Nicole K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Páčilo sa nám veľmi a vrátili by sme sa
Páčilo sa nám veľmi a vrátili by sme sa
Pláž bola fajn na začiatku malé aj väčšie kamene ale už vnútry len piesok,
StravaVždy veľký výber a chutne jedla
UbytováníVšetko bolo super všetko fungovalo, mali sme izbu s bazénom
SlužbyVšetko super čašníci chodili všade sa pýtať na pitie aj pri bazénoch aj na štrande
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







