Nargiz V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Skvela dovolena. Byli jsme na 9 dni a urcite by radi zustali i na dele :)
Skvela dovolena. Byli jsme na 9 dni a urcite by radi zustali i na dele :)
Plaz je na 5*****.
StravaJidlo rozmanite, vyborne chutna. Spokojenost
UbytováníUbytko ktere nam poskytli jako nahradni na prvni 4 noci bylo luxusni 4-5 hvezdicek dvou pokojovy apartman s saunou a vsem moznym. Pak nam dali pooj v nasem hotelu Selenium a vyhoveli vsem mojim pozadavkum, byl prostornejsi nez jine pokoje a v prizemi jak jsem prosila. Personal hotelu vstricny a vzdy se da domluvit - udelaji pro vas co muzou. JA jezdim do tohoto hotelu uz po ctvrte. Takze vim co mne ceka a vzdy je to kazdym rokem lepsi a lepsi.
SlužbyVse naprosto v poradku.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)







