Michaela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Skvělá dovolená, do Delphin hotelů jezdíme opakovaně a moc rádi. Jediné co se nám tentokrát "nelíbilo" byla doprava na hotel. I přesto že je vzdálen cc a15 min od letiště jsme jeli autobusem, ve kterém byla spousta lidí z různých letů a dlouho jsme čeklai (cca 45 min v autobuse)
Skvělá dovolená, do Delphin hotelů jezdíme opakovaně a moc rádi. Jediné co se nám tentokrát "nelíbilo" byla doprava na hotel. I přesto že je vzdálen cc a15 min od letiště jsme jeli autobusem, ve kterém byla spousta lidí z různých letů a dlouho jsme čeklai (cca 45 min v autobuse)
Hotel je nově zrekonstuovaný, vše opravdu perfektní.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









