Milan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Krásny hotel z vonku aj vnútra,dva bazény vonku ,jeden vyhrievaný(boli sme na vianoce),jeden bol vnútri.Personál ústretový,vždy poradil kam treba ísť.Proste o nič sa netreba starať všetko tam je.
Krásny hotel z vonku aj vnútra,dva bazény vonku ,jeden vyhrievaný(boli sme na vianoce),jeden bol vnútri.Personál ústretový,vždy poradil kam treba ísť.Proste o nič sa netreba starať všetko tam je.
Dostupnosť pláne je z hotela okolo bazéna cec takú záhradu.Je tam bar neďaleko pláne,nápoje všetkého druhu
StravaVeľmi dobrá,je si z čoho vybrať,jedlo chutné,ovocie ,zelenina krásne čerstvé.Veĺmi dobré zákusky.
UbytováníUbytovanie výborné,izby menšie ale miesta dosť,kúpeľňa spolu z WC pekná,v sprche miesta dosť.
SlužbyPersonál na jednotku z hviezdičkou.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)







