Victoria Princess
od 7 218 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 218 Kč za os.
od 8 869 Kč za os.
od 6 417 Kč za os.
od 8 253 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Eva V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž není 90 m od hotelu, ale ve vzdálenosti min 1,5 km- 20 minut chůze hodně prašnou cestou. Doprava na pláž dopoledne ve dvou termínech, uvedená jako doprava gratis. Až ve vozidle je napsáno, že pokud se použije tento transfer, není dovoleno
dovézt na pláž žádné jídlo ani pití pod pokutou 5 Euro. Dopravu totiž zajišťuje plážový klub Vikings club, který si tímto způsobem dováží zákazníky. A že to myslí s pokutou vážně se prokázalo při příjezdu, kdy se nám pracovník klubu
pokoušel zkontrolovat obsah plážové tašky. Tak jsme se sestrou jely pouze jedenkrát.
Pláž není 90 m od hotelu, ale ve vzdálenosti min 1,5 km- 20 minut chůze hodně prašnou cestou. Doprava na pláž dopoledne ve dvou termínech, uvedená jako doprava gratis. Až ve vozidle je napsáno, že pokud se použije tento transfer, není dovoleno
dovézt na pláž žádné jídlo ani pití pod pokutou 5 Euro. Dopravu totiž zajišťuje plážový klub Vikings club, který si tímto způsobem dováží zákazníky. A že to myslí s pokutou vážně se prokázalo při příjezdu, kdy se nám pracovník klubu
pokoušel zkontrolovat obsah plážové tašky. Tak jsme se sestrou jely pouze jedenkrát.
Vzdálenost od hotelu cca 1,5 km po prašné cestě. Poslední 3 dny, které jsme se sestrou trávily u moře , jsme nešly na oběd. Nestál za tu námahu .
Nejslabší místo pobytu. Stále stejná jídla. Maso naprosto nekvalitní, buď mleté nebo špatně definovatelné maso, myslím, že kousky nutrie, rozsekané na malé kousky. Většinou kosti. To co bylo označené jako kuře, bylo samá kost. Ze tří kosuků se dalo vybrat tak 2x tzv. do pusy.
UbytováníUbytování slušné, řekla bych standard. Uklízečka přicházela denně.
SlužbyRecepční, mladý chlapec, ochotný, vstřícný.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Eva V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž není 90 m od hotelu, ale ve vzdálenosti min 1,5 km- 20 minut chůze hodně prašnou cestou. Doprava na pláž dopoledne ve dvou termínech, uvedená jako doprava gratis. Až ve vozidle je napsáno, že pokud se použije tento transfer, není dovoleno
dovézt na pláž žádné jídlo ani pití pod pokutou 5 Euro. Dopravu totiž zajišťuje plážový klub Vikings club, který si tímto způsobem dováží zákazníky. A že to myslí s pokutou vážně se prokázalo při příjezdu, kdy se nám pracovník klubu
pokoušel zkontrolovat obsah plážové tašky. Tak jsme se sestrou jely pouze jedenkrát.
Pláž není 90 m od hotelu, ale ve vzdálenosti min 1,5 km- 20 minut chůze hodně prašnou cestou. Doprava na pláž dopoledne ve dvou termínech, uvedená jako doprava gratis. Až ve vozidle je napsáno, že pokud se použije tento transfer, není dovoleno
dovézt na pláž žádné jídlo ani pití pod pokutou 5 Euro. Dopravu totiž zajišťuje plážový klub Vikings club, který si tímto způsobem dováží zákazníky. A že to myslí s pokutou vážně se prokázalo při příjezdu, kdy se nám pracovník klubu
pokoušel zkontrolovat obsah plážové tašky. Tak jsme se sestrou jely pouze jedenkrát.
Vzdálenost od hotelu cca 1,5 km po prašné cestě. Poslední 3 dny, které jsme se sestrou trávily u moře , jsme nešly na oběd. Nestál za tu námahu .
Nejslabší místo pobytu. Stále stejná jídla. Maso naprosto nekvalitní, buď mleté nebo špatně definovatelné maso, myslím, že kousky nutrie, rozsekané na malé kousky. Většinou kosti. To co bylo označené jako kuře, bylo samá kost. Ze tří kosuků se dalo vybrat tak 2x tzv. do pusy.
UbytováníUbytování slušné, řekla bych standard. Uklízečka přicházela denně.
SlužbyRecepční, mladý chlapec, ochotný, vstřícný.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.