Club Salammbo Hammamet & Aquapark Hodnocení: 4/5
od 12 290 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 290 Kč za os.
od 13 894 Kč za os.
od 12 202 Kč za os.
od 15 290 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 1 hodnocení)
Tento hotel je 9. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 18 v Yasmine Hammamet.
Noemi P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Co sa tykalo hotela, velmi vela arabov, slovakov a cechov sme tu nenasli za cely pobyt. Izba bola v poriadku a pekna. Co sa stravy tyka, dosahovalo to max 3*, aj to prehanam. Jedlo nebolo dobre, ku hranolkom bol problem sa dostat, kedze araby boli absolutne neohladuplni a bolo to extremne mastne. Ryzu na nasom hoteli vobec nepoznali. Celkovo bola strava extremne podpriemerna a to niesme narocni konzumenti. More sme nemohli pouzit ani raz! Tak spinave a nepristupne bore bolo pocas nashoceleho pobytu, tu sa citime maximalne podvedeni.
Co sa tykalo hotela, velmi vela arabov, slovakov a cechov sme tu nenasli za cely pobyt. Izba bola v poriadku a pekna. Co sa stravy tyka, dosahovalo to max 3*, aj to prehanam. Jedlo nebolo dobre, ku hranolkom bol problem sa dostat, kedze araby boli absolutne neohladuplni a bolo to extremne mastne. Ryzu na nasom hoteli vobec nepoznali. Celkovo bola strava extremne podpriemerna a to niesme narocni konzumenti. More sme nemohli pouzit ani raz! Tak spinave a nepristupne bore bolo pocas nashoceleho pobytu, tu sa citime maximalne podvedeni.
Toto bolo nieco hrozne. Zaplatite si dovolenku k moru, ale more nemate moznost pouzit ani jeden den z 12 dni! Za tu dobu sa tam nikto nemal moznost okupat!
StravaZle, zle, zial zle. Hodna dvoj, maximalne troj hviezdoveho hotela....
UbytováníPrvu izbu sme dostali nad restauraciou, kde nam do izby sli vypary oleja z kuchyne. Za priplatok nam izbu vymenili a stou sme boli spokojni.
SlužbyTie boli v poriadku az na to, ze toto bol prvy hotel, kde upratovacky absolutne nerespektovali, pokial ste si na klucku dveri zavesili cedulky NERUSIT! Nechapeme. Toto 5 hviezda preda nemoze robit, naco to tam potom maju?
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Noemi P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Co sa tykalo hotela, velmi vela arabov, slovakov a cechov sme tu nenasli za cely pobyt. Izba bola v poriadku a pekna. Co sa stravy tyka, dosahovalo to max 3*, aj to prehanam. Jedlo nebolo dobre, ku hranolkom bol problem sa dostat, kedze araby boli absolutne neohladuplni a bolo to extremne mastne. Ryzu na nasom hoteli vobec nepoznali. Celkovo bola strava extremne podpriemerna a to niesme narocni konzumenti. More sme nemohli pouzit ani raz! Tak spinave a nepristupne bore bolo pocas nashoceleho pobytu, tu sa citime maximalne podvedeni.
Co sa tykalo hotela, velmi vela arabov, slovakov a cechov sme tu nenasli za cely pobyt. Izba bola v poriadku a pekna. Co sa stravy tyka, dosahovalo to max 3*, aj to prehanam. Jedlo nebolo dobre, ku hranolkom bol problem sa dostat, kedze araby boli absolutne neohladuplni a bolo to extremne mastne. Ryzu na nasom hoteli vobec nepoznali. Celkovo bola strava extremne podpriemerna a to niesme narocni konzumenti. More sme nemohli pouzit ani raz! Tak spinave a nepristupne bore bolo pocas nashoceleho pobytu, tu sa citime maximalne podvedeni.
Toto bolo nieco hrozne. Zaplatite si dovolenku k moru, ale more nemate moznost pouzit ani jeden den z 12 dni! Za tu dobu sa tam nikto nemal moznost okupat!
StravaZle, zle, zial zle. Hodna dvoj, maximalne troj hviezdoveho hotela....
UbytováníPrvu izbu sme dostali nad restauraciou, kde nam do izby sli vypary oleja z kuchyne. Za priplatok nam izbu vymenili a stou sme boli spokojni.
SlužbyTie boli v poriadku az na to, ze toto bol prvy hotel, kde upratovacky absolutne nerespektovali, pokial ste si na klucku dveri zavesili cedulky NERUSIT! Nechapeme. Toto 5 hviezda preda nemoze robit, naco to tam potom maju?
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.