Bali Relaxing Resort (Tanjung Benoa) Hodnocení: 5/5 Bali, Tanjung Benoa
Filip Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2025
od 24 565 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Filip Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2025
od 24 565 Kč za os.
Ferenc Nagy
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Můžu se se všemi jen rozloučit.
Můžu se se všemi jen rozloučit.
Lahodné se super zářivým leskem
UbytováníS super milými lidmi
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Martina S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
můžu doporučit
můžu doporučit
u pláže hotelu hodně lodí a vodní sporty- tedy omezené koupání v moři
Ubytovánínádherné pokoje
od 28 405 Kč za os.
Tamás L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Všechno bylo perfektní, skvěle jsme se bavili!
Všechno bylo perfektní, skvěle jsme se bavili!
Jan Beneš
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo velmi pěkné
Ubytování bylo velmi pěkné
od 34 268 Kč za os.
Jakub V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2026
Celková spokojnosť s hotelom a hotelovými službami . Hotel mal výborný prístup na vlastnú a čistú pláž . Ponuka denných aktivít bola dostačujúca aj s každovečerným programom . Ponuka jedál počas celého dňa bola rozmanitá a chutná vrátane ponuky drinkov , ochotnej a milej obsluhy. Vrelo odporúčame vyskúšať hotelové spa s masážami a aj požičovňu bicyklov. Izby sú priestranné a čisté s denným doplnením mini baru.
Celková spokojnosť s hotelom a hotelovými službami . Hotel mal výborný prístup na vlastnú a čistú pláž . Ponuka denných aktivít bola dostačujúca aj s každovečerným programom . Ponuka jedál počas celého dňa bola rozmanitá a chutná vrátane ponuky drinkov , ochotnej a milej obsluhy. Vrelo odporúčame vyskúšať hotelové spa s masážami a aj požičovňu bicyklov. Izby sú priestranné a čisté s denným doplnením mini baru.
Pláž bola dokonale čistá , poloprázdna a more čisté a teplé. Možnosť plávať bola len v doobedných hodinách kvôli odlivu poobede.
StravaStrava na Bali je chutná a rozmanitá . Vyskúšali sme aj reštaurácie mimo hotela.
UbytováníHotel nie je príliš veľký , čo je výhodné . Nie je to ďaleko k bazénu , pláži , reštauráciám a barom.
SlužbyV prípade výletov sme nevyužili ponuku cestovnej kancelárie , ale priamo hotela. Veľká spokojnosť.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jan V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Vše dobré, až na služby delegáta vůbec nevím na co tam je .
Vše dobré, až na služby delegáta vůbec nevím na co tam je .
od 29 170 Kč za os.
Michal B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel byl skvělý. Restaurace úžasné krom té v hlavní budově, kde byly skvělé jen snídaně. Po zbytek dne se tam nejen obsluha, ale i kuchaři nejspíše zaučovali. Bazén a vše kolem něj perfektní, pláž a lehátka vždy připravená a místní prodejci se mohli držet jen na veřejné cestě, která protínala lehátka na pláži s lehátky u bazénu a sekurita je udržovala, aby nebyli extrémně vlezlí a nechodili mezi hosty. Nápoje míchala obsluha poctivě. Bohužel cestovka (která zájezd zprostředkovala) nám nezajistila pokoj na celý den odjezdu, ale jen na jeho půlku, tedy checkout proběhl ve 12 hodin a na letiště se odjíždělo až ve 20.25 a odlétali jsme až po půlnoci, tedy následující den. To bylo velmi nemilé překvapení a trochu nám to zkazilo zážitek z dovolené. Delegát nám nejdříve sám nevěřil, pak někam volal, mluvil o nějakých 50€ a pak nám sdělil, že si budeme muset půl den dokoupit. To mě trochu rozladilo, už jen proto, že nás na to nikdo předem neupozornil a přeci jen výdaje navíc nikdo nevidí rád. Zároveň delegát nic nevyjednal a řekl, že se musíme domluvit sami a že to většinou stojí 50% ceny na noc. První člověk na recepci nevěděl, co to vlastně chci. Další den jiný věděl, ale hotel byl plný. V den odjezdu jsem si ráno na recepci potvrdil, že do 12.00 musíme odevzdat jen pokoj, ale jak píší ve své brožuře, allinclusive náramky jsou až do půlnoci. Bohužel, to co mi potvrdili, neplatilo a i vyjednávání s výší pikolicí nikam nevedlo. Tedy oběd už šel na kartu a s tím i občerstvení do noci, než jsme odjeli na letiště. Hotel skvělý, ale s cestovkou pozor ať už jedete kamkoli.
Hotel byl skvělý. Restaurace úžasné krom té v hlavní budově, kde byly skvělé jen snídaně. Po zbytek dne se tam nejen obsluha, ale i kuchaři nejspíše zaučovali. Bazén a vše kolem něj perfektní, pláž a lehátka vždy připravená a místní prodejci se mohli držet jen na veřejné cestě, která protínala lehátka na pláži s lehátky u bazénu a sekurita je udržovala, aby nebyli extrémně vlezlí a nechodili mezi hosty. Nápoje míchala obsluha poctivě. Bohužel cestovka (která zájezd zprostředkovala) nám nezajistila pokoj na celý den odjezdu, ale jen na jeho půlku, tedy checkout proběhl ve 12 hodin a na letiště se odjíždělo až ve 20.25 a odlétali jsme až po půlnoci, tedy následující den. To bylo velmi nemilé překvapení a trochu nám to zkazilo zážitek z dovolené. Delegát nám nejdříve sám nevěřil, pak někam volal, mluvil o nějakých 50€ a pak nám sdělil, že si budeme muset půl den dokoupit. To mě trochu rozladilo, už jen proto, že nás na to nikdo předem neupozornil a přeci jen výdaje navíc nikdo nevidí rád. Zároveň delegát nic nevyjednal a řekl, že se musíme domluvit sami a že to většinou stojí 50% ceny na noc. První člověk na recepci nevěděl, co to vlastně chci. Další den jiný věděl, ale hotel byl plný. V den odjezdu jsem si ráno na recepci potvrdil, že do 12.00 musíme odevzdat jen pokoj, ale jak píší ve své brožuře, allinclusive náramky jsou až do půlnoci. Bohužel, to co mi potvrdili, neplatilo a i vyjednávání s výší pikolicí nikam nevedlo. Tedy oběd už šel na kartu a s tím i občerstvení do noci, než jsme odjeli na letiště. Hotel skvělý, ale s cestovkou pozor ať už jedete kamkoli.
Byla čistá, ale plavat se moc nedalo, máte malý výsek ohraničený sítěmi. Hned za nimi se jeli každý den "závody" člunů, skútrů a jiných plavání neprospěšných strojů. Voda nebyla špinavá, jen nějaké řasy. Přítelkyně bohužel při odlivu našla i dámské spodní prádlo, konkrétně bombarďáky tělové barvy, jak mi právě diktuje, a je s podivem, že nikomu nechyběly - a ne žádný hotelový Kolombo nic za našeho pobytu nevyšetřoval. Plavat se tedy dalo jen kousek a pravidelný odliv umožňoval procházky tam, kde jinak přes den byla voda.
StravaV restauraci u bazénu jsme byli většinu stravovacího času. Výběr byl pestrý a vše bylo skvělé, obsluha milá a snaživá. Nechápeme, jak se do lidí může vejít předkrm, hlavní jídlo a dezert. Pro nás to byl nadlidský úkon. Ani jednou jsem nejedl to samé jídlo dvakrát. Snídaně byly v hlavní budově a byly skvělé, to co ale v hlavní budově skvělé nebylo, bylo vše ostatní. Ať už výběr, nebo pokrm byl pod průměrný, při další pokusu, kdy jsme si říkali, že jim dáme ještě šanci, byla situace ještě horší a byl zázrak, že jsme se dočkali nápoje. Dezert jsem musel nechat odnést, nejen že nebyl dobrý, ale navíc vypadal, že už ho někdo měl a jeho "přepracovanou" verzi mi dali na talíř. Bary byly skvělé všechny a to i s obsluhou.
UbytováníPokoj hezký a terasa, byť na druhý hotel a jeho stěnu, hezká. Hotel se snaží terasy u stěny nechat obrůst a nemůžu říci, že by to kazilo dojem z ubytování. Oproti pokojům do vnitrobloku byl absolutní klid. Vana měla svoje mouchy, jako nedolehájící špunt, ale byla ok a několikrát jsme ji využili. Toaleta a sprcha perfektní. Zbytek vybavení velmi dobrý. Postel gigantická.
SlužbySlužby jsme nevyužili všechny a personál většinou rozuměl, i když měl tendence všechno odsouhlasit, viz "nedorozumění" s páskami allinclusive. Uklizeno bylo vždy perfektně. Všichni zdravili, usmívali se a byli přátelští.
Ivana Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená.
Skvělá dovolená.
Skvělé... prázdná lehátka, čisto, bazén příjemný.
StravaPokaždé si něco vyberete.
UbytováníSpokojenost.
SlužbySpokojenost.
od 30 306 Kč za os.
Martin K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborný personál, dobré jídlo a dostačující pokoje.
Výborný personál, dobré jídlo a dostačující pokoje.
Moře neexistující a pláž malá a často s naplaveninami. 30x10m velikost koupací plochy v moři, takže při odlivu je to pouze blato.
StravaVýborné snídaně! Obědy a večeže z meníčka, ale prakticky každý druhý den byl bufet zaměřený na nějaké jídlo. Takže pestrost stravy, porce a chut super.
UbytováníOdpovídá obrázku.
SlužbyJe to malý hotel, takže žádné sportovní vyžití, nulová pláž, ale personál výborný.
Adrián Bezák
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
všetko super ale to more a pláž tak to sme ešte nikdy nezažili, Chorvátsko je asi 100x krajšie, niečo príšerne ani sa tam nikto nekupal.
všetko super ale to more a pláž tak to sme ešte nikdy nezažili, Chorvátsko je asi 100x krajšie, niečo príšerne ani sa tam nikto nekupal.
jedným slovom to postačí.. katastrofa..
od 30 496 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vít V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Roman Vacuška
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kdo očekává romantické klidné místo..tak tady ne. Je to podle mého hlavně místo pro rodinu s dětmi, kteří nemají nějaké extra nároky, potřebují jen vodu slunce a nějakou tu atrakci a občas vyrazí někam na výlet. Poblíž hotel je mnoho warungů různých úrovní, takže najíst se zde dá poměrně dobře a celkem levně. Je tu dost marketů, restaurací (ovšem výrazně dražších), spousta nabídek masáží a wellness různých kategorií a cenových relací ( lze zajít na masáž hodinovou celotělovou už okolo 100-150 Kč) a stánků s různým zbožím a prodejců výletů.
My jsme však chtěli hodně cestovat a romantické pláže jsme chtěli užívat na Lomboku a Gili, takže jsme s tím neměli problém. Nakonec se ovšem i výběr lokality ukázal i z tohoto pohledu jako méně šťasný. Nusa Dua je jih ostrova a pod ní na jihu až tak moc "atrakcí" k vidění není. Byli jsme tam na Uluwatu a vyhlášených surfařských plážích Balangan, Padang - padang a další. Vše ostatní je na severu a cesta na sever je vlastně skrz jedno velké město...takž 40-50 km trvá klidně i dvě hodiny. Z toho pohledu je už asi Sanur lepší výchozí stanice..na cestování hodina ušetřená. Nebo pak destinace na severu, severovýchodě ostrova. Určitě ale ne Kuta a Seminyak (i když i tyto lokality si příznivce evidentně najdou, hlavně mezi mládeží..:) )
Kdyby někdo potřeboval další informace (je poměrně dobré na Bali vědět co a jak...:) ), není problém se ozvat na roman.vacuska@seznam.cz. Jinak Bali je krásné ale různorodé...hodně záleží kdo co očekává a chce.
Kdo očekává romantické klidné místo..tak tady ne. Je to podle mého hlavně místo pro rodinu s dětmi, kteří nemají nějaké extra nároky, potřebují jen vodu slunce a nějakou tu atrakci a občas vyrazí někam na výlet. Poblíž hotel je mnoho warungů různých úrovní, takže najíst se zde dá poměrně dobře a celkem levně. Je tu dost marketů, restaurací (ovšem výrazně dražších), spousta nabídek masáží a wellness různých kategorií a cenových relací ( lze zajít na masáž hodinovou celotělovou už okolo 100-150 Kč) a stánků s různým zbožím a prodejců výletů.
My jsme však chtěli hodně cestovat a romantické pláže jsme chtěli užívat na Lomboku a Gili, takže jsme s tím neměli problém. Nakonec se ovšem i výběr lokality ukázal i z tohoto pohledu jako méně šťasný. Nusa Dua je jih ostrova a pod ní na jihu až tak moc "atrakcí" k vidění není. Byli jsme tam na Uluwatu a vyhlášených surfařských plážích Balangan, Padang - padang a další. Vše ostatní je na severu a cesta na sever je vlastně skrz jedno velké město...takž 40-50 km trvá klidně i dvě hodiny. Z toho pohledu je už asi Sanur lepší výchozí stanice..na cestování hodina ušetřená. Nebo pak destinace na severu, severovýchodě ostrova. Určitě ale ne Kuta a Seminyak (i když i tyto lokality si příznivce evidentně najdou, hlavně mezi mládeží..:) )
Kdyby někdo potřeboval další informace (je poměrně dobré na Bali vědět co a jak...:) ), není problém se ozvat na roman.vacuska@seznam.cz. Jinak Bali je krásné ale různorodé...hodně záleží kdo co očekává a chce.
Asi největší zklamání a slabina. Nusa Dua je prezentované jako klidné místo vytvořen speciáně pro turisty. Ano, je zde taková oblast, do které se jezdí skrze bránu s ostrahou, je zde klid..pořádek a krásně...(i když tak nějak uměle..).
Pro zbytek Nusa Dua, respektive Tanjung Benoa, kde se nachází hotel Ibis, to s tím klidem už tak neplatí. Hotel je od moře cca 150 m přes docela frekventovanou ulici. Pláže písčité, poměrně hezké s pozvolným klesáním. Tím že je tady dlouho mělko tu ale rostou koberce rostlin. Řekl bych že vhodné hlavně pro rodiny s dětmi. Ale rozhodně nic výjimečného. Hlavně všudypřítomní prodejci vodních sportů a tam a zpět se prohánějící skůtry a motorové čluny s různými atrakcemi rozhodně na poklidné atmosféře moc nepřidají.
Měli jsme v ceně ubytování jen snídaně. Jídlo bylo dobré a celkem pestrý výběr..i když po celou dobu vlastně s minimální obměnou..ale tak co vlastně pořád můžou vymýšlet, že..?:). Očekával bych za sebe ale více ovoce..na výběr byly vždycky dva druhy a i zeleniny. Ze sortimentu: vejce na různé způsoby, čerstvě dělané, teplá jídla (párečky, kukuřice, sladké pudinky, rýže a kuřecí křidýlka apod.), vločky a podobné, nějaké sýry a zelenina, káva čaj juice voda mléko atd., atd...
UbytováníUbytování na kategorii hotelu *** v Asii hodně na úrovni. Hotel čistý, hotelová služba, úklid..poměrně fungovala. Bazén čistý a jeho okolí udržované. Pokoje hezky zařízené, k dispozici lednice, rychlovarná konvice, každý den doplňována lahev vody a čaj+ káva s příslušenstvím.Trošku jsem nepochopil jen systém výměny ručníků..první týden nám je měnili každý den, i když jsme s ohledem na ekologii ani nechtěli. Druhý týden už je měnit přestali, ale když už jsme výměnu chtěli a ručníky nechali na "smluveném" místě, nějak na to nedošlo..ale to je jen taková drobnost, abych jen nechválil. Jinak personál hotelu ochotný a milý.
SlužbyNebyl problém domluvit přes hotel taxi, dopravu, když by někdo chtěl tak výlety... Co bylo dost tristní, tak wifi připojení. Hrozně pomalé a sekalo se. Ne že bych na něm trval - nemusím sedět půl dne u facebooku, ale vzhledem k tomu, že jsme skrze net plánovali výlety, rezervovali třeba ubytování jinde nebo loď na Gili..tak to bylo docela o nervy..:)
Ludek S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby všech cestovních agentur a kanceláří byl od organizace zájezdu až po návrat na jedničku.
Služby všech cestovních agentur a kanceláří byl od organizace zájezdu až po návrat na jedničku.
Bazén u hotelu se vzorně čistou vodou a :dostatkem lehátek a slunečníků a půjčovna osušek.
Na pláž bylo nutno přejít velmi rušnou silnici. Chůze cca 10 min.. Voda v moři teplá a průzračná.a Pláž čistá avšak bez slunečníku a lehátek. Dalo se pohodlně ležet přímo na písku. Idylu krásné pohody rušil celodenní provoz vodních sportů. Hlučné skútry a lodě jezdily v těsné blízkosti úseků vyhrazených pro koupání.
Moje doporučení pro CK uvádět tuto skutečnost v popisce hotelu, zájezdu.
Byly objednány pouze snídaně. Sortiment se sice každý den opakoval, ale byl velmi široký, proto bylo možné každý den ít jiné složení snídaně. Jídlo v restauracích mimo hotel bez problémů za ceny srovnatelné u nás.
UbytováníHotel, kvalita služeb, čistota, jídlo vysoký "evropský standard". Personál velmi vstřícný, převyšuje evropský standard.