Petra H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Moc jsem si odpočinula. Proto jsem tam letěla.
Delegát, čistá katastrofa. Byl tam jeden den. Ale to jsme byli mimo hotel, tak jsem mu to odepsala. A že potřebuji , aby psal. Bohužel neumím mluvit. On se už potom neozval a ani nám nedal pokyny k odletu. Vše nám pomohl vyřešit recepční. Pokyny nebyly ani na obvyklém místě. Po urgencích na whatsapp, nereagoval. Tohoto pána opravdu nedoporučuji. Jinak doporučuji hotel.
Moc jsem si odpočinula. Proto jsem tam letěla.
Delegát, čistá katastrofa. Byl tam jeden den. Ale to jsme byli mimo hotel, tak jsem mu to odepsala. A že potřebuji , aby psal. Bohužel neumím mluvit. On se už potom neozval a ani nám nedal pokyny k odletu. Vše nám pomohl vyřešit recepční. Pokyny nebyly ani na obvyklém místě. Po urgencích na whatsapp, nereagoval. Tohoto pána opravdu nedoporučuji. Jinak doporučuji hotel.
Při našem příletu byl silný vítr a déšť. Na pláži bylo plno naplavenin. Druhý den, vše odklizeno. Plný servis na pláži. Jídlo, bar, čisté wc a wifi.
StravaOhromný výběr. Vždy jsme se najedli.
UbytováníVše super. Nádherný pokoj. Jen s přistýlkou už málo místa. Výhled byl boční a nad kuchyní. Za to bych jim strhla body. Ale na pokoji jsme nebyli, tak to bylo jedno. Popeláři v 5 ráno budili děti.
SlužbyVelkolepé. Ochotný personál. Nikdo nenastavuje ruku. Jako je tomu v Egyptě. Od toho jsem si odpočinula. Pokojská každý den poklidila, vyměnila ručníky a doplnila kosmetiku. Bar každý den doplňuji.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)









