Penzion pod Pralesem Hodnocení: 3/5 Česká republika, Šumava, Zátoň
Stanislav H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Věra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Mic spokojeni
Mic spokojeni
Vyborna
od 1 960 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Stanislav H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Věra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Mic spokojeni
Mic spokojeni
Vyborna
od 1 960 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Jediné pozitivní bylo Wellness, čisté , ale změny by určitě sneslo např. oprava funkčnosti trysek, lehátka v klidové zóně…venkovní bazén nízká kapacita lehátek, ale to je dáno prostorovými možnostmi zahrady hotelu…služby masérky zklamaní, nejen že masírovala o 5minut kratší něž zaplacenou dobu, nadto jednou během masáže na 2 minuty odešla do vedlejší místnosti…obsahově masáž bych shrnul na 45 minutové hlazení zad bez jakékoliv změny pohybu nebo systému masáže …za ty peníze určitě nedoporučuji
Jediné pozitivní bylo Wellness, čisté , ale změny by určitě sneslo např. oprava funkčnosti trysek, lehátka v klidové zóně…venkovní bazén nízká kapacita lehátek, ale to je dáno prostorovými možnostmi zahrady hotelu…služby masérky zklamaní, nejen že masírovala o 5minut kratší něž zaplacenou dobu, nadto jednou během masáže na 2 minuty odešla do vedlejší místnosti…obsahově masáž bych shrnul na 45 minutové hlazení zad bez jakékoliv změny pohybu nebo systému masáže …za ty peníze určitě nedoporučuji
Bohužel snídaně velmi slabý výběr a po celý pobyt bez jakékoli změny, inovace, nápadu jídel a džusu
UbytováníHotel je za zenitem…bez úprav se jedná spíše o ubytovnu
SlužbyHotel bez restaurace je jako auto bez pedálu…pivní automat to bohužel nezachrání
Karel Faltin
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni
Byli jsme spokojeni
Jídlo bylo celkem v pohodě
UbytováníUbytování celkem v pohodě, i když je vidět, že hotel by už místy potřeboval rekonstrukci.
SlužbyPravda bazén asi neměl 28 stupňů a protiproud jsme tu za celou dobu v provozu nezažili, ale i tak myslím spokojenost.
od 1 700 Kč za os.
Veronika R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ladislav Černý
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavla Herčíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
skvělá volba, pokud nemáte peníze
skvělá volba, pokud nemáte peníze
Bazén v hotelu byl studený :-)
StravaKromě hotelu je vše kolem nádherné, příroda, okolí, služby, památky....prostě vynikající
UbytováníHotel je opravdu hodně retro, připomínal mi zájezd ROH :-) Doporučit mohu pouze pro velmi nenáročného turistu, zase je ale opravdu levný.
SlužbyV hotelu jsou velmi přátelští a příjemní.
Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla od agentury zajištěna naprosto bezproblémově a rychle.
Dovolená byla od agentury zajištěna naprosto bezproblémově a rychle.
Měli jsme zajištěnu snídani formou švédských stolů, celkem v pořádku, nabídka jídla přijatelného rozsahu,
Jednou jsme si objednali oběd, ale byli jsme velmi zklamáni. Poté jsme využívali restaurace Penzionu Pod Boubínem, kde byly služby o 100% lepší.
Ubytování naše požadavky s ohledem na 3* hotel moc nesplnilo, bylo vidět, že není pravidelně uklízeno, pravděpodobně nefunguje žádný údržbář, celkově je hotel docela v zanedbaném stavu - vybavení pokoje, společné prostory, fasáda hotelu..
Jiří C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hana Špačková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd byl super.
Zájezd byl super.
Taky dobrá
UbytováníDobré
SlužbyDobré
Radka T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
František H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Do hotelu jsme přijeli odpoledne a bez problému nás ubytovali, prostředí bylo čisté a ihned nám servírka dala na výběr jaké víno chceme z jejího výběru, který nám vyjmenovala. To nás mile překvapilo, čekali jsme, jak je tomu dost často zvykem, že na pokoji už bude nějaká láhev.
Do hotelu jsme přijeli odpoledne a bez problému nás ubytovali, prostředí bylo čisté a ihned nám servírka dala na výběr jaké víno chceme z jejího výběru, který nám vyjmenovala. To nás mile překvapilo, čekali jsme, jak je tomu dost často zvykem, že na pokoji už bude nějaká láhev.
Nejsme nároční a velice nám chutnalo, měli jsme pravou kulajdu s liškami, kuřecí steak, kančí na smetaně s knedlíky a palačinku se zmrzlinou.
Snídaně rautový stůl.
Klidné prostředí, které odpovídalo dovolené a je tam i vyžití pro děti.
Službyveliká ochota
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Andrea D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Helena Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie Tesková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel veden bez zájmu, jen co je třeba. O hotel se starají "děti". Velice zanedbaný.
Hotel veden bez zájmu, jen co je třeba. O hotel se starají "děti". Velice zanedbaný.
Strava velice dobrá.
UbytováníJen to nejnutnější, o televizi se nedá mluvit. Bez žaluzií v pokoji (podkroví), což je v létě celkem problém. Opadané omýtky. Po instalaci přistýlky na zemi nepořádek, který nikdo neuklidil. Nepřinesli ani polštář, ani povlečení. V koupelně rádoby umyté zrcadlo nejspíše špinavým hadrem. Další špinavý a zapáchající hadr na zemi. O vše je třeba říkat.
SlužbyHotel nabízí welness služby, ale ve sprchách ucpaný odtok, nefungují světla - asi aby se nikdo nesprchoval.
Luboš Ř.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ne tam už nikdy!
Ne tam už nikdy!
Dobrá
UbytováníNešla televize, neuklizeno týden, nejsou rolety na oknech
SlužbyŽádné jsme nepožadovali.
Martin Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stanislav N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Penzion nás nenadchl, očekávali jsme víc. Na toto místo se už nechceme vracet.
Penzion nás nenadchl, očekávali jsme víc. Na toto místo se už nechceme vracet.
-
StravaMěli jsme jen snídaně, jedli jsme v levnějším a výborném místním bufetu, příp.na výletech.
UbytováníPokoji pro 2 dospělé jsme říkali "myší díra" - malý, neútulný, zaprané povlečení, zima.
První noc jsme spali v mikinách a ponožkách, pak pršelo a p.majitel odpoledne chvíli topil. Ráno u snídaně byla několik dní zima, v polovině týdne se už příjemně topilo v krbu.
Personál byl ochotný, snažil se, ale celý týden nikdo nevynášel koše, ani neměnil ručníky.
Wifi zpočátku nefungovala, nakonec jsme ji zprovoznili.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dceři se v hotelu moc líbilo a to bylo pro nás hlavní. Velké plus za hernu pro deti přímo u jídelny. Když se dcera nejedla, tak si šla hned hrát a já se s manželem v klidu nejedla, vypila si v klidu kávu a dcera si mezi tím hrála jen kousek od nás. Před hotelem pěkné oplocené hřiště. Pobyt vhodný pro rodiny s dětmi.
Dceři se v hotelu moc líbilo a to bylo pro nás hlavní. Velké plus za hernu pro deti přímo u jídelny. Když se dcera nejedla, tak si šla hned hrát a já se s manželem v klidu nejedla, vypila si v klidu kávu a dcera si mezi tím hrála jen kousek od nás. Před hotelem pěkné oplocené hřiště. Pobyt vhodný pro rodiny s dětmi.
Jídlo bylo dobré.
UbytováníPřekvapilo nás mile, že jsme měli velký pokoj kde i po složení dětské cestovni postýlky bylo hodně místa.
Miroslav Janoušek
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené=OK.Vimperk jako město se nám líbil.Prohlídka muzea na zámku paráda.S počasím to bylo horší,ale to si nedá poroučet.Okolí Vimperka-parádní vyhlídky na město atd.
Celkový dojem z dovolené=OK.Vimperk jako město se nám líbil.Prohlídka muzea na zámku paráda.S počasím to bylo horší,ale to si nedá poroučet.Okolí Vimperka-parádní vyhlídky na město atd.
Strava v pohodě po všech stránkách.kuchařský personál i obslužný personál OK,porce by nám stačila oběma jedna dohromady.
UbytováníSpokojenost-čisto,pořádek,v pohodě.Spinkalo se nám moc dobře.
SlužbyCelkový dojem 1***.Na závěr bych se chtěl omluvit za toto opožděné hodnocení,byl problém s počítačem.S pozdravem a přáním hezkého dne Jan Frič a Jana Janoušková ze Dřís.
Lucie K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety