátkou CK , vyzařoval z ní nezájem, neprojevovala vstřícnost. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Krásný, upravený, čistý.

Strava
Výborná. Různé druhy jídel, i děti si vždy něco našly, co jim chutná.

Služby hotelu
Na velmi dobré úrovni, byli vstřícní a ochotní.

Pláž
Dostupná hned od hotelu, čistá.

Jana Fridlová, 26.07.2017, Datum pobytu: 14.7. - 23.7.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel: Skanes Family Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6 Na toto místo už bych asi nejela.

 • 6,5 Ubytování
 • 1 Strava
 • 7 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Na toto místo už bych asi nejela. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
ubytování super, denně uklízeli pokoje.

Strava
Strava??? Co jsi kdo neurval to neměl, stoly se nějak extra neuklízeli a ta hromada jídla, která zbývala po lidech Ruské a Alžírské národnosti byla k pláči.

Služby hotelu
Bohatý program od animátorů.

Pláž
Pláž se uklízela stylem vyplavené řasy zpět do moře, pozvolný vstup do moře a při našem pobytu medúzy, ale nic hrozného.

Anonym, 26.07.2017, Datum pobytu: 7.7. - 14.7.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel: Houda Golf & Beach Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 4,4 Dovolená byla uspokojivá.

 • 2 Ubytování
 • 8 Strava
 • 6 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla uspokojivá. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování špatné, pokoj nevyhovující, proležené matrace, neupravený pokoj, 3dny nedodání ručníku a později jsme

museli o ručníky požádat.

Strava
Strava vyhovující.

Služby hotelu
Recepční špatná a delegátka nám žádnou stížnost nevyřídila

Pláž
Pláž vyhovující až na chování některých ruských občanů

Aleš C., 25.07.2017, Datum pobytu: 11.7. - 21.7.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel: Bravo Monastir

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,4 S dovolenou jsme byli spokojeni, vše fungovalo, jak mělo.

 • 6,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 9 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
S dovolenou jsme byli spokojeni, vše fungovalo, jak mělo. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nemáme rádi velké hotelové "resorty", takže tento hotel byl skvělá volba. Menší, útulný, členitý, schovaný v na místní poměry moc pěkně udržované zahradě, kterou se prochází rovnou na pláž. Všude čisto, denně uklízeli pokoje i venkovní prostory. Navíc, přestože byla hlavní sezóna, byl hotel skoro prázdný. Takže nikde nikdo - krom pár místních (kterých byla většina) a pár ruských rodin (které se chovaly zcela slušně a standardně, na rodzíl od toho, co jsme se dočetli v jiných recenzích).

Strava
Jídlo skvělé, poměrně dobrý výběr z jednoduchých místních zelenin a mas, saláty, melouny... Horší to bylo s vodou. Protože se tam nedoporučuje pít vodu z kohoutku, je třeba si neustále říkat číšníkovi v baru u bazénu o láhev minerálky - vzhledem k tomu, že je to jediné místo, kde je k dispozici, a číšník byl dost otrávený, člověk si připadá, že ho neustíle obtěžuje. Což při příjmu min. 3 litrů vody na osobu denně dělá skoro pořád. Na baru je sice i barel s vodou, ale jak nás poučila paní recepční, nelze si z něj natočit do PET lahve, protože "na pití máme skleničky".

Bar u bazénu je taky jediné místo, kde dávají alkohol, takže panáka 2x denně na dezinfekci...

Služby hotelu
Služby hotelu odpovídají 3 hvězdám, až na otráveného číšníka v baru vše fajn, ostatní personál v pohodě, moc milí. Bar na pláži jednoduchý, k dostání jen limonády a místní pivo (do 200 ml plastových kelímků!!!), voda v barelu. Recepční nám za malý úplatek pomohla zajistit půjčení auta - pozor, místní provoz je jen pro otrlé:).

Pláž
Pláž patřící hotelu je malá, s lehátky žádný problém, byli jsme tam vždy skoro sami. Denně uklízeli od naplavené trávy, občas připlavaly medúzy, to se pak koupat nedalo. Vstup do vody velmi pozvolný, prakticky poříd vody tak po kolena. Plavat se dalo až vzadu u bójí. Čisto, žádné odpadky.

Martina V., 25.07.2017, Datum pobytu: 11.7. - 18.7.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel: Garden Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

5 fotografií

Celkem: 8,2 Dovolená super, hlavně pro ty, kteří si chtějí odpočinout. Hlavní prioritou je mít dobrý hotel, protože mimo hotel se nic moc nedá dělat....

 • 9 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená super, hlavně pro ty, kteří si chtějí odpočinout. Hlavní prioritou je mít dobrý hotel, protože mimo hotel se nic moc nedá dělat. Když jsme jeli z letiště přes město Sousse, docela jsme se zhrozili. Všude špína, odpadky, které místní pravidelně pálili. Fakt bych mimo hotel sama na výlet nevyjela. Docela nás také otrávilo, jak byl hotel přístupný. Místní si mohli zaplatit jednodenní vstupenku do hotelu a na pláž, takže už tak plný hotel byl úplně přecpaný. Nejhorší to bylo v odpoledních hodinách a o výletech. Navíc místní nejsou nijak čistotní a ohleduplní k ostatním. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nejdříve jsme dostali zatím nezrekonstruovaný pokoj s výhledem na zarostlou planinu s odpadky. Pokoj byl starší, ale uklizený a v pořádku, akorát netekla ve sprše studená voda. Poté, co jsme si připlatili za výměnu pokoje (5 euro/den) jsme dostali krásný nový pokoj s výhledem na bazén a na moře. Jinak hotel je velký, čistý a moc pěkný, zahrada udržovaná, bazén se čistil každé ráno.

Strava
Strava byla pestrá, bylo na výběr z opravdu hodně příloh, k dispozici byly předkrmy, dezerty, zelenina, 3 druhy ovoce, různé omáčky a saláty, každý den se před očima hostů grilovalo. Protože jsme byli na dovolené v hlavní sezóně občas se tvořily fronty a nebylo si kam sednout. Nevýhodou jsou malé skleničky na pití a voda na příděl 1l na pokoj denně.

Služby hotelu
Většina personálu se jakž takž uměla dorozumět anglicky. Všichni však byli velmi milí, ochotní, všechny problémy jsme si dokázali vyřešit i bez delegátky. Animátoři dělali každý den program program pro děti i pro dospělé, občas byli trochu moc vlezlí. Využili jsme nabídku hotelu a jeli jsme na výlet na čtyřkolky. Vedle na pláži se půjčují různé vodní skútry a nafukovací atrakce, toho jsme také využili.

Pláž
První dny nám hodně foukalo, takže voda nebyla průzračná a na břehu bylo vyplavených hodně chaluh. Ty obsluha pláže uklízela téměř každý den. Další dny přestalo foukat a moře bylo krásné. Je hodně mělké, u bójek je voda cca po krk takže vhodné pro děti a neplavce. V moři bylo hodně medúz a krabů. Lehátek bylo dostatek, dokud nepřišli místní a všechno neobsadili. Některé dny byli na pláži jenom oni, lidi z hotelu jsme tam ani neviděli. Dělali dost hluku, byli až moc sebevědomí a nepořádní, takže to vidím jako hodně velké mínus.

Anonym, 25.07.2017, Datum pobytu: 13.7. - 23.7.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel: Skanes Serail

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

13 fotografií

Všechny recenze Tunisko - Monastir

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622