Klášterský mlýn (Rejštejn) Hodnocení: 3/5 Česká republika, Šumava
Andrea D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Helena Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Andrea D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Helena Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavla Herčíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
skvělá volba, pokud nemáte peníze
skvělá volba, pokud nemáte peníze
Bazén v hotelu byl studený :-)
StravaKromě hotelu je vše kolem nádherné, příroda, okolí, služby, památky....prostě vynikající
UbytováníHotel je opravdu hodně retro, připomínal mi zájezd ROH :-) Doporučit mohu pouze pro velmi nenáročného turistu, zase je ale opravdu levný.
SlužbyV hotelu jsou velmi přátelští a příjemní.
Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla od agentury zajištěna naprosto bezproblémově a rychle.
Dovolená byla od agentury zajištěna naprosto bezproblémově a rychle.
Měli jsme zajištěnu snídani formou švédských stolů, celkem v pořádku, nabídka jídla přijatelného rozsahu,
Jednou jsme si objednali oběd, ale byli jsme velmi zklamáni. Poté jsme využívali restaurace Penzionu Pod Boubínem, kde byly služby o 100% lepší.
Ubytování naše požadavky s ohledem na 3* hotel moc nesplnilo, bylo vidět, že není pravidelně uklízeno, pravděpodobně nefunguje žádný údržbář, celkově je hotel docela v zanedbaném stavu - vybavení pokoje, společné prostory, fasáda hotelu..
Jiří Maňoušek
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
výborné,nemělo to chybu.
výborné,nemělo to chybu.
dobra kvalita i výběr a množství
Ubytováníhotel před rekonstrukcí. přesto dobré
Službyslužby recepce i velnes na dobré urovni
Dana Schlipfová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Myslim, ze nejvetsi zasluhu na celem pobytu na Sumave - byla vedouci zajezdu. Starsi pani, která se svým pristupem ke vsem ucastnikum zajezdu je prikladem pro všechny další (soucasne i budouci).
Organizacne velmi schopna, mila, empaticka a se znalostmi, které během jizdy predavala dal. Je to vzacny pristup k ostatním, kdy okolo sebe sirila usmev, pohodu a radost, nekdy i přes neprizen počasí.
K tomu sikovny a dobry ridic, takze doporucuji vsem!!!!!
Myslim, ze nejvetsi zasluhu na celem pobytu na Sumave - byla vedouci zajezdu. Starsi pani, která se svým pristupem ke vsem ucastnikum zajezdu je prikladem pro všechny další (soucasne i budouci).
Organizacne velmi schopna, mila, empaticka a se znalostmi, které během jizdy predavala dal. Je to vzacny pristup k ostatním, kdy okolo sebe sirila usmev, pohodu a radost, nekdy i přes neprizen počasí.
K tomu sikovny a dobry ridic, takze doporucuji vsem!!!!!
Formou bufetu. V době našeho pobytu to ještě slo s frontami na jidlo. Jidlo bylo dobre! - vyber také.
Na sve si prisli všichni.
Hotel Horizont (změna proti původnímu).
Pokoje ciste, vse fungujici, voda v bazenu tepla.
Vsechno bylo v poradku.
od 3 405 Kč za os.
Lucie Tesková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel veden bez zájmu, jen co je třeba. O hotel se starají "děti". Velice zanedbaný.
Hotel veden bez zájmu, jen co je třeba. O hotel se starají "děti". Velice zanedbaný.
Strava velice dobrá.
UbytováníJen to nejnutnější, o televizi se nedá mluvit. Bez žaluzií v pokoji (podkroví), což je v létě celkem problém. Opadané omýtky. Po instalaci přistýlky na zemi nepořádek, který nikdo neuklidil. Nepřinesli ani polštář, ani povlečení. V koupelně rádoby umyté zrcadlo nejspíše špinavým hadrem. Další špinavý a zapáchající hadr na zemi. O vše je třeba říkat.
SlužbyHotel nabízí welness služby, ale ve sprchách ucpaný odtok, nefungují světla - asi aby se nikdo nesprchoval.
Luboš Ř.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ne tam už nikdy!
Ne tam už nikdy!
Dobrá
UbytováníNešla televize, neuklizeno týden, nejsou rolety na oknech
SlužbyŽádné jsme nepožadovali.
Martin Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stanislav N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vlastimil P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je starý a je fajn že se nachází v přírodě
Hotel je starý a je fajn že se nachází v přírodě
Přírodní koupaliště v blízkosti hotelu, je to požární nádrž, takže na vlastní nebezpečí
StravaStrava dobrá,jen zelenina nebyla žádná ke snídani místo toho podávali zákusky což bylo nevhodné
UbytováníChtělo by to nové postele a nějaké věšáky na zeď nebo na dveře ať můžeme svetřík,čepice atd.zavěsit na něj
SlužbySlužby ok.Byla škoda že se na zájezdy hlásilo málo lidí a tak se nekonal
František Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově velmi pozitivní dojem.Hotel na klidném místě v lesíku blízko do Železné Rudy cca 15 min.chůze od hotelu.Krásná příroda-
Celkově velmi pozitivní dojem.Hotel na klidném místě v lesíku blízko do Železné Rudy cca 15 min.chůze od hotelu.Krásná příroda-
Strava byla překvapením velmi chutné jidlo.Snídaně formou bufetu obědy a večeře výběr ze dvou jídel.
UbytováníHotel s jednou * takže nelze očekávat nadstandartně vybavené pokoje.Je to spíše jen na přespání a odpočinek po tůře. Soc.zařízení v námi obývaném pokoji bylo čisté a funkční vypadalo po rekonstrukci.Snaha vylepšovat je tam vidět.
Radka T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Penzion nás nenadchl, očekávali jsme víc. Na toto místo se už nechceme vracet.
Penzion nás nenadchl, očekávali jsme víc. Na toto místo se už nechceme vracet.
-
StravaMěli jsme jen snídaně, jedli jsme v levnějším a výborném místním bufetu, příp.na výletech.
UbytováníPokoji pro 2 dospělé jsme říkali "myší díra" - malý, neútulný, zaprané povlečení, zima.
První noc jsme spali v mikinách a ponožkách, pak pršelo a p.majitel odpoledne chvíli topil. Ráno u snídaně byla několik dní zima, v polovině týdne se už příjemně topilo v krbu.
Personál byl ochotný, snažil se, ale celý týden nikdo nevynášel koše, ani neměnil ručníky.
Wifi zpočátku nefungovala, nakonec jsme ji zprovoznili.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dceři se v hotelu moc líbilo a to bylo pro nás hlavní. Velké plus za hernu pro deti přímo u jídelny. Když se dcera nejedla, tak si šla hned hrát a já se s manželem v klidu nejedla, vypila si v klidu kávu a dcera si mezi tím hrála jen kousek od nás. Před hotelem pěkné oplocené hřiště. Pobyt vhodný pro rodiny s dětmi.
Dceři se v hotelu moc líbilo a to bylo pro nás hlavní. Velké plus za hernu pro deti přímo u jídelny. Když se dcera nejedla, tak si šla hned hrát a já se s manželem v klidu nejedla, vypila si v klidu kávu a dcera si mezi tím hrála jen kousek od nás. Před hotelem pěkné oplocené hřiště. Pobyt vhodný pro rodiny s dětmi.
Jídlo bylo dobré.
UbytováníPřekvapilo nás mile, že jsme měli velký pokoj kde i po složení dětské cestovni postýlky bylo hodně místa.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zdeněk Zábranský
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V pohodě
V pohodě
Spokojenost
UbytováníDrobné nedostatky
SlužbySpokojkenost
Antonie Lepší
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo v pořádku
Vše bylo v pořádku
Strava výborná
UbytováníKvalita ubytování ok.
SlužbyPersonál příjemný, vstřícný
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miroslav Janoušek
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené=OK.Vimperk jako město se nám líbil.Prohlídka muzea na zámku paráda.S počasím to bylo horší,ale to si nedá poroučet.Okolí Vimperka-parádní vyhlídky na město atd.
Celkový dojem z dovolené=OK.Vimperk jako město se nám líbil.Prohlídka muzea na zámku paráda.S počasím to bylo horší,ale to si nedá poroučet.Okolí Vimperka-parádní vyhlídky na město atd.
Strava v pohodě po všech stránkách.kuchařský personál i obslužný personál OK,porce by nám stačila oběma jedna dohromady.
UbytováníSpokojenost-čisto,pořádek,v pohodě.Spinkalo se nám moc dobře.
SlužbyCelkový dojem 1***.Na závěr bych se chtěl omluvit za toto opožděné hodnocení,byl problém s počítačem.S pozdravem a přáním hezkého dne Jan Frič a Jana Janoušková ze Dřís.
Brigita Holmanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V celku to byla pekna dovolena,nadseni bylo hlavne z okoli ubytovani.Nadherna priroda,skvele vylety.
V celku to byla pekna dovolena,nadseni bylo hlavne z okoli ubytovani.Nadherna priroda,skvele vylety.
meli jsme zakoupene jen snidane a nebyl bohuzel zadny vyber a pro vegetariany jen michana vejce
UbytováníI kdyz podle fotografii se dalo cekat,ze ubytovani nebude nic moc.Tak preci jen to byl trosku sok,muj pocit je,ze se tu zastavil cas a vrati vas to do casu socialismu.Ale zase to nebylo drahe,na prespani by to stacilo.
Službymajitele byli vstricni a prijemny
Josef Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety