Arfan V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 977 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Side Crown Serenity Hotel je moderní pětihvězdičkový hotel v oblasti Gündoğdu nedaleko historického města Side na Turecké riviéře. Nabízí komfortní pokoje, několik bazénů včetně skluzavek, wellness centrum, soukromou písčitou pláž s hotelovým shuttle busem a bohatý program all inclusive. Díky široké nabídce aktivit pro děti i dospělé, restauracím à la carte a příjemné atmosféře je oblíbenou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry hledající odpočinkovou dovolenou u moře.
Vzdálenost od letiště
Doprava
Okolí
Hotelová pláž
Středisko
Vybavení
Sport a zábava
Informace
Dvoulůžkový pokoj
Rodinný pokoj pro 4 osoby se dvěma ložnicemi
Dvoulůžkový pokoj výhled na bazén
rodinný pokoj výhled na bazén
Ultra all inclusive
Cena zahrnuje
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 306 hodnocení)
Tento hotel je 188. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 350 v Side.
Arfan V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Olívia Horváth
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Všechno proběhlo hladce, naštěstí letadlo nemělo zpoždění. Kdyby nám průvodce poskytl trochu více informací o jednom z fakultativních programů, nestrávili bychom poslední 3 dny nemocní, ale jinak bylo všechno skvělé.
Všechno proběhlo hladce, naštěstí letadlo nemělo zpoždění. Kdyby nám průvodce poskytl trochu více informací o jednom z fakultativních programů, nestrávili bychom poslední 3 dny nemocní, ale jinak bylo všechno skvělé.
Z hotelu na pláž jezdil autobus každých 15 minut, ale nebyla to ani namáhavá 5-8minutová procházka.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Radovan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Upravováno v souladu s Pravidla
Vsetko bolo fajn az na hlucnych a nevychovanych ukrajincov
A ze sme do posledneho vecera pred odletom ( rano o 5:50) nevedeli kedy je transfer z hotela az ked som to musel urgovat tak mi prisla sms z CA ( cca 9o 21:00)
Vsetko bolo fajn az na hlucnych a nevychovanych ukrajincov
A ze sme do posledneho vecera pred odletom ( rano o 5:50) nevedeli kedy je transfer z hotela az ked som to musel urgovat tak mi prisla sms z CA ( cca 9o 21:00)
Plaz bola pekna a upravena , no autobus ( dobytcak ) bol na hroznej urovni . Spinavy , smrad , suchal podlahou o cestu
StravaStrava bola na velmi dobrej urovni
UbytováníUbytovanie fajn , aj ked upratovacia cata sa moc nepretrhla . Umyta dlazka ani raz
Ale zase musim pochvalit ostatne sluzby ako napr obsluhu a jedlo bolo velmi dobre
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Silvie K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Velmi hezká dovolená.
Velmi hezká dovolená.
Plážová restaurace a pláž patřící k hotelu byla již otevřená, někteří otužilci se již koupali. Spousta hostů se slunila na lehátkách.
StravaRozmanitá,každý si vybere.
UbytováníUbytování se nám líbilo i když vybavení pokoje neslo menší známky opotřebení. Milý hotelový personál. Převážně německá klientela. Pro nás veliké plus, v hotelu jsme se v pohodě domluvili němčinou.
Hodně jsme cestovali,služby jsme moc nevyužívali. V hotelu wellnes,masáže,bázeny,sauna,posilovna, lékař,obchody,herna pro děti,večerní párty ,foto služby
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Arfan V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Adéla N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Hotel Side má dle mého názoru jedno velké plus a to je kuchyně. Přestože jsme tu pobývali na konci sezóny variace a výběr jídel byl již dosti omezený, z toho,co bylo k dispozici mohu říci,že se dala vybrat, jídlo bylo chutné,čerstvé a pro mě jako vegetariána nebylo nikdy nudné, velké množství zeleninové nabídky. KE konci už chybělo hodně věcí, ovoce občas nebylo, obsluha dosti pokulhávala,ale jídlo za mě udělalalo největší dojem ze všech hotelových služeb.
Ohledně zbytku pobytu, myslím,že je zásadní napsat,že hotel má opravdu již nejlepší léta za sebou a 5 hvězdám dle mého názoru opravdu asi neodpovídal ani v dobách největší slávy. Úklid pokojů velmi strohý, podlaha byla neustále špinavá, ale ručníky byly na vyžádání bez problémů vyměněny a prostěradla pusobila čistě. Hotel ja spíše klidnější, během našeho pobytu už se do bazénů nedalo vlézt,protože měly tak 18 stupňů. Ani jeden z barů u bazénu nebyl nikdy otevřený. Hotel se připravoval evidentně na closing,což ale není fér vzhledem k tomu,že jsme i tak zaplatily nemalé peníze a nedostaly za ně služby,které byly v popisu nabízeny. Plážový bar byl první dny otevřený,ale k dispozici byla pouze voda, žádné jídlo, ani kafe atd. Hotelový bus na pláž jakž takž fungoval, ne sice každých 15 minut,jak bylo avizováno,ale čekání nebylo až tak dlouhé,i když poslední den pobytu pro nás autobus už vůbec nepříjel,čekali jsme 50 minut a pak jsme se vydali zpět do hotelu pěšky,je to asi 15 minut chůze. Obsluha v hotelu působila převážně příjemně,i když anglicky téměr nikdo nemluvil a nerozuměl, jsou zvyklí na německé turisty a angličtina jim nic moc neříká,bohužel ani základní věci. POkoje starší ,vybavení všelijaké, místo vypadané např. spáry v dlažbě, pomlácené skříňky atd,ale ještě se to dalo snést,ale prostě tak 3 hvězdy max se zavřenýma očima. Zábava žádná nebyla,animace absentní, dalo se jen sedět v hale u nepitelných drinků a nebo se vydat autobusem do některé části přilehlých městěček . Cena 2 eur za jednosměrnou cestu až do SIDE,které je opravdu krásné.
Hotel Side má dle mého názoru jedno velké plus a to je kuchyně. Přestože jsme tu pobývali na konci sezóny variace a výběr jídel byl již dosti omezený, z toho,co bylo k dispozici mohu říci,že se dala vybrat, jídlo bylo chutné,čerstvé a pro mě jako vegetariána nebylo nikdy nudné, velké množství zeleninové nabídky. KE konci už chybělo hodně věcí, ovoce občas nebylo, obsluha dosti pokulhávala,ale jídlo za mě udělalalo největší dojem ze všech hotelových služeb.
Ohledně zbytku pobytu, myslím,že je zásadní napsat,že hotel má opravdu již nejlepší léta za sebou a 5 hvězdám dle mého názoru opravdu asi neodpovídal ani v dobách největší slávy. Úklid pokojů velmi strohý, podlaha byla neustále špinavá, ale ručníky byly na vyžádání bez problémů vyměněny a prostěradla pusobila čistě. Hotel ja spíše klidnější, během našeho pobytu už se do bazénů nedalo vlézt,protože měly tak 18 stupňů. Ani jeden z barů u bazénu nebyl nikdy otevřený. Hotel se připravoval evidentně na closing,což ale není fér vzhledem k tomu,že jsme i tak zaplatily nemalé peníze a nedostaly za ně služby,které byly v popisu nabízeny. Plážový bar byl první dny otevřený,ale k dispozici byla pouze voda, žádné jídlo, ani kafe atd. Hotelový bus na pláž jakž takž fungoval, ne sice každých 15 minut,jak bylo avizováno,ale čekání nebylo až tak dlouhé,i když poslední den pobytu pro nás autobus už vůbec nepříjel,čekali jsme 50 minut a pak jsme se vydali zpět do hotelu pěšky,je to asi 15 minut chůze. Obsluha v hotelu působila převážně příjemně,i když anglicky téměr nikdo nemluvil a nerozuměl, jsou zvyklí na německé turisty a angličtina jim nic moc neříká,bohužel ani základní věci. POkoje starší ,vybavení všelijaké, místo vypadané např. spáry v dlažbě, pomlácené skříňky atd,ale ještě se to dalo snést,ale prostě tak 3 hvězdy max se zavřenýma očima. Zábava žádná nebyla,animace absentní, dalo se jen sedět v hale u nepitelných drinků a nebo se vydat autobusem do některé části přilehlých městěček . Cena 2 eur za jednosměrnou cestu až do SIDE,které je opravdu krásné.
5 minut busem od hotelu nebo 15 pěšky, pláž působila čistě, sportovní vyžití za poplatek by se našlo. Lehátka ne úplně čistá,ale dalo se to přežít. Plážový bar katastrofa a ostuda. Spousta lidí na pláži bez možnosti si dojít na něco k jídlu a pití, nebylo ani kafe, ani snad pivo, žádné jídlo.
Stravaza mě 9 z 10,opravdu chutné jídlo zaměřeno na zeleninu ,ale dezerty nezklamaly
UbytováníViz výše, hodnota hotelu tak 3 hvězdy, jídlo výborné, staff sympatický, 20 minut autobusem do přilehkého SIDE,které stojí určitě za návštěvu,jinak okolo hotelu nic není.
Službybohužel velmi pokulhávající, žádná animace, bazény ledové, vnitřní bazén taktéž studený, pláž fajn, docela čistá,ale plážový bar koncem října už prakticky nefungoval
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Dan William S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Zájezd reklamujeme. Bylo to sice na konci sezony, ale služby naprostá katastrofa. Bar na pláži nefunkční, placky na pláži se nedělaly, snack a pool bar zavřené, vitamin bary zavřené jak na pláži tak u hotelu. Ani jeden program, ani přes den na pláži ani večer. Az asi třetí den dovolené jsme zjistili, že hotel za pár dji zavírá, takže už na to jednoduše kašlali. V jídelně bylo myslim 5 nebo 6 řad stolů s jídlem. Plné jsme je neviděli ani jednou. Každý den se výběr zužoval a skončili jsme na jednom stole. Z jedné strany slané, z druhé strany sladké a to bylo vše.
Zájezd reklamujeme. Bylo to sice na konci sezony, ale služby naprostá katastrofa. Bar na pláži nefunkční, placky na pláži se nedělaly, snack a pool bar zavřené, vitamin bary zavřené jak na pláži tak u hotelu. Ani jeden program, ani přes den na pláži ani večer. Az asi třetí den dovolené jsme zjistili, že hotel za pár dji zavírá, takže už na to jednoduše kašlali. V jídelně bylo myslim 5 nebo 6 řad stolů s jídlem. Plné jsme je neviděli ani jednou. Každý den se výběr zužoval a skončili jsme na jednom stole. Z jedné strany slané, z druhé strany sladké a to bylo vše.
Plaz čista, more teple. Na plážových wc hodně nechutný smrad. Plážový bar bez jídla a nápojů. Automat na kávu nefunkční. Pivo jsme si točili sami přes pult, protože personál se celý dny věnoval úklidu lehátek.
StravaJak už jsem psal - hodně omezený výběr. Bylo to kvůli konci sezony, ale zkrátka jsme nedostali to, za co jsme platili. Snack bar zavřený. Plážový bar měl jen první den salát a hranolky a pak už celý pobyt bez jídla. Bar šílený. Všechny drinky s vodkou, protože první večer našeho pobytu došel rum.
UbytováníPokoje starší, kolem sprchy nabobtnalé listy a dveře, ale to se dá prominout. Jinak čisté, úklid v pořádku, mini bar doplňovaný.
SlužbyŠílený přístup recepčních a personálu. Nikdo neumí anglicky, když se přijdete zeptat, zda bude nějaký program, kouká, neví a začne volat manažera. Barman celou dobu sedí se sluchátky a telefonem a ještě je uražený že se kvůli vám musí zvedat. V restauraci nikdo neobsluhoval. Žádný program, hry na pláži, žádní animátoři. Bazén ledový. Oceňuji , že opravdu často jezdil transfer na pláž. Akorát poslední den pobytu zapomněl přijet a některé hosté čekali 40 minut. My jsme šli pěšky. Obchody v lobby byly poslední dva dny také zavřené.
Byla tato recenze užitečná? (3) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...