Richard S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
vše super
vše super
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 790 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 482 hodnocení)
Tento hotel je 5. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 18 v Yasmine Hammamet.
Richard S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
vše super
vše super
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Josef K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Moc se nám to líbilo už jsme tu po druhé.
Moc se nám to líbilo už jsme tu po druhé.
Krásná.
StravaMoc dobré je z čeho vybírat.
UbytováníPokoje čisté uklizeno každý den.
SlužbyHotel pěkný čistý.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Hana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Líbilo,tento hotel jsem navštívila podruhé.
Líbilo,tento hotel jsem navštívila podruhé.
Pláž je spokojenost, slunečníky a lehátka nejsou na sebe nalepené a to mě vyhovuje.
StravaSice teplý pult je stále stejný,ale i něco se doplňovalo.
Vždy jsem si něco vybrala,zeleniny spousta, spokojenost byla.
I když je pokoj starší,nejsem náročná a vyhovoval mi.
SlužbySlužby jsem žádné nevyužívala
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Richard S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
vše super
vše super
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavlína N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Tento hotel jsem navštívila již podruhé,maximální spokojenost,chaluhy u pláže během dne vždy zmizely,za tu cenu báječná dovolená,skvělý tým animátorů,jídlo skvělý,ubytování skvělý,resort jak pohádka a ty východy slunce u pláže,wow????️❤️????????????️☀️????????
Tento hotel jsem navštívila již podruhé,maximální spokojenost,chaluhy u pláže během dne vždy zmizely,za tu cenu báječná dovolená,skvělý tým animátorů,jídlo skvělý,ubytování skvělý,resort jak pohádka a ty východy slunce u pláže,wow????️❤️????????????️☀️????????
Krásná a chaluhy proste patří k Tunisu,ale nejsou celý den u břehu
StravaSuper
UbytováníSuper
SlužbySuper
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Wioletta G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Skvělý pobyt a relaxace
Skvělý pobyt a relaxace
uklízeno každý den, odpoledne spousta mořských řas
Stravamají problém s přípravou masa tak, aby bylo měkké a šťavnaté
UbytováníPo výměně pokoje to bylo skvělé
Službyvelmi dobře
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Hotel byl super- jídlo a pití odpovídalo kvalitě, obsluha byla vždy velmi ochotná a milá stejně tak jako všichni zaměstnanci hotelu. Co mě však nebavilo, byly animátoři a celkově zábava. Na hotelu byla děsná nuda, a zábava byla situována pouze na Francouze, ačkoliv nebyly na hotelu rozhodně sami. Vždy se mluvilo francouzsky, pouštěli se francouzské písničky, a ostatní hosté, jako by tam nebyly. Zábava byla tedy opravdu špatná. Večer v amfiteátru se díváte na to, jak pár lidí nekoordinovaně tancuje, a předvádí něco jako nejtrapnější divadlo na světě. Diskotéka se koná u recepce, přičemž jste nejenom všem na očích, ale taky je všude světlo. Kdybychom si nezaplatili výlet mimo hotel, nejspíš se ukoušeme nudou.
A k tomu výletu- stál mnoho peněz, a počítali byste s tím, že o vás bude tedy nějak postaráno, ale musíte si všechno platit zvlášť, takže utratíte další kvantum peněz. Transportní hotel byl tedy šílený, ale dalo se to za ty zážitky vydržet.
Hotel byl super- jídlo a pití odpovídalo kvalitě, obsluha byla vždy velmi ochotná a milá stejně tak jako všichni zaměstnanci hotelu. Co mě však nebavilo, byly animátoři a celkově zábava. Na hotelu byla děsná nuda, a zábava byla situována pouze na Francouze, ačkoliv nebyly na hotelu rozhodně sami. Vždy se mluvilo francouzsky, pouštěli se francouzské písničky, a ostatní hosté, jako by tam nebyly. Zábava byla tedy opravdu špatná. Večer v amfiteátru se díváte na to, jak pár lidí nekoordinovaně tancuje, a předvádí něco jako nejtrapnější divadlo na světě. Diskotéka se koná u recepce, přičemž jste nejenom všem na očích, ale taky je všude světlo. Kdybychom si nezaplatili výlet mimo hotel, nejspíš se ukoušeme nudou.
A k tomu výletu- stál mnoho peněz, a počítali byste s tím, že o vás bude tedy nějak postaráno, ale musíte si všechno platit zvlášť, takže utratíte další kvantum peněz. Transportní hotel byl tedy šílený, ale dalo se to za ty zážitky vydržet.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...