Ramada Resort Side Hodnocení: 4/5
od 6 192 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 192 Kč za os.
od 7 218 Kč za os.
od 8 450 Kč za os.
od 7 273 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 118 hodnocení)
Monika G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Úžasná dovolenka.
Úžasná dovolenka.
Pláž krásna,more fantastické.
StravaStrava fantastická.
UbytováníUbytovanie super
SlužbySlužby na úrovni.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Daniela N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel Orfeus jsme si s kamarádkou vybírali podle recenzí na hotel a udělali jsme moc dobře. Je to hezký hotel s moc ochotným personálem, který se velmi snaží, aby byli hosté spokoleni!
Hotel Orfeus jsme si s kamarádkou vybírali podle recenzí na hotel a udělali jsme moc dobře. Je to hezký hotel s moc ochotným personálem, který se velmi snaží, aby byli hosté spokoleni!
Poprvé jsme se setkali s barem hotelu přímo na pláži. Slunečníky které patří k hotelu a bar, kde se můžete napít, dát kafíčko a hlavné naobědvat přímo u moře, to je nádhera!
StravaNám strava velice vyhovovala, protože obě máme velmi rády zeleninu a ovoce a toho tan bylo vždy dostatek! Kdo je na maso, tak ty dvě jídla z masa byly vždy a dá se vybrat! Nevaří se vepřové a hovězí maso, ale třeba velice dobré ryby jsme měli aspoň pětkrát!
UbytováníHotel není tak veliký a to jsme právě chtěli. Pokoj je docela hezky zařízený, koupelna se sprchou a toaletou vyhovující. Každý den velmi pěkně a dobře uklizeno a každý třetí den čisté povlečení a ručníky!Co si víc přát na dovolené!
SlužbyPersonál hotelu se velmi snaží vyhovět svým hostům! Každý zaměstnanec hotelu se snaží dělat svoji práci a také to je všude vidět!
Byla tato recenze užitečná? (8) (0)
Filtrovat recenze
Monika G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Úžasná dovolenka.
Úžasná dovolenka.
Pláž krásna,more fantastické.
StravaStrava fantastická.
UbytováníUbytovanie super
SlužbySlužby na úrovni.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Olga Šnebergrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hezké ubytování,dobrá strava,čisto,příjemný personál,příjemná delegátka,celková spokojenost
hezké ubytování,dobrá strava,čisto,příjemný personál,příjemná delegátka,celková spokojenost
pěkná pláž kousek od hotelu,nepřelidněno :-),dostatek lehátek,sportovní vyžití
Stravavýběr jídel dostačující
Ubytováníčisté a útulné pokoje,hezký hotelový kompex rodinného typu
Službyvelmi milý a ochotný personál
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
lenka Schejbalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná dovolená
Krásná dovolená
Pláž naprosto skvělá,krásně široká písčitá.
StravaJídlo bylo výborné.
UbytováníPokoj dostačující.Krom jednoho dne vždy uklizený.
SlužbySlužba hotelu skvělá,všichni byli milí.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Daša Tauchmannová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Úžasná dovolená!!! Hotel, personál, jídlo, pláž... vše perfektní. Bezva i pro děti.Organizace CK bez problému, vše super klapalo.
Úžasná dovolená!!! Hotel, personál, jídlo, pláž... vše perfektní. Bezva i pro děti.Organizace CK bez problému, vše super klapalo.
velice pěkná, moře čisté, hotelová restaurace na pláží = super věc
Stravaperfektní
Ubytovánívelice pěkné, pokoje čísté, úklid denně, hotel je v nádherné zahradě
Službyperfektní
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zdeňka R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
menší hotel, příjemný personál
měla jsem obavy z termínu, ale byly příjemné 30
menší hotel, příjemný personál
měla jsem obavy z termínu, ale byly příjemné 30
široká písčitá, jen málo udržovaná
lehátka jsme vždy našli
výběr nebyl tak veliký, ale dalo se vždy vybrat i pro děti
Ubytovánípěkný pokoj s balkonem, u druhého pokoje s přistýlkou málo prostoru(přistýlka nebyla připravená, museli jsme urgovat po ubytování),trochu horší provoz sprchy
Službyspokojenost
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...