Mónika K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Náš výlet byl zpožděn o 1 den kvůli kombinaci letů a místo ranního letu odlétalo letadlo v 15:35 s 1 hodinovým zpožděním. Seděli jsme v přestupním autobuse a čekali - se všemi cestujícími a kufry - 1 hodinu na dívka, která kolem nás prošla a sotva uměla maďarsky. Do hotelu jsme dorazili ve 23:00. Přestupový autobus a řidič jsou pod kritikou.
Náš výlet byl zpožděn o 1 den kvůli kombinaci letů a místo ranního letu odlétalo letadlo v 15:35 s 1 hodinovým zpožděním. Seděli jsme v přestupním autobuse a čekali - se všemi cestujícími a kufry - 1 hodinu na dívka, která kolem nás prošla a sotva uměla maďarsky. Do hotelu jsme dorazili ve 23:00. Přestupový autobus a řidič jsou pod kritikou.
Pláž pěkná a čistá, lehátka jsou trochu blíž u sebe než u jiných hotelů.
StravaPéče předčila všechna naše očekávání. Personál je bezvadný, usměvavý a milý. Pokoj se uklízí každý den. V restauraci jsme snědli spoustu vynikajících jídel, ale káva nám nechutnala.
UbytováníVybral jsem si hotel. Bohužel jsem se dříve nikde nedočetl, že by přímo pod balkónem s čističkou vzduchu byla místnost, kde se gril a další kuchyňské pachy vzniklé při provozu restaurace odvětrávají.
SlužbyWellness centrum je krásné a útulné.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

















