Jana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Byla to moje nejlepší dovolená
Byla to moje nejlepší dovolená
Trochu dál,ale aspoň se člověk projde
StravaVynikající
UbytováníVelká spokojenost
SlužbyV pohodě
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 973 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Tento novopostavený, pohodlný 4-hviezdičkový hotel len pre dospelých sa nachádza približne 1,5 km od historického centra mesta Side, v blízkosti obľúbenej prímorskej promenády. Na hotelovú pláž sa dostanete bezplatným hotelovým kyvadlovým autobusom alebo krátkou prechádzkou.
Oficiálne hodnotenie pre danú krajinu je: 4*.
Hotel neprijíma hostí mladších ako 16 rokov!
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 45 hodnocení)
Tento hotel je 143. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 350 v Side.
Jana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Byla to moje nejlepší dovolená
Byla to moje nejlepší dovolená
Trochu dál,ale aspoň se člověk projde
StravaVynikající
UbytováníVelká spokojenost
SlužbyV pohodě
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Viera L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
dovolenka super
dovolenka super
tu je problém, od hotela k lehátkam pre náš hotel bolo presne 810 krokov, čiže ak sme chceli ísť z pláže na drink, tak 810 krokov ku hotelu, ku bazénu, lebo len tam sme mali pitie zdarma, potom späť k moru 810 krokov, zaplávať v mori a opäť 810 krokov ísť na kávičku, nám to konkrétne neprekážalo, ale verím že mnohí by boli nespokojní
Stravastrava super
Ubytováníubytovanie super
Službyvelmi dobre
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Aneta S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům hotelu za jejich laskavost, díky službám jsme se cítili pohodlně a jako doma.
Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům hotelu za jejich laskavost, díky službám jsme se cítili pohodlně a jako doma.
Pláž je písčitá s pískem v moři. Vodní boty nejsou nutné. Hotelová pláž je od hotelu vzdálena asi 8 minut chůze. Lehátka jsou čistá a dobře udržovaná.
StravaKaždé jídlo bylo připraveno s vášní a péčí, s důrazem na detail a ve vysoké kvalitě. Tak lahodné jídlo jsme nejedli ani v pětihvězdičkových hotelech. Večeře končí v listopadu ve 20:30, nevím, jak je teď v ročním období. (Tohle je pro ty, co si rádi pochutnají na jídle pozdě.)
UbytováníPokoje jsou moderní, dokonale čisté a voňavé, s novými, pohodlnými matracemi. Wi-Fi funguje bez problémů ve všech pokojích i v celém hotelu.
SlužbyKvůli zpoždění letu jsme do hotelu dorazili 8 minut po zavření restaurace, a přesto nás pán na recepci odvedl do jídelny a personál nám přinesl jídlo z kuchyně.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavol K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Nemecká / rakúska, prevažne staršia klientela. Ideálne pre pokojnú dovolenku zameranú na oddych.
Nemecká / rakúska, prevažne staršia klientela. Ideálne pre pokojnú dovolenku zameranú na oddych.
cca 10 min. peši od hotela. Dostatok lehátok, čistá, dobrý prístup do mora.
StravaRozmanitá, pestrá, chtná a v dostatočnom množstve.
UbytováníPriestranné, čsté izby aj hotel vrátane reštaurácie.
SlužbyBez problémov - len poplatok za trezor a WiFi bol v dnešnej dobe zarážajúci ( dohromady 19 Eur na 5 dní )
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Byla to moje nejlepší dovolená
Byla to moje nejlepší dovolená
Trochu dál,ale aspoň se člověk projde
StravaVynikající
UbytováníVelká spokojenost
SlužbyV pohodě
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martin Zsolt Horváth
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Celkově vzato velmi dobrý hotel za tu cenu! Nebylo tam moc lidí, na pláži bylo vždycky místo. O víkendu se oběd stal trochu nudným. Personál byl milý a ochotný.
Celkově vzato velmi dobrý hotel za tu cenu! Nebylo tam moc lidí, na pláži bylo vždycky místo. O víkendu se oběd stal trochu nudným. Personál byl milý a ochotný.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kinga S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Všechno by bylo v pořádku, nebýt čekání při check-inu. Dorazili jsme v 8:00 a recepční řekl, že nám může dát pokoj v 10:00, ale za poplatek 15 eur na osobu. Takže by nás to stálo 30 eur za čtyři hodiny. Problém byl i s odhlášením ve 12:00, protože nám už sebrali náramky a bazén jsme mohli používat jen do 17:00 (protože to byl transfer z hotelu). Nebyla tam voda, jídlo, ani skříňka na cennosti a nebyl tam ani prostor na převlékání nebo sprchování. Museli jsme se převléknout na toaletě. Naše kufry byly v místnosti, kam mohl kdokoli vejít. Celkově byli recepční velmi nepříjemní.
Všechno by bylo v pořádku, nebýt čekání při check-inu. Dorazili jsme v 8:00 a recepční řekl, že nám může dát pokoj v 10:00, ale za poplatek 15 eur na osobu. Takže by nás to stálo 30 eur za čtyři hodiny. Problém byl i s odhlášením ve 12:00, protože nám už sebrali náramky a bazén jsme mohli používat jen do 17:00 (protože to byl transfer z hotelu). Nebyla tam voda, jídlo, ani skříňka na cennosti a nebyl tam ani prostor na převlékání nebo sprchování. Museli jsme se převléknout na toaletě. Naše kufry byly v místnosti, kam mohl kdokoli vejít. Celkově byli recepční velmi nepříjemní.
Je zde velmi málo lehátek a pivo si nemůžete přinést vlastní; musíte si ho koupit v hotelové restauraci. Druhá část lehátek je vyhrazena výhradně pro zákazníky, kteří si něco zakoupili konkrétně pro danou restauraci.
StravaVelmi malá rozmanitost, náročnější lidé by hladověli
UbytováníPokoje byly hezké a denně uklízené. Takže za to velké plus. Jedinou nevýhodou bylo, že po půlnoci, i když je to hotel pro osoby starší 16 let, nás recepční vyhnal z bazénu, protože si myslel, že je tam moc hluk, protože lidé už spali. Takže je to hotel pro důchodce, rozhodně ne pro mladé lidi.
Službynemám názor
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...