Simona P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Všetko bolo super, najviac sa nám páčila pláž, hotel bol krásny zrekonštruovaný, a vonial za novotou, personál bol skvelý a ochotný, nemám žiadne výhrady
Všetko bolo super, najviac sa nám páčila pláž, hotel bol krásny zrekonštruovaný, a vonial za novotou, personál bol skvelý a ochotný, nemám žiadne výhrady
Pláž bola skvelá, pieskovo kamienková, nádherná čistá voda, more vhodne aj na šnorchlovanie. Kvôli takejto pláži sa vratim aj znova :)
StravaStrava bola pestrá a veľmi chutná, široký výber pre všetkých od vegetariánov po vegánov aj pre deti, páčilo sa mi napríklad že sme stihli aj turecké dni bolo to naozaj skvele a chutne.
UbytováníIzba bola super, mali sme veľký balkón s výhľadom na more, kúpeľňa krásna nová, nič nám tam nechýbalo.
SlužbyPersonál bol milý a ochotný, chcela by som vyzdvihnúť animátora ktorý sa naozaj snažil zapojiť ľudí do programu. Personál sa nás stále pýtal ako sa máme, a či máme všetko či niečo nepotrebujeme, naozaj veľmi starostlivý a milý.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









