Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Tento hotel byl pro nás pozitivním zklamáním. Byli jsme se vším spokojeni.
Tento hotel byl pro nás pozitivním zklamáním. Byli jsme se vším spokojeni.
Je to 5 minut chůze, ale autobus jezdí každých 10 minut. Písčitá, pomalu se prohlubující.
StravaJídlo bylo velmi chutné.
UbytováníDostali jsme pokoj s výhledem na bazén. Každý den uklízeli, měnili ručníky a doplňovali ledničku vodou a ledovým čajem.
SlužbySkluzavky pro malé i velké. Pěnová párty, večerní dětská show, následovaná ukázkou BMX a tanečním vystoupením. Večer hudba na hotelové terase.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







