Aktuálně pro cesty do Turecka

Hotel The Raga Side

Hodnocení: 5/5

Turecko, Side, Side

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Hotel vítá hosty starší 16 let Dobrá gastronomická nabídka Relaxace ve wellness Soukromá pláž

Více o ubytování

od 19 090 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Hotel The Raga se nachází 1,3 km od centra městečka Side Antique City, 1,2 km od Musea v Side, 1,3 km od Roman Ruines a 54 km od letiště Antalya. Hotel akceptuje pouze hosty starší 16ti let.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala, recepce, výtah, hlavní restaurace, à la carte restaurace (nejsou součástí all inclusive), bar v lobby, u bazénu a na pláži, sport bar, cukrárna, konferenční místnost, obchody, WiFi zdarma; za poplatek internetová kavárna. Terasa na slunění, bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky - vlastní koupelna s WC, sušič vlasů, klimatizace, telefon, SAT TV, internetové připojení, minibar, trezor, balkón, šatní skříň.

Strava

All inclusive - zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, drobné občerstvení během dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby. Místo a čas čerpání programu určuje hotel.

Služby

Fitness, stolní tenis, plážový volejbal, aerobic, šipky, boccia, animační programy, diskotéka; za poplatek vodní sporty na pláži, Spa centrum - turecká lázeň, sauna, kosmetické procedury. Bezplatné Wi-Fi, internetová kavárna (za poplatek).

Pláž

Hotelová písčitá pláž se nachází cca 100 m od hotelu, přístup přes pobřežní promenádu, lehátka a slunečníky zdarma.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 120 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m
  • Vzdálenost od letiště Nejbližší letiště 60 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Volejbal Volejbal ano
  • Věkové omezení Věkové omezení ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Výborné (na základě 83 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 4,5 / 5

Strava 4,6 / 5

Ubytování 4,5 / 5

Okolí 4,6 / 5

Služby 4,6 / 5

Cena 4,5 / 5

Tento hotel je 86. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 312 v Side.

Hana K.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026 Napsáno Červen 2026

Super a pohoda

Super a pohoda

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Dobrá

Strava

Dobrý

Ubytování

Výborný

Služby

Vynikající

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Dagmar W.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025 Napsáno Říjen 2025

Krásná dovolená služby vynikající děkujeme

Krásná dovolená služby vynikající děkujeme

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž velká krásná hezký vstup do moře ovšem plavčík jakoby na té pláži nebyl naprostý nezájem.

Strava

Jejich salámy raději nejíst často byly cítit jinak vynikající

Ubytování

Bohužel tento hotel nemá třílůžkové pokoje o čem nás nikdo neinformoval takže byla do pokoje dána přistýlka která je spartakiádním lehátkem cena naprosto stejná jako pro dvě ostatní osoby

Služby

Personal úžasný přátelský vycházel vstříc děkujeme

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2026 Napsáno Červenec 2026

Hotel má spoustu skvělých věcí a celkově jsme si dovolenou užili. Je klidný, nikde nejsou fronty a personál je většinou velmi příjemný, usměvavý a komunikativní. Nejvíc se mi líbila možnost objednávat si jídlo a pití přes QR kód, a to i přímo na pláži. Super byla také zmrzlina zdarma 24/7, navíc žádné levné náhražky, ale například Magnum nebo Nogger. Drinky byly dobré, minibar se pravidelně doplňoval a Wi-Fi fungovala i na pláži.

Hotel se ale prezentuje jako luxusní a gastronomicky zaměřený, takže jsem čekala trochu vyšší úroveň. Některé nedostatky byly na pětihvězdičkový hotel zbytečné – zapáchající klimatizace, kolísající teplota vody, potrhané plážové ručníky, pomalá obsluha nápojů nebo zanedbané detaily na pokoji. Jídlo bylo většinou dobré a krásně naservírované, ale za fine dining bych označila spíš jeho vzhled než samotnou chuť.

Celkově bych hotel doporučila hlavně lidem, kteří hledají klid, dobré drinky, pohodlné objednávání a hotel bez front. Pokud ale někdo očekává opravdový pětihvězdičkový servis a špičkovou gastronomii, může být v některých ohledech zklamaný.

Hotel má spoustu skvělých věcí a celkově jsme si dovolenou užili. Je klidný, nikde nejsou fronty a personál je většinou velmi příjemný, usměvavý a komunikativní. Nejvíc se mi líbila možnost objednávat si jídlo a pití přes QR kód, a to i přímo na pláži. Super byla také zmrzlina zdarma 24/7, navíc žádné levné náhražky, ale například Magnum nebo Nogger. Drinky byly dobré, minibar se pravidelně doplňoval a Wi-Fi fungovala i na pláži.

Hotel se ale prezentuje jako luxusní a gastronomicky zaměřený, takže jsem čekala trochu vyšší úroveň. Některé nedostatky byly na pětihvězdičkový hotel zbytečné – zapáchající klimatizace, kolísající teplota vody, potrhané plážové ručníky, pomalá obsluha nápojů nebo zanedbané detaily na pokoji. Jídlo bylo většinou dobré a krásně naservírované, ale za fine dining bych označila spíš jeho vzhled než samotnou chuť.

Celkově bych hotel doporučila hlavně lidem, kteří hledají klid, dobré drinky, pohodlné objednávání a hotel bez front. Pokud ale někdo očekává opravdový pětihvězdičkový servis a špičkovou gastronomii, může být v některých ohledech zklamaný.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla příjemná a velkou výhodou byla dostupná Wi-Fi i možnost objednávat si pití přes QR kód přímo z lehátka. Člověk tak teoreticky nemusel vůbec chodit k baru. V praxi ale doručení někdy trvalo poměrně dlouho a občas nápoj nepřinesli vůbec.

Na lehátkách mi chybělo polstrování, které bych u hotelu této kategorie očekávala. Plážové ručníky byly často potrhané, flekaté a celkově nepůsobily příliš reprezentativně. Pokojové ručníky sice byly čisté a pravidelně měněné, ale téměř vůbec nesály.

Strava

Výběr byl velký, především ovoce, zeleniny, sýrů a oliv. Olivy byly výborné. Moc nám chutnalo maso z barbecue grilu a také stánek s nudlemi a těstovinami. Velkou výhodou bylo, že se u bufetu netvořily žádné fronty. Hlavní jídla bylo možné objednávat přes QR kód, což bylo pohodlné.

Chuť jídel byla většinou dobrá, ale označení „fine dining“ podle mě odpovídalo hlavně platingu. Jídla vypadala velmi hezky, chuťově však často byla spíš běžná. Hlavní jídla navíc ne vždy odpovídala fotografiím. Kuřecí maso v hlavní jídelně bylo každý den extrémně vysušené, někdy až tak, že se téměř nedalo rozkousat.

Dezertů bylo opravdu hodně a vypadaly krásně, ale řada z nich chutnala prakticky stejně, jen měla jiný tvar nebo barvu. Některá jídla byla podle mě až příliš přizpůsobená německé a britské klientele – například carbonara se smetanou, kopr na sushi nebo vejce Benedikt s vejcem natvrdo.

Čekala jsem také více tradičního tureckého jídla a tureckých nápojů. Mořské plody byly ve větším výběru pouze první večer, v dalších dnech se objevovaly hlavně krevetové saláty nebo mušle.

U snídaně nám chyběla obsluha nápojů. Člověk si musel pití obstarat sám, přičemž snadno dostupný byl prakticky jen džus. Pomerančový ani citronový džus nebyl čerstvě vymačkaný, ale z koncentrátu. V kávovém automatu nebyla po celou dobu doplněná čokoláda. Spousta hostů si ji zvolila a místo ní jim vytekla jen voda s mlékem. Bylo by lepší tuto možnost alespoň označit jako nedostupnou.

Velmi bych ocenila možnost objednat si přímo u snídaně tureckou kávu a čaj.

Ubytování

Pokoj byl celkově příjemný a oceňuji minibar, který byl hojně doplňovaný, stejně jako kávové kapsle a další příslušenství ke kávovaru. Trezor byl zdarma a ručníky nám měnili, i když jsme je nehodili na zem. Příjemná byla také možnost nechat si vyprat oblečení.

Bohužel klimatizace v koupelně nepříjemně zapáchala, a to ve dvou různých pokojích, takže nešlo jen o problém jednoho konkrétního pokoje. Ve sprše se měnila teplota vody i tlak a držák sprchy byl rozbitý. Některé části vybavení byly povolené nebo špatně držely. Lednice skoro nechladila a v kávovém setu chyběly lžičky. Některé sáčky s kávou nebo sušeným mlékem navíc nešly otevřít bez nůžek.

Na manželské posteli byla pouze jedna společná tenká přikrývka, která připomínala spíš prostěradlo. Uvítala bych možnost vybrat si silnější přikrývku a ideálně dvě samostatné. Postel se také hodně houpala, takže každý pohyb druhého člověka byl výrazně cítit a v noci nás to budilo.

Úklid pokoje měl rezervy. Zrcadla nebyla pořádně umytá, špinavé skleničky v koupelně nebyly vyměněné a jacuzzi nebyla vyčištěná. Balkon se neuklízel, uklízečka pouze vysypala popelník. Na pokoji by se hodilo více věšáků a větší odpadkové koše. Na balkoně by byly praktické kolíčky, protože jsme viděli, že lidem kvůli větru odlétávaly věci.

Televize sice fungovala, ale obraz se často kostičkoval. Také nebylo možné jednoduše zrcadlit obraz z telefonu. Užitečná by byla alespoň možnost zapůjčit nebo zakoupit v hotelu HDMI–USB-C kabel. Na chodbách navíc chyběla klimatizace a bylo tam opravdu velké vedro.

Služby

Personál byl většinou příjemný, usměvavý a komunikativní. Bohužel znalost angličtiny i němčiny byla u části personálu poměrně slabá, což občas komplikovalo domluvu.

Velkou výhodou bylo objednávání jídla a nápojů přes QR kód. Drinky bylo možné objednávat i přímo na pláž, takže člověk nemusel chodit k baru. Samotné doručení ale někdy trvalo opravdu dlouho a několikrát objednávka nepřišla vůbec.

Obsluha nápojů nebyla příliš dobrá ani během oběda a večeře. Často jsme dlouho čekali, případně jsme si museli pití zajistit sami. Hodila by se proto možnost objednat si drink přes QR kód také v hlavní jídelně. Personál také někdy dlouho hledal číslo stolu, které by mohlo být výrazněji označené. Použité talíře se často odnášely pomalu.

Skvělým bonusem byla zmrzlina zdarma 24 hodin denně. Navíc šlo o známé značky jako Magnum nebo Nogger. Drinky byly celkově dobré, minibar i kávový set se pravidelně doplňovaly a Wi-Fi byla dostupná téměř všude včetně pláže, i když občas nebyla stabilní.

Méně příjemné bylo časté nabízení doplňkových placených služeb, například focení nebo spa. Chápu, že je hotel nabízí, ale někdy už to působilo trochu vtíravě.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Hana K.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026 Napsáno Červen 2026

Super a pohoda

Super a pohoda

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Dobrá

Strava

Dobrý

Ubytování

Výborný

Služby

Vynikající

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 1,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025 Napsáno Listopad 2025

Ztratila jsem jeden den, protože organizace cesty zpět do Prahy byla příšerná. Od soboty do neděle nebylo možné se vyspat. Navíc odvoz z hotelu byl naplánován na velmi brzkou hodinu, na 1:00 ráno, což je příliš brzy, pokud máte let až v 6:55.

Ztratila jsem jeden den, protože organizace cesty zpět do Prahy byla příšerná. Od soboty do neděle nebylo možné se vyspat. Navíc odvoz z hotelu byl naplánován na velmi brzkou hodinu, na 1:00 ráno, což je příliš brzy, pokud máte let až v 6:55.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Na pláži bylo příliš mnoho much, které navíc kousaly, což bylo velmi nepříjemné. Měli by tam pověsit nějaké pasti na mouchy.
Také bych na pláži vyvěsil cedule, aby lidé nerušili ostatní hlasitým sledováním videí nebo online hovory, bylo to velmi rušivé, a zakázal bych kouření nejen v restauraci, ale i na pláži, protože na tomto místě se dá spíše kouřit než jíst.

Strava

Jídlo mohlo být lepší, když jsem za tento výlet zaplatil tolik peněz.

Ubytování

Pokoj byl v pořádku, ale bylo slyšet hluk a koncert zvenčí i z chodby, když opilí lidé procházeli kolem vašich dveří. I se špunty do uší byl hluk slyšet. Takže nečekejte, že si užijete relaxační dovolenou. Během toho týdne jsem moc nespal, což je velmi zklamání.

Služby

Wifi často nefungovalo.

Byla tato recenze užitečná? (1) (5)

Dagmar W.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025 Napsáno Říjen 2025

Krásná dovolená služby vynikající děkujeme

Krásná dovolená služby vynikající děkujeme

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž velká krásná hezký vstup do moře ovšem plavčík jakoby na té pláži nebyl naprostý nezájem.

Strava

Jejich salámy raději nejíst často byly cítit jinak vynikající

Ubytování

Bohužel tento hotel nemá třílůžkové pokoje o čem nás nikdo neinformoval takže byla do pokoje dána přistýlka která je spartakiádním lehátkem cena naprosto stejná jako pro dvě ostatní osoby

Služby

Personal úžasný přátelský vycházel vstříc děkujeme

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Alice N.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025 Napsáno Září 2025

Dovolená nad očekávání

Dovolená nad očekávání

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Blízko hotelu, pláž čistá

Strava

Výborná

Ubytování

Ubytování super

Služby

Služby na nejvyšší urovni

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout