Shems Holiday Village & Aquapark Hodnocení: 4/5
od 8 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 990 Kč za os.
od 8 990 Kč za os.
od 8 790 Kč za os.
od 8 990 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 9 hodnocení)
Peter Neboháč
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Gábor Varga
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově odpovídala poměru cena/výkon, příště bych ji rád znovu vybral.
Celkově odpovídala poměru cena/výkon, příště bych ji rád znovu vybral.
Pro mě byl břeh špinavý, nemyslím jen mořskou trávu, ale také lahve, plast atd., kromě toho bylo spousta medúz.
StravaVše bylo velmi chutné, ale výběr ovoce mohl být větší.
UbytováníUbytování odpovídalo popisu, jediný problém byl, že televize neměla scart konektor, takže jsme nemohli použít DVD přehrávač, který jsme si přivezli.
SlužbyVýtahy často nefungovaly, což bylo trochu nepříjemné, protože náš pokoj byl ve třetím patře.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Filtrovat recenze
Peter Neboháč
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Rudolf Urbanovský
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nie som nadšený
Nie som nadšený
nepekná
Stravaprijatelná
Ubytovánídalo sa vydržať
SlužbyOtrasná situácia v baroch. Pili ste gin naliaty z originál flaše a potom zistíte, že pijete kyslú vodu s obsahom alkoholu cca 20 stuňov ? A navyše Vám potom barman ponúka na odpredal litrovú butilku ginu za 20 € ? Hnus.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Gábor Varga
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově odpovídala poměru cena/výkon, příště bych ji rád znovu vybral.
Celkově odpovídala poměru cena/výkon, příště bych ji rád znovu vybral.
Pro mě byl břeh špinavý, nemyslím jen mořskou trávu, ale také lahve, plast atd., kromě toho bylo spousta medúz.
StravaVše bylo velmi chutné, ale výběr ovoce mohl být větší.
UbytováníUbytování odpovídalo popisu, jediný problém byl, že televize neměla scart konektor, takže jsme nemohli použít DVD přehrávač, který jsme si přivezli.
SlužbyVýtahy často nefungovaly, což bylo trochu nepříjemné, protože náš pokoj byl ve třetím patře.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Anikó Éhen
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme se cítili dobře, což bylo díky animátorům a opravdu milému personálu v baru! Mezi zaměstnanci hotelu byli také údržbáři docela ochotní, ale recepce nebyla opravdu spolupracující! (například jsme si objednali budíček, na který zapomněli, neinformovali údržbáře, že není voda...) Bohužel mnoho mužů z personálu se násilně snažilo dvořit a nechtěli pochopit, že o to nemáme zájem, což bylo někdy docela nepříjemné, dokonce!!! Průvodce neposkytl úplné informace, například zapomněl sdělit, že pokud chceme po delfíní show také plavat, autobus nás neodveze zpět do hotelu! To je podle mě docela důležitá informace!!! Podle mého názoru hotel už neodpovídá čtyřhvězdičkovému hodnocení!!!
Celkově jsme se cítili dobře, což bylo díky animátorům a opravdu milému personálu v baru! Mezi zaměstnanci hotelu byli také údržbáři docela ochotní, ale recepce nebyla opravdu spolupracující! (například jsme si objednali budíček, na který zapomněli, neinformovali údržbáře, že není voda...) Bohužel mnoho mužů z personálu se násilně snažilo dvořit a nechtěli pochopit, že o to nemáme zájem, což bylo někdy docela nepříjemné, dokonce!!! Průvodce neposkytl úplné informace, například zapomněl sdělit, že pokud chceme po delfíní show také plavat, autobus nás neodveze zpět do hotelu! To je podle mě docela důležitá informace!!! Podle mého názoru hotel už neodpovídá čtyřhvězdičkovému hodnocení!!!
Pláž byla jemně písčitá a byly tam příjemné slunečníky a lehátka! Ve vodě byl asi jeden metr široký pás rostlinného odpadu připomínajícího palmové listy, ale když jsme tím pásem prošli, voda byla krásně čistá! Byly tam medúzy, ale jen malé a jejich štípnutí nebylo vážné, navíc je možné koupit krém proti štípnutí od medúz! Žádného z nás medúza neštípala! Voda byla příjemná!
StravaJídla nebyla rozmanitá, každý večer byly vystaveny stejné pokrmy s minimálními změnami! Pizza v rámci all inclusive byla pouze s rajčatovou omáčkou a trochou sýra, v placené verzi samozřejmě byla i jiná! S nápoji nebyl problém, naštěstí jsme dostali, kolikrát jsme chtěli, a ani s výběrem nebyl problém! Důležité je, že téměř všichni Maďaři ze skupiny onemocněli, i když jsme si dávali pozor na vodu, a pak asi ve středu bylo hodně shonu a nějaká kontrola, v jejímž důsledku se nápoje nalévaly pouze z lahví! Lékař, který je mimochodem velmi milý a rozumí své práci, chodil do hotelu dvakrát až třikrát denně! Mluví maďarsky a ve všem pomáhá!
UbytováníHotel byl velmi opotřebovaný! Neustále byly problémy s dodávkou vody! Nejprve nebyla teplá voda, pak vůbec nebyla voda, jen na toaletě! Pak to opravili, ale nebyla voda na toaletě! Pak zase toaleta fungovala, ale neměli jsme vodu.... Takže jsme se s tím potýkali celý týden, což nebylo příliš příjemné! Klimatizace v pokojích fungovala dobře a úklidový personál byl také velmi milý! Každý den nám skládali něco hezkého, někdy z ručníků, jindy z přikrývek! Nic z pokoje nikdy nezmizelo, cokoli jsme nechali venku! Trezor fungoval, ale byl docela malý! Wifi, na rozdíl od popisu, nebyla v pokojích ani za poplatek, a na recepci byl signál velmi slabý a pro celou hotelovou budovu byla vyhrazena pouze jedna místnost asi 3x3 metry se 6 židlemi pro přístup k internetu!
SlužbyJe důležité zdůraznit, že v hotelu mezi animátory pracuje také maďarská dívka! Velmi nám pomohla! Je velmi milá a ochotná! Výrazně zvýšila úroveň hotelu tím, že večer pořádali velmi kvalitní programy pro děti i dospělé, ale během dne bylo také několik aktivit, na které mohly děti chodit! Takže jim velmi děkujeme za týdenní pomoc a zábavu!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Lenka Pikešová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prilis malo lehatek pro takove mnozstvi lidi, jake hotel pobere. Proto nebyla sance lezet u more, pokud si tam clovek nezabral misto v osm rano. V mori hodne chaluh, ale za to mistni nemohou, snazili se to alespon z plaze cas od casu odklizet.
StravaDiky svedskemu stylu velke porce. Obsluha vsak jen sbirala prazdne nadobi a nevsimala si Arabskych klientu, kteri ochutnavali jidlo naberackami primo z misy. Celkove neorganizovane. Jidlo kazdy den stejne.
UbytováníAni po delsim premysleni jsme nenasli nic, za co by si hotel Prima Life Thalasso zaslouzil ctyri hvezdicky, jak je prezentovano. Po prichodu do pokoje na nas spadly dvere od skrine, ktere nebyl za tydenni pobyt nikdo schopen opravit. Dostupnost lehatek byla jen sporadicka, nikdo se o plaz ci okoli bazenu nestaral, minimum slunecniku, lide se mackali pod palmami, aby byli alespon castecne ve stinu. Predposledni den pobytu vypadla elektrina a s ni i klimatizace. Na plazi u more nedostatek lehatek na tak velkou kapacitu hotelu.
SlužbyObsluha na recepci neochotna, ale to je asi dano mistni porevolucni naladou... Animatori mili, ochotni, starali se o zprijemneni pobytu. Internet zavedeny pouze v koutku 2x2 metry, kde se tlacilo na sebe i deset lidi, obsluha recepce prekvapive ani nemohla dlouhou dobu prijit na heslo pro wifi pripojeni.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...