Blanka Burková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 26 509 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 37 hodnocení)
Blanka Burková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavel Martinásek
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Těžko soudit - zájezd mimo sezónu, předpokládám, že v sezoně bude vypadat jinak. Nyní velmi zkorodované stříšky na pláži.
StravaStravy nepřeberné množství. Oceňuji zvlášť jakost podávané zeleniny, vždy absolutně čerstvá
UbytováníHotel odpovídá místní kategorii, je již trochu opotřebený, opravy prováděny "balkánským" způsobem, ale vše funkční. Pokoj prostorný, koupelna se sprchou i vanou, balkón s výhledem na moře.
SlužbyPersonál ochotný, všímavý se zájmem o uspokojení požadavků.
Půjčovna aut poněkud amatérská, ale nakonec se vše podařilo.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Filtrovat recenze
Michaela M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Blanka Burková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miroslava Ferancová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel má sice velikou kapacitu pokojů a tím i ubytovaných hostů, ale všechno je tomu přizpůsobené, okolo bazénu, v zahradě i na pláži je dost místa i lehátek. Lidé se po velkém areálu resortu rozptýlí a není problém užívat si dovolenou v klidu a relativním soukromí. Co mi na hotelu vadilo a zkazilo nám to první dojem je to, že jej turecká strana a naše CK uvádí jako hotel 5- hvězdičkový. Tomu odpovídá jen vybavenost lázněmi, krásné bazény se skluzavkami a udržovaná pláž a služby. Všechno ostatní je tak sotva 3- h.Pokoje jsou sice dost velké, ale zastaralé a zanedbané a celkově je hotel celý zchátralý a ušmudlaný, takže první reakce po příjezdu pozdě večer byla - chci pryč! Druhý den, když jsme měli možnost si prohlédnout celý hotel a hlavně jeho areál, už to bylo lepší a nakonec jsme byli spokojení, ale 5-hvězda není hotel ani náhodou.
Hotel má sice velikou kapacitu pokojů a tím i ubytovaných hostů, ale všechno je tomu přizpůsobené, okolo bazénu, v zahradě i na pláži je dost místa i lehátek. Lidé se po velkém areálu resortu rozptýlí a není problém užívat si dovolenou v klidu a relativním soukromí. Co mi na hotelu vadilo a zkazilo nám to první dojem je to, že jej turecká strana a naše CK uvádí jako hotel 5- hvězdičkový. Tomu odpovídá jen vybavenost lázněmi, krásné bazény se skluzavkami a udržovaná pláž a služby. Všechno ostatní je tak sotva 3- h.Pokoje jsou sice dost velké, ale zastaralé a zanedbané a celkově je hotel celý zchátralý a ušmudlaný, takže první reakce po příjezdu pozdě večer byla - chci pryč! Druhý den, když jsme měli možnost si prohlédnout celý hotel a hlavně jeho areál, už to bylo lepší a nakonec jsme byli spokojení, ale 5-hvězda není hotel ani náhodou.
Pláž je písečná a má jak přímý vstup do moře, tak z dřevěného mola, odkud je možné skákat. Jsou tu lehátka, restaurace s jídlem a nápoji , různé vodní sporty a dozor plavčíka. Voda je čistá, jenom je tu poměrně rychlý nástup hluboké vody, ale pro neplavce a děti je dost prostoru ke koupání. V celém areálu i okolo pláže se neustále pohybuje ochranka a opravdu dohlíží, aby nikdo cizí nevnikl do areálu. Je tu bezpečno, po celou dobu jsme nechávali různé věci jako mobily, tablet, fotoaparát v tašce u lehátka a bez problému.
StravaCo se týká stravy je třeba to rozdělit na dvě části - jídlo samotné bylo výborné, pestré složení, chutné, po celou dobu pobytu výborně snášené naším zažíváním, kuchaři mnohé připravovali před našima očima, všichni kdo jídlo podávali byli milí příjemní, nastrojení, radost se podívat. Druhá věc bylo stolování. V obrovské jídelně se naráz vždy sešlo mnoho lidí a opět nedostatečný počet číšníků nestíhal odklízet špinavé nádobí a prostírat stoly. Nevím, jestli jich bylo málo, nebo byli šatně zorganizovaní, ale zvlášť nechutné byly vozíky, do kterých přímo před námi vyhazovali odpadky a promenádovali se s nimi mezi stoly a zastavovali nám s ńimi doslova pod nosem. Opět to kazilo dojem z jinak bezchybně naschystané tabule a posunovalo to hotel někam ke dvěma hvězdám.
UbytováníPokoje jsou velké, velké jsou i balkony. Nábytek byl kdysi pěkný, nyní už dost "jetý". Lednička ve výklenku ve zdi, ze kterého se drolil beton, podložená kusem neohoblovaného, jakoby ukousnutého dřeva. Skříně pouze na pověšení věcí, žádné poličky, nebo šuplíky, za jedněni dvířky byla dokonce jen taková díra ve zdi s kusem prošlapaného koberce na zemi. Koupelna standardní vybavení, opět už by potřebovala rekonstrukci. Úklid byl každodenní s převlékáním postelí a výměnou ručníků. Bylo i vytřeno, ale jen středem pokoje. V koupelně žádná malá balení mýdel, šamponů a např. odličovací tamponky, jak je zvykem, pouze mýdlo v zásobníku na ruce. Zrcadlo, umyvadlo, vodorovné plochy v koupelně , atd..neviděly hadr po celý pobyt. Podle mě bylo uklízeček málo na tak velký hotel a prostě stíhaly jen to nejnutnější.Celkový dojem - žádná katastrofa, ale úroveň ubytování rozhodně neodpovídala 5- hvězdičkám, možná tak třem.
SlužbySlužby hotelu hodnotím jako to nejlepší, co nabízí. Lázně, restaurace s obsluhou, stále otevřené bary s nápoji i jídlem, neustále doplňované zásobníky na vodu a džusy, čistota bazénů, zahrady s posezením i pláže, bohatý animační program, milý a vstřícný personál, to všechno je na vysoké úrovni a jediné takřka splňuje úroveň 5- h. hotelu. V areálu hotelu je opravdu vše, co člověk potřebuje k tomu, aby strávil příjemnou dovolenou a krásně si odpočinul. Když si zakoupí nějaký ten výlet, nebo se vydá po vlastní ose a pozná i něco z kultury a historie Turecka, odjíždí z tohoto pobytu spokojený a hlavně odpočinutý. Škoda, že se management hotelu více nesnaží dotáhnout úklid a údržbu hotelu a různé detaily, které dělají rozdíl mezi průměrným a prvotřídním hotelem. Cena pobytu ale odpovídá tomu, co je hostům poskytnuto.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Jaroslav Bařina
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková organizace zájezdu na profesionální úrovni, spokojenost s přepravní společností
Celková organizace zájezdu na profesionální úrovni, spokojenost s přepravní společností
Jediné moře nás hodně zklamalo, špinavá znečištěná voda, hrubý písek, kameny jak na pláži tak v moři, malá plavací plocha díky molům a přístavišti motorových člunů, nedoporučuji rodinám s dětmi, naší 3letou holčičku jsme tam díky kamenům vůbec nedostali.Jedno z nejhorších mořích, které jsme zažili.Kdyby se o pláž starali tak, jako o hotel s bazény nemělo by to chybu. Díky moři už Turecko nebudeme opakovat
Stravana dobré úrovni, spokojenost
Ubytováníspokojenost, splnilo očekávání, Turci se snaží
Službyna profesionální úrovni, vadilo mě jen klasické ruské vlezdoprdelkování se stravou, animačními programy atd.v jejich situaci to však chápu
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...