Celkový dojem z dovolenky bol pozitívny. No aj napriek tomu by som tento rezort opätovne už nenavštivil.
PlážPláž bola krasna, piesočná a čistá. Výhoda bola aj bufet v čase obeda hneď na pláži. Nebolo nutné sa kvôli obedu vrátiť na hotel.
StravaStrava bola dobrá. Celkovo bol dobrý výber, veľa šalátov, zeleniny, dezertov aj pečiva. Určite chýbalo viac druhov mäsa, mäsových jedál. Sice sa každý večer niečo v priestoroch pri bazéne grilovalo, ale pri plne obsadenom rezorte sa na grilované mäso čakalo v rade aj 20 minút. Viac mäsa v teplom bufete by určite odľahčilo čakanie na grilované pokrmy.
UbytováníRezort je už extrémne vybývany. Izby sú malé, je možnosť priplatiť 50 eur za väčšiu izbu ale o možnosti sa dozviete až po príchode na recepcii za predpokladu že je izba voľná. My sme možnosť využili. Samozrejme doplatok 50 eur bez dokladu o zaplatení. Pozitívna bola funkčná a výkonná klimatizácia na izbe. Ale celkový dojem z komfortu bol taký, že už by bolo na čase ubytovacie jednotky rekonštruovať. Popraskané steny, špáry medzi rámami okien, opotrebené sanitačne priestory.
SlužbySlužby hotela určite zlepšili celkový dojem z vybyvaného rezortu. Izby denne upratané, nie nejako extra detailne, umyta dlážka, ustlané, vymenené uteráky a plachty. Mini bar nedoplňaju, ale na to nás upozornili. Personál bol veľmi milý a ochotní. Pokiaľ sme na niečo poukázali alebo poprosili, síce možno niekde inde o štandardné služby, vždy úslužne našim požiadavkám vyhoveli.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate