Sirma Hodnocení: 4/5
od 14 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 14 490 Kč za os.
od 5 855 Kč za os.
od 6 777 Kč za os.
od 6 320 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 232 hodnocení)
Tento hotel je 230. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 312 v Side.
Martin Silný
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Květen 2019
Krásné počasí a okolí ,pohoda,klid.
Krásné počasí a okolí ,pohoda,klid.
Velká a čistá písečná pláž a opět příjemný personál
StravaŠvédské stoly . Občerstvení i v nočních hodinách
UbytováníProstorný a čistý pokoj
SlužbyVelmi příjemný a ochotný personál .
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Vladimíra Dušková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Červen 2018
Vše se mi líbilo.
Vše se mi líbilo.
Čistá pláž. Lehátka byla super, ručník, parádní zakrytí plachty (jako přístřešek) nad lehátky. Lepší než deštník, chytré.
StravaParáda, dalo se vybrat.
UbytováníSuper.
SlužbyVelice spokojená.
Byla tato recenze užitečná? (6) (2)
Filtrovat recenze
Emese S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023 Napsáno Říjen 2023
Je to perfektní volba pro ty, kteří upřednostňují polohu a nechtějí trávit veškerý čas v hotelu. Malý hotel s příjemným personálem, vzhled hodný počtu hvězdiček. Doporučuji z celého srdce, rád se kdykoli vrátím!
Je to perfektní volba pro ty, kteří upřednostňují polohu a nechtějí trávit veškerý čas v hotelu. Malý hotel s příjemným personálem, vzhled hodný počtu hvězdiček. Doporučuji z celého srdce, rád se kdykoli vrátím!
Pláž je vzdálená 3 minuty, s lehátky k pronájmu (5 €/osoba, září 2023), perfektně organizovaná pláž, uklizený personál, křišťálově čistá voda.
StravaI když jsem malý, vždy jsem měl docela dobrý život. Není 15 různých variací maso-příloha-dezert, ale vaří chutně. Šťávy ale nejsou moc chutné :)
UbytováníPláž, pěší ulice s bazary, restaurace 3 minuty, nádherné staré město max 15 minut chůze. Není to přepychové, ale svému účelu se perfektně hodí, pokud nechcete trávit všechen čas v místnosti.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
András Tibor M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023 Napsáno Září 2023
Náš pobyt v Side byl skvělý. Organizace cesty, let, transfer, ubytování, stravování a okolí byly perfektní pro naši nezapomenutelnou dovolenou. Vhodné pro svou kategorii. Čistý pokoj a společné prostory. Důkladný úklid každý den. Recepce je vždy připravena pomoci.Klimatizace fungovala dobře.
Náš pobyt v Side byl skvělý. Organizace cesty, let, transfer, ubytování, stravování a okolí byly perfektní pro naši nezapomenutelnou dovolenou. Vhodné pro svou kategorii. Čistý pokoj a společné prostory. Důkladný úklid každý den. Recepce je vždy připravena pomoci.Klimatizace fungovala dobře.
Pláž je písčitá, cca 50 metrů od ubytování. Klesá pomalu a má skvělou teplotu i v prvním zářijovém týdnu.
StravaSlužba all inclusive byla, jak je popsána, a obsahovala pestré menu. Rád bych vyzdvihl neomezenou nezávadnost pitné vody balené v plastové krabičce.
SlužbyBazén je čistý a vhodný ke koupání. Je třeba vyzdvihnout vstřícnost 3 číšníků a jejich schopnost zvládnout zátěž při jídle. Kuchařky jedly i pro sebe a neustále doplňovaly jídlo, které docházelo.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Tomáš V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023 Napsáno Srpen 2023
Dovolená, na které jsme si odpočinuli a neřešili zbytečné a nežádoucí problémy
Dovolená, na které jsme si odpočinuli a neřešili zbytečné a nežádoucí problémy
Tento hotel má svou pláž až někde za starým historickým centrem města, je to daleko, využívali jsme pláže v blízkosti hotelu, někde chtěli zaplatit deštník a lehátka, ale byla tam i volná plář hned kousek od hotelu.
StravaJídlo velmi chutné, dobře připravené, vždy bylo z čeho vybírat. Pochutnali jsme si.
UbytováníVybavení na dovolenou dostačující, postele perfektní, akorát klimatizace nechladila jak by měla, už byla asi starší.
Službyprostory hotelu byly vždy čisté, pokoje se uklízely pravidelně, bazém a okolí bazénu taky čisté, pěkné a v pořádku, to samé se dá říct i o jídelně. Bar fungoval skvěle!
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Tereza L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023 Napsáno Srpen 2023
Za nás super dovolená ????
Za nás super dovolená ????
Pláž byla placená, tedy lehátka a slunečníky. Ceny na vsech plážích asi stejné, tak si mohl člověk vybrat novější lehátka nebo uklizenejsi pláž. Pláž pár minut od hotelu, hned asi třetí pláž pod hotelem byla bez lehátek a slunečníků zdarma, tu jsme využívali nejčastěji.
StravaSnídaně: vždy vejce vařená, míchaná nebo omeleta, salámy, sýry, sladké nutela marmeláda, jogurt a musli. Lívance nebo koblihy. K obědu a večeři: Vždy bylo maso samotné a pak nějaké maso v omáčce nebo směsi se zeleninou. Každý den nějaké těstoviny nebo špagety. Hodně zeleniny a salátů, polévka. Všechno chuťově moc dobré.
Celkově je Turecká strava jiná než evropská, jedí méně masa a vice zeleniny. Všechna zeleninová jídla byla opravdu super.
Pokoje čisté menší, dostatek úložného prostoru, klimatizace fungovala. Na pokoji jsme netrávili mnoho času.
SlužbyRecepce: když byl na recepci pracovník recepce uměl anglicky, někdy tam byla paní asi co uklízí pokoje (v době pauzy na oběd např) a s tou byla domluva pomocí translatoru. Ale vždy jsme se domluvili, poradili. Celkově hodní lidé, snažili se vždy pomoci.
Hned vedle hotelu turecké lázně, placené. Spokojenost.
Jiné služby jsme nevyužili.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Ferencné H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023 Napsáno Srpen 2023
Se vším jsme byli spokojeni, skvěle jsme si to užili.
Se vším jsme byli spokojeni, skvěle jsme si to užili.
Voda byla písčitá a pomalu se prohlubovala při 29-30 stupních. Bylo to velmi dobré.
StravaVšeobsažná, vydatná, výkrmová kúra.
UbytováníHotel plně odpovídal 3*.
SlužbyOdpovídající
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...