Hanna Gawlikowska
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Dovolená se skvěle vydařila. Měli jsme dívčí výlet a všechny dámy byly moc spokojené. I když jsem si myslela, že jedna z nich bude nespokojená, jaké to bylo překvapení.
Dovolená se skvěle vydařila. Měli jsme dívčí výlet a všechny dámy byly moc spokojené. I když jsem si myslela, že jedna z nich bude nespokojená, jaké to bylo překvapení.
Kousek pěšky na pláž a obdivování výhledů. To bylo v době, kdy ještě nebyly žádné davy (před svátky). Lehátka byla k dispozici a dalo se využít bufetu.
StravaJídla chutnala velmi dobře. Abychom mohli vyzkoušet všechno, museli bychom si pobyt prodloužit na měsíc.
UbytováníDvoulůžkový pokoj v 1. patře. Nemuseli jsme čekat na výtah, mohli jsme jít po schodech. Pokoj i koupelna byly čisté.
SlužbyPro nás to bylo v pohodě. Milion lidí se usmíval. Čas jsme si zorganizovali sami, bazén, pláž, nakupování????
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)











