Vila BRUNO Chorvatsko, Krk
Miloslav D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Miloslav D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Katrin Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kamila G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stanislav S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
LÍBYLO SE MI TAM
LÍBYLO SE MI TAM
JE TO VELMI DOBRÉ NA KOUPÁNÍ ALE MOČIT MUSÍTE DO VODY, MÁLO WC
StravaMANŽELKA VAŘÍ VELMI DOBŘE I DOMA TAK VAŘILA I TAM ,MA TO ZA 15MIN. NAVAŘENÉ
UbytováníSNAŽÍ SE
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marek Procházka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doporučuji.Velmi klidná dovolená pro odpočinek.Žádné hlučné diskotéky, karaoke apod.
Doporučuji.Velmi klidná dovolená pro odpočinek.Žádné hlučné diskotéky, karaoke apod.
V blízkosti, velmi čisté moře _není nutné měnit_kvalita pláží v okolí je identická
StravaBez stravy
UbytováníZákladní vybavení apartmánu, ve skutečnosti vypadá ubytování a okolí lépe než na dostupných fotografiích.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kateřina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Štefan Chapčák
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila
Dovolená se nám moc líbila
přístup k pláži skvělý,čistota vody skvělá,ostatních rekreantů přiměřené množství
StravaJídlo nám až na jednu vyjímku moc chutnalo,co nám chybělo bylo více ovoce
UbytováníS ubytováním jsme byli spokojeni
Služby hotelu dobré,chyběly avizované nápoje na pokoji
Zuzana Mičeková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Úžasně místo,především si můžete vybrat zda půjdete na frekventovanou pláž nebo odlehlé místo,čili nepreplnenou pláž! Ubytování skvělé,soukromí,čistota a krásné kočičky!
Úžasně místo,především si můžete vybrat zda půjdete na frekventovanou pláž nebo odlehlé místo,čili nepreplnenou pláž! Ubytování skvělé,soukromí,čistota a krásné kočičky!
Viera M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem je dobrý, blízko k plážam a to sme po iných skúsenostiach chceli. Bol tam však tento rok v tomto obdobi veľmi veľa ľudí a nevyšlo ani počasie, ale to sa ovplyvniť nedá
Celkový dojem je dobrý, blízko k plážam a to sme po iných skúsenostiach chceli. Bol tam však tento rok v tomto obdobi veľmi veľa ľudí a nevyšlo ani počasie, ale to sa ovplyvniť nedá
Chýbajú sprchy, sú tam na celej plazí dve, ale za úplatu, s čím sa vo svete nestretávame bežne
Rovnako tak toalety
Stravu sme nemali objednanú
UbytováníPenzión bol novozrekonstruoavany, vyhovoval nám, boli to dosť stiesnene priestory, ale inak fajn, všetko čisté, klíma
SlužbyTo bol na penzión fajn, len keď smelší pýtali toaletný papier, odpoved bola, že sú penzión a nie hotel. Nie žeby sme si ho nevedeli kúpiť, ale asi to treba dať do popisu ubytovania.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 11 917 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Richard V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi příjemná dovolená
Velmi příjemná dovolená
Od druhého výtahu by byl třeba udělat chodníček jde se po plaži a boříte se do kamínků.
StravaDobrá ale poněkud stále stejná
UbytováníPěkné příjemné
SlužbyVelmi dobré každý druhý den doplněn minibar.
Vojtěch Procházka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jako pobyt pro rodinu se dvema detmi jsme si to vsichni uzili a byli spokojeni. Planujeme se nekdy znovu vratit. Nadherne je i samotne mestecko s historickym centrem a take uzasne prirodni okoli - pohori, vyhlidky atd.
Jako pobyt pro rodinu se dvema detmi jsme si to vsichni uzili a byli spokojeni. Planujeme se nekdy znovu vratit. Nadherne je i samotne mestecko s historickym centrem a take uzasne prirodni okoli - pohori, vyhlidky atd.
Dlouha a snadno pristupna, vhodna pro deti, more velmi ciste.
StravaVlastni
UbytováníVelmi ciste a prostorne ubytovani, moderne zarizene, perfektni vyhled, dva balkony.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem byl super
Celkový dojem byl super
Překrásná.
StravaMěli jsme vlastní.
UbytováníUbytování bylo pěkné až na to že často smrdel odpad. A je blbe čekání na to až nám apartmán předají.
Mohlo by se předávat už dopoledne.
Žádné jsme neměli v ceně takže nevím.
od 4 889 Kč za os.
Milan Petr
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dobre
dobre
dostupnost v norme
Stravadobre
Ubytovánídobre
Službyprumerne
Vladan K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr Miskolczi
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla čistá, bohužel se na ní "mačkalo" spoustu turistů, ale to Vaše společnost bohužel nemůže ovlivnit :-).
UbytováníS ubytováním jsme byli velice spokojeni.
Pavla Velčovská
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
výhoda malých pláží v okolí, možnost pobývat na krásných plážičkách v dostupných vzdálenostech
Stravavlastní
Ubytováníodpovídalo požadavkům
Službynepoužívali jsme
Michal Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
František Pivoda
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkové shrnutí, na to kolik jsme zaplatili to neodpovídalo! Cestovní kancelář by se měla zamyslet nad tím co nabízí!! Karavany v katalogu moc pěkně nafocené , ale realita úplně jiná!!
Jinak kemp v kterým jsme byli byl pěkný a sociální zařízení bylo taky na slušné úrovni.
Celkové shrnutí, na to kolik jsme zaplatili to neodpovídalo! Cestovní kancelář by se měla zamyslet nad tím co nabízí!! Karavany v katalogu moc pěkně nafocené , ale realita úplně jiná!!
Jinak kemp v kterým jsme byli byl pěkný a sociální zařízení bylo taky na slušné úrovni.
Dostupnost a přístup byla vpohodě jen ta pláž byla hlava na hlavě
StravaStravu jsme měli vlastní jinak se tam dalo v okolí nakoupit a zajít si na jídlo
UbytováníKaravany na fotce vypadaly luxusně, ale realita hrůza!! Zdevastovaný, žaluzie roztrhaný nedaly se používat , okna se nedaly otevřít, spaní obyč molitan kdy jsme z dovolené dojeli jako bysme spali pod širákem. Do předsíně při dešti zatíkalo takže věci , které jsme měli v předsíni jsme měli mokré , střecha tam byla lepená nějakou páskou, zip roztžený atd. Jinak posezení před karavanem tak stůl prasklej, židla taktéž. Jediný co tam fungovalo tak byla klimatizace. Mám vše nafoceno