Príjemný zájazd. Len dva nepríjemné momenty -
V tesnej blízkosti sa stavia nový hotel od 8.00h. je hluk a veľa prachu. Aj cesta do dedinky je tým pádom nepríjemná.
Večerné zábavy na pláži sú do 23.00h. a niekedy aj dlhšie. Hukot hudby je počuť až do hotela... Kto nemá izbu s výhľadom na more, ten má šťastie.
PlážV plnej sezóne bude lepšia. Teraz opravovali chodníky a slnečníky. Lehátka sú už sa svojim zenitom. Vedľa terajšej pláži sa stavia úplne nová. Tá bude +.
StravaStrava výborná, obrovský výber šalátov a zákuskov. Za dva týždne, ktoré sme absolvovali, sa neopakovali hlavné jedlá. Gril na "dvore" bol tiež dobrý. Káva, čaj, minerálky, ochutené nealko a tiež alkohol - samé pozitíva. Zmrzlina na pláži +. Obsluha ochotná, občas /jedáleň/ pomalá. Dvakrát sme mali baraninu +++.
UbytováníIzba pekná, niektoré maličkosti v nej by sa dali bez väčšej námahy odstrániť, výhľad na more, upratovačky milé, ochotné.
SlužbyVychádzky, zájazdy, požičovňa vozidiel atď. nevybavuje hotel ale v hotely fungujúce cestovné kancelárie. Žiaľ, nemajú presný čas úradovania..., ťažko sa dá s nimi úspešne spolupracovať.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate