Depandance Lišanj Hodnocení: 2/5 Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024
Veľmi fajn hotel, doslova raj pre deti. Kopa animátorov, ktorí svoju prácu robia naozaj srdcom ale aj väčšina ostatných zamestnancov mala k deťom nad rámec dobrý prístup. Vždy a všade bolo čisto, priestory hotela vybavené bezpečne. Izby upratujú každý deň, aj doplnia čo treba. Nás ale prekvapila poloha izby kde sme spali. Biely hotel na fotkach nieje ubytovanie. Respektíve tak sú izby, ale nespali sme tam. Ponuka zájazdu cez inviu je do druhej časti hotela (tak je to aj písané na zmluve, avšak nevedeli sme, že je to úplne iná budova ako na fotkách, vzdialená cca 2-3 minúty peši od bieleho hotela na fotkách). V bielom hoteli je stravovanie, detské kútiky, bazény atď, všetko čo je na fotkách. Avšak izby z tejto ponuky sú v hnedej budove ktorá je tiež na fotke ale je trochu ďalej. Najskôr sme z toho boli znechutení, ale nakoniec dobre, pretože z tejto časti hotela to bolo bližšie na pláž s pozvoľným vstupom do mora. Avšak je tam prístup len po dlhých schodoch, takže ak máte pre dieťa kočík, treba ho nosiť na rukách, vnútri k izbam už je výťah. V bielom hoteli je prístup aj zvonku pre kociky.
Voda v bazéne bola o dosť studensia ako more (v júni) a sochy pri bazénoch ešte viac studené, takže sa vôbec nedali využiť.
Celkový dojem je veľmi dobrý a určite tento zájazd odporúčame aj ďalším
Veľmi fajn hotel, doslova raj pre deti. Kopa animátorov, ktorí svoju prácu robia naozaj srdcom ale aj väčšina ostatných zamestnancov mala k deťom nad rámec dobrý prístup. Vždy a všade bolo čisto, priestory hotela vybavené bezpečne. Izby upratujú každý deň, aj doplnia čo treba. Nás ale prekvapila poloha izby kde sme spali. Biely hotel na fotkach nieje ubytovanie. Respektíve tak sú izby, ale nespali sme tam. Ponuka zájazdu cez inviu je do druhej časti hotela (tak je to aj písané na zmluve, avšak nevedeli sme, že je to úplne iná budova ako na fotkách, vzdialená cca 2-3 minúty peši od bieleho hotela na fotkách). V bielom hoteli je stravovanie, detské kútiky, bazény atď, všetko čo je na fotkách. Avšak izby z tejto ponuky sú v hnedej budove ktorá je tiež na fotke ale je trochu ďalej. Najskôr sme z toho boli znechutení, ale nakoniec dobre, pretože z tejto časti hotela to bolo bližšie na pláž s pozvoľným vstupom do mora. Avšak je tam prístup len po dlhých schodoch, takže ak máte pre dieťa kočík, treba ho nosiť na rukách, vnútri k izbam už je výťah. V bielom hoteli je prístup aj zvonku pre kociky.
Voda v bazéne bola o dosť studensia ako more (v júni) a sochy pri bazénoch ešte viac studené, takže sa vôbec nedali využiť.
Celkový dojem je veľmi dobrý a určite tento zájazd odporúčame aj ďalším
Varia tu veľmi dobre, na svoje si príde každý. Široká ponuka naozaj všetkého čo vám napadne
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Milena S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Z dovolené máme hodně smíšené dojmy. Hotel má velký potenciál (hezká pláž a město, je kousek od moře, čistá voda, krytý bazén s mořskou vodou, vynikající jídlo), ale veškerý dobrý dojem značně snižuje ubytování samotné. Že je hotel starý, to jsme věděli, ale vybavení je už opravdu dost opotřebované, vadily nám poházené pytle s odpadky kousek od hotelu, odporně páchnoucí odpad (a tím pádem celá koupelna, když pršelo). V předchozích recenzích jsme se dočetli, že je tam ale čisto, s čímž souhlasit nemůžeme. Na první pohled možná ano, ale když jsme při balení nahlédli pod postel, abychom se ujistili, že se nám nic nezakutálelo, čekalo nás překvápko v podobně petky s pitím, rozdrobených sušenek, hrací karty apod., které určitě nebyly naše. Docela nás zarazilo i to, že nám delegátka přibližně v půlce pobytu oznámila, že odjíždí...?
Z dovolené máme hodně smíšené dojmy. Hotel má velký potenciál (hezká pláž a město, je kousek od moře, čistá voda, krytý bazén s mořskou vodou, vynikající jídlo), ale veškerý dobrý dojem značně snižuje ubytování samotné. Že je hotel starý, to jsme věděli, ale vybavení je už opravdu dost opotřebované, vadily nám poházené pytle s odpadky kousek od hotelu, odporně páchnoucí odpad (a tím pádem celá koupelna, když pršelo). V předchozích recenzích jsme se dočetli, že je tam ale čisto, s čímž souhlasit nemůžeme. Na první pohled možná ano, ale když jsme při balení nahlédli pod postel, abychom se ujistili, že se nám nic nezakutálelo, čekalo nás překvápko v podobně petky s pitím, rozdrobených sušenek, hrací karty apod., které určitě nebyly naše. Docela nás zarazilo i to, že nám delegátka přibližně v půlce pobytu oznámila, že odjíždí...?
Pláž je cca 30 m od hotelu, dobře přístupná, oblázky a štěrk. Voda krásně čistá. Je možné půjčit si lehátka a slunečníky, na pláži bylo velké množství různých stánků s občerstvením.
StravaSnídaně i večeře jsou ve formě švédských stolů. Na snídani se výběr nemění (párky, vajíčka, pečivo, jogurty, müsli a jiné cereálie, marmelády, nutela apod., na pití káva, čaj, horká čokoláda, šťávy a voda), ocenila bych ovoce a zeleninu, které u snídaně nebyly vůbec. Večeře byly luxusní, zahrnovaly obrovský výběr ze studených předkrmů, dvou polévek, vegetariánských jídel a jídel s masem, ryby, saláty, výběr ze 4 zákusků a mísy s ovocem). Co nás nemile překvapilo - za pití k večeři si musíte připlatit 17,50 EUR za osobu (na celý pobyt) s tím, že si ho musí koupit všechny osoby ubytované na jednom pokoji. Pokud si nepřiplatíte za pití, nedostanete u večeře ani vodu... Pro obědy je nejlepším řešením pizzerie Val hned u hotelu, kde je i wifi zdarma.
UbytováníUbytování je skutečně pro nenáročné turisty, pokoje potřebují kompletně nové vybavení. Mám na mysli hlavně staré matrace, vyloženě hnusné deky na přikrytí (jedna slečna poměrně trefně poznamenala, že by takovou dala tak možná psovi), sprchový závěs, na kterém byly zažrané nějaké tmavé fleky... Náš pokoj byl navíc evidentně uklizený dost narychlo, ale byli jsme na druhou stranu jediní, kdo měl tento problém.
SlužbyPersonál byl celkově velmi ochotný a ve všem se snažil vyjít vstříc. Příjemný bonus byl venkovní i krytý bazén s mořskou vodou (pro ubytované zdarma), který jsme ocenili ve dnech, kdy už nebylo moc hezké počasí. Jen nás mrzí ta očividná snaha na všem ostatním vydělat. Ledničku za příplatek v hotelu se 2* bychom ještě chápali, ale třeba ten přístup s pitím u večeře nebo to, že internet si musíte dokoupit (ale pokud jste ubytovaní v depandanci, tak to nejde), už je trochu zvláštní. Druhá možnost je dát si něco na hotelovém baru a z účtenky opsat PIN, díky kterému budete mít přístup na internet na 15 minut.
od 9 212 Kč za os.





































