olga Kovářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
výborná poloha hotelu blízko tramvaje do centra k památkám
výborná poloha hotelu blízko tramvaje do centra k památkám
bufet, výborná káva, zelenina, sýry, sladké
Ubytovánímalinké pokoje, ale čisté
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)







