Robinzonáda Mima Chorvatsko, Hvar
Zdeněk P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 5 085 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Zdeněk P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 5 085 Kč za os.
Radek J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemné nově zařízené ubytování v klidné a nepřelidněné zátoce.
Příjemné nově zařízené ubytování v klidné a nepřelidněné zátoce.
Volná, čistá, oblázková s možností celodenního stínu pod pinií - spokojenost
StravaVlastní
UbytováníPříjemné nově zařízené ubytování na solární pohon - musí se šetřit el. energií.
Vše plně funkční
Starostlivý a vstřícný majitel.
Marcel R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemné prostředí žádný stres
Příjemné prostředí žádný stres
Pobyt u vody ,oblázková pláž,voda teplá ,průzračná ,moře čisté,sprchy na pláži cca 50 metrů od sebe ,
UbytováníApartmán mohl být o trochu větší ale klid pohoda a hezké uvítání .Všude čisto a útulno.
SlužbyPo příjezdu nabídka mimo hotelových aktivit.Rovněž velmi profesionální přístup.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tereza V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
úžasné místo ale čistota v domě a okolí domu by se mohlo hodně zlepšit. organizace ze strany cestovní kanceláře byla v pořadku.
úžasné místo ale čistota v domě a okolí domu by se mohlo hodně zlepšit. organizace ze strany cestovní kanceláře byla v pořadku.
super-molo v opuštěné zátoce
StravaBez stravy
UbytováníPoložení domku bylo super a měli jsme stěstí, že nikdo nebyl ubytován v dalších 3 domech v naší zátoce, takže jsme měli klid a soukromí. Bohužel dům nebyl ale moc čistý a byly v něm krysy a okolí domu bylo hrozné-všude se povalovaly rozbité věci a nepořádek. Pan domácí uměl jen chorvatky, ale byl moc milý a poslední večer nám udělal vynikající večeři.
Službynebyl to hotel, ale ubytovaní v soukromí
Petr Malina
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Veronika C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Veronika G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherné okolí, vlastní vstup k moři a úplná pohoda, ikdyž skoro úplně na samotě. Pokud si chcete zajít na promenádu u moře se zmrzlinou, do restaurace, do obchodu, musíte počítat s výlety do okolních měst autem (Jelsa, Hvar, Stari Grad..). U ubytování musíte počítat se studenou/vlažnou vodou (ještě k tomu s malým proudem), venku zase s neskutečným množstvím vos hned u posezení (hnízda). Při příjezdu ale bylo vše čisté, v oknech byly všude sítě a majitelka byla na příjmu kdykoliv bylo něco potřeba. K objektu byl špatný příjezd po makadamu a hodně strmý, raději jsme objížděli asfaltovou cestou mírnou objížďkou. Celkově se nám ubytování a okolí opravdu líbilo, ale je to jen pro ty kdo chtějí raději klid bez lidí než večerní promenády ve městě.
Nádherné okolí, vlastní vstup k moři a úplná pohoda, ikdyž skoro úplně na samotě. Pokud si chcete zajít na promenádu u moře se zmrzlinou, do restaurace, do obchodu, musíte počítat s výlety do okolních měst autem (Jelsa, Hvar, Stari Grad..). U ubytování musíte počítat se studenou/vlažnou vodou (ještě k tomu s malým proudem), venku zase s neskutečným množstvím vos hned u posezení (hnízda). Při příjezdu ale bylo vše čisté, v oknech byly všude sítě a majitelka byla na příjmu kdykoliv bylo něco potřeba. K objektu byl špatný příjezd po makadamu a hodně strmý, raději jsme objížděli asfaltovou cestou mírnou objížďkou. Celkově se nám ubytování a okolí opravdu líbilo, ale je to jen pro ty kdo chtějí raději klid bez lidí než večerní promenády ve městě.
vlastní vstup do moře po schůdcích, ale doporučuju obuv do vody - všude je plno ježků. V zátoce jsou taky menší pláže kam se dá během 2 minut dojít nebo doplavat, ale opět na kamenech všude ježci skoro až u břehu, takže na dovádění ve vodě s míčem atd to není. Šnorchlování srovnatelné s jinými oblastmi v Chorvatsku - menší ryby, hvězdice, případně někdy chobotnice a hlavně plno ježků, mušle.
Stravastrava vlastní, kuchyň skvěle vybavena
UbytováníPři příjezdu uklizeno, super vybavení kuchyně, sítě proti hmyzu ve všech oknech. Doporučuju nechávat otevřenou koupelnu i přes strach z hmyzu atd, protože při zavírání se špatně odvětrává a při odjezdu se nám tam množili v mokrých místech malí červi. Venkovní posezení super, taky lehátka na opalování se (3), gril (nutno koupit vlastní uhlí). Počítejte s velkým množstvím vos a taky vlažnou vodou ve sprše s malým proudem (jen 1 kohoutek, bez teplé vody, jen mírně ohřáté).
Službymajitelka byla k dostižení - většinou formou sms s odpovědí druhý den a vyřešením když bylo něco potřeba. První 3 večery nám asi po hodině-dvou došla elektřina, ale vyřešeno novou baterií k solárním panelům a poté už bez problémů.
Kateřina Hovězáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokalita je naprosto kouzelná,moře teploučké i když jsme jeli před sezonou .Ostrov Hvar je místo kam se určitě vrátime.
Lokalita je naprosto kouzelná,moře teploučké i když jsme jeli před sezonou .Ostrov Hvar je místo kam se určitě vrátime.
U chaty je betonové molo ,pozor na ježky(každé ráno jsme je odstrkali hlouběji do moře ),pláž byla asi 50 m oblázková idelní pro malé děti.Koupací botky s sebou.
StravaVlastní
UbytováníUbytování bylo v pohodě ,čisté,utulné ,jedině se opravdu musí počítat ,že není v objektu teplá voda,která když máte malé děti je potřeba.
SlužbyMajitelé jsou velmi příjemní lidé.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
kedze som dovolenku riesil na poslednu chvilu a pre pomerne velky pocet osob, tak moznosti vyberu boli znacne obmedzene - s cim so pocital.
Od ubytovania som mal vacsie ocakavania ako bola realita.
Zrejme na Hvare plati, ze ked nie su dvere zamknute, tak sa moze vchadzat dnu, co raz aplikovala p. domaca, bez akehokolvek zaklopania a dopredneho ohlasenia sa - navstevu zdovodnila potrebou pasov...
kedze som dovolenku riesil na poslednu chvilu a pre pomerne velky pocet osob, tak moznosti vyberu boli znacne obmedzene - s cim so pocital.
Od ubytovania som mal vacsie ocakavania ako bola realita.
Zrejme na Hvare plati, ze ked nie su dvere zamknute, tak sa moze vchadzat dnu, co raz aplikovala p. domaca, bez akehokolvek zaklopania a dopredneho ohlasenia sa - navstevu zdovodnila potrebou pasov...
Plaz bola kamenista, ale pre nase potreby dobra, kedze sa jednalo o pomerne malo navstevovanu lokalitu. Pri plazi sa nachadzala restauracia z ktorej chodili pitvar ryby na molo a vnutornosti hadzali do mora... Robili to tak suverejne, ze to je tam asi normalne. BTW ta restauracia je rodinny podnik s apartmanmi.
Stravavlastna - cize OK ;-)
UbytováníApartman sa nachadzal na najvyssom poschodi 4 poschodovej budovy (cize zakazdym potrebne vyspalat cca 40 schodov). Na budove bolo poznat, ze obyvatelnosti jednotlivych poschodi bola vytvarana priebezne.
Dve izby boli orientovane do lesa a boli velmi tmave. V tychto izbach bol permanentny ruch sposobeny vodarnickou vzdialenou cca 6m od okien. Dalsie priestory tvorila izba(y), ktore boli od seba oddelene otvorenou stenou. Vyhlad z nich bol cez borovicu, kt. tienila rovno na plaz-zatoku.
Inventar: apartman disponoval starymi (mozno az muzealnymi) postelami, na ktorych boli asi povodne matrace - posobilo to pomerne osumelym a spinavym dojmom.
Sucastou kuchyne bol jedalensky stol s 8 stolickami z ktorych cca 1/2 nemala vyssiu nosnost ako 50kg kvoli svojmu veku a stavu. Sporak v kuchyni bol bez gombikov na ovladanie plynu, cize zapisanie sporaka ako takeho bolo komplikovanejsie a na zaklade instrukcii domacich bolo po vareni potrebne zatvarat ventil na plynovej bombe. V kuchyni sme nikdy neboli sami - boli tam s nami drobne mravce.
Klimatizacia bola umiestnena v jedalni a chladila viac/menej len kuchynu a jedalen.
Kupelne a zachody boli dva v pomerne dobrom stave.
- wi-fi s malou rychlostou
-
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená, dobré ubytování - báječná cena, výtečná místní kuchyně.
Skvělá dovolená, dobré ubytování - báječná cena, výtečná místní kuchyně.
Pláž celkem hezká, u konoby celkem ,,zalidněná,, .. kousek u kostelíčku menší pláž za molem - klidnější.
StravaPod apartmánem v místní konobě Šer Zane jsme se vždycky výborně najedli, ceny celkem příjemné. Doporučuji ochutnat jejich pizzy - výborné!
UbytováníApartmán byl slušně vybaven, pokoje prakticky zařízené. Jen by majitelé měli vyměnit dvě rozkládací pohovky, nedá se na nich spát.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milan H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavlína C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 6 994 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Iveta Lešáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovani prumerne,nedostatek luzkovin pro 7lidi :-(Strava byla v nabidce,ale majitel jiz neposkytuje.Clun nebylo mozne zapujcit jak bylo slibovano.Na plazi spousta pejsků a bohuzel i panicku,co po nich neuklizeli.Nasi terasu neustale občůravali pejsci ostatnich ubytovanych hostu :-(.Lehatka na plazi v dezolatnim stavu,o slunecnikach nemluve.Majitele jsme pri odjezdu nezastihli,i kdyz jsme mu odjezd avizovali.wifi 0.
Ubytovani prumerne,nedostatek luzkovin pro 7lidi :-(Strava byla v nabidce,ale majitel jiz neposkytuje.Clun nebylo mozne zapujcit jak bylo slibovano.Na plazi spousta pejsků a bohuzel i panicku,co po nich neuklizeli.Nasi terasu neustale občůravali pejsci ostatnich ubytovanych hostu :-(.Lehatka na plazi v dezolatnim stavu,o slunecnikach nemluve.Majitele jsme pri odjezdu nezastihli,i kdyz jsme mu odjezd avizovali.wifi 0.
Plaz ne úplne cista,casto hodne lidi,kteri si sedli treba na kraj vasi osusky,to byl vrchol :-D
StravaNabizena strava nefunguje,nevari se
UbytováníPokoje male,ale ciste.Jednotlive apartmany byly na sobe velmi nalehle,tudiz bylo slyset kazde slovo.Bohuzel denne i v 5.00rano,kdy se sousedi jiz probouzeli a zive debatovali :-(.Kuchyn vybavena dobre,lednice funkcni,klima bez potizi.
SlužbyCelkove prumerne
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 2 850 Kč za os.
Další města ve stejné lokalitě