Villa Dragun Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Omiš
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Simona I.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Simona I.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se povedla, byli jsme spokojnei, nebyl žádný problém
Dovolená se povedla, byli jsme spokojnei, nebyl žádný problém
Eva Šuničevová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrý dojem.
Dobrý dojem.
Pěkná pláž s pozvolným vstupem do vody, vhodné pro děti. Sprcha na pláži. Restaurace se zmrzlinou na pláži.
StravaBez stravy, nemohu soudit.
UbytováníČisté, odpovídající ceně. V kuchyni mi chyběla mikrovlnka a mražák.
SlužbyVelmi příjemná majitelka apartmánu, vše ochotně vysvětlila.
Alexandra Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Som nadmieru spokojná s prístupom pani pracujúcej v cestovnej agentúre Invia Michalovce (meno si už nepamatám). Príjemná,ochotná,trpezlivá,ostala v práci opakovane dlhšie,aby nám pomohla vybrať našu dovolenku.
Som nadmieru spokojná s prístupom pani pracujúcej v cestovnej agentúre Invia Michalovce (meno si už nepamatám). Príjemná,ochotná,trpezlivá,ostala v práci opakovane dlhšie,aby nám pomohla vybrať našu dovolenku.
Pláž kamienková,voda čistá,priezračná,všetko bolo perfektné.
UbytováníUbytovanie krásne,čisté,výhľad na more.Ubytovanie hneď pri pláži.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 9 869 Kč za os.
Tomas Nemec
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Samotne ubytovanie v pohode, dobre, ale blizke okolie maximalne rusne, Plaz ako pre neplavcov a male deti.
Samotne ubytovanie v pohode, dobre, ale blizke okolie maximalne rusne, Plaz ako pre neplavcov a male deti.
Pieskova plaz zmutena voda, hlavne poobede a hlavne je to plaz dlho s pol metrovou vodou
StravaStrava dobra, ale ryby pri mori su najdrahsie
UbytováníSamotne ubytovanie v pohode, dobre, ale blizke okolie maximalne rusne,
SlužbyDobre.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Ladislav G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla velice pěkná, splnila naše očekávání.
Dovolená byla velice pěkná, splnila naše očekávání.
Pláže byly pěkné, nádherná, čistá voda. Chodily jsme na pláž hned ve vedlejší obci Mediči - asi 10 minut chůze, tam byla velká a moc pěkná pláž, málo lidí.
StravaStrava dobrá, servírované večeře vždy chutné. Polévky jsem moc nejedla, tak nemohu posoudit, kamarádka si nestěžovala. Při každé večeři jsme měly na stole připravený džbánek ochucené vody.
UbytováníPokoj jsme si mohly vybrat předem podle plánku hotelu, což jsme velmi ocenily. Vybraly jsme si pokoj č. 8, z kterého je nádherný výhled na moře,přístav a skoro celé Mimice. Pokoj byl celkem malý, ale dobře vybavený, velká, pohodlná postel. Balkon byl dost velký a vybavený velkým sušákem na prádlo, to bylo příjemné.
SlužbyV tomto hotelu se dělá jen závěrečný úklid, takže po celou dobu pobytu nám do pokoje nikdo nechodil a to nám vyhovovalo. Také odpadky jsme si vynášely samy do popelnic před hotelem. Se službami delegáta pana Janaty jsme byly spokojené, byl ochotný a se vším nám poradil.
Vítězslav E.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé místo k odpočinku.Počasí vyšlo, prostě nádhera.
Skvělé místo k odpočinku.Počasí vyšlo, prostě nádhera.
Čistá,vstup do moře super,oblázková,sprchy,nepřeplněná,každý den vyvezené koše od pláže.
StravaJídlo bylo chutné,není nač si stěžovat.Ryby,moučníky,zmrzlina,kompot.Snídaně bohaté,kdo co chtěl to si vzal,k pítí džus,čaj,káva.
UbytováníHezké pokoje.Čisto vše bylo jak má být.
SlužbyNormální není nač si stěžovat.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 7 630 Kč za os.
richard bielik
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovolenka super Joe tak najviac 1 hviezdicka nie 3!
dovolenka super Joe tak najviac 1 hviezdicka nie 3!
dobra
Stravadobre
Ubytování1 hviezdicka je vela nie 3!
Službyapartman je original pre dvoch ludi nam povedali majitelia ale agentura ho predava aj z pristelkou!a nas tam dali 4!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Vladimíra M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pricestovali sme o 02,00hodine rano ubytovali nas po 12,00.Nemali sme si kde dať kufre s batožinou.Pozor na služby partnerskej agentury Plavi Horizont,klamú,su neochotní.Trojhviezdičkove ubytovanie vo ville Yoe, zodpovedalo jednej.Hrozný výlet-nedajte sa nalákať partnerskou agenturou Plavi Horizont- vraj luxusnou loďou,natlačili nas ako sardinky,nemohli sme si sadnuť hocikde,priam by nás vyhodili.Žiadna pitná voda,dve toalety na stovku ludí.Ale nevadí ,more a krajina zostala nádherná,i keď ľudia sa zmenili.Stale milujem Chorvatsko.
pricestovali sme o 02,00hodine rano ubytovali nas po 12,00.Nemali sme si kde dať kufre s batožinou.Pozor na služby partnerskej agentury Plavi Horizont,klamú,su neochotní.Trojhviezdičkove ubytovanie vo ville Yoe, zodpovedalo jednej.Hrozný výlet-nedajte sa nalákať partnerskou agenturou Plavi Horizont- vraj luxusnou loďou,natlačili nas ako sardinky,nemohli sme si sadnuť hocikde,priam by nás vyhodili.Žiadna pitná voda,dve toalety na stovku ludí.Ale nevadí ,more a krajina zostala nádherná,i keď ľudia sa zmenili.Stale milujem Chorvatsko.
plaž pieskova-užastné pre bosé nohy v mori,ani jeden ježko-skutočne,tisícky malých,bielych mušličiek v piesku.Veľa malych plažičiek vedľa seba aj s malými kamienkami mohli ste si vybrať,možnosť schovať sa pod stromi.Čistota pláže priemerná.Lehatka 20 kun,vod.bicykel 50 kun,sprchy zadarmo,male bary na pláži.bola som veľmi spokojná
Stravavarili sme si
Ubytovánívelmi mala izbička,chybalo zakladne vybavenie kuchyne-dosť doležite, nakoľko sme nemeli stravu,žiadna tv,žiadna rychlovarna kanvica,iba dvojplotenka ktora sa dlho nahrievala a dlho chladla v tej horučave,izba sa nedala vyvetrať ,klima nebola ani za príplatok,v noci sa nedalo spať,postelne pradlo by sa zišlo vymeniť aspon dva krát za pobyt.Villa síce 50 m od pláže,ale hneď pri frekventovanej ceste,chybal v noci klud
Službyžiadne neponukali,ba vlastne wifi zdarma
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Ivana Tázlerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme zde již po několikáté a mohu jen doporučit!
Majitel apartmánu je perfektní, ochotný a milý člověk.
Byli jsme zde již po několikáté a mohu jen doporučit!
Majitel apartmánu je perfektní, ochotný a milý člověk.
Je vhodná i pro menší děti.
Blízko od apartmánu.
Voda čistá.
Měli jsme bez stravy, ale určitě mohu doporučit restauraci Milo v Omiši. Milý a ochotný personál. Vynikající jídlo a velké porce.
UbytováníCelková spokojenost!
Čistota.
Apartmány jsou v klidné části lokality.
Lucie N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená :-)
Skvělá dovolená :-)
Na pláž se jde z kopce po "silnici". Je možné si pronajmout lehátka. Výhodou je sprcha na pláži. Na pláži je bar, kde byla možnost i jídla (panini, hot dog...), stánek na palačinky. Podél pláže stromy, ale nijak moc velké. Pláž bývala hodně plná. Z pláže se dalo vyjít rovnou k restauraci - po prudkých schodech a pak do kopce po silnici.
StravaStravovali jsme se v blízké restauraci - vše v pořádku, velmi ochotná a přátelská obsluha. Kousek od ubytování je i pekárna a menší obchod. V obchodě se bohužel nedá řídit cenami, které mají na cenovkách. Několikrát jsme platili více, než bylo na cenovce.
UbytováníVelmi pěkné ubytování, vše čisté. Měli jsme studio pro 2, kuchyně skvěle vybavená. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na moře a markýzou. Ivan moc příjemný.
od 2 841 Kč za os.
Martina Radová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená úžasná, krásné místo, hezké pláže, všude čisto.
Dovolená úžasná, krásné místo, hezké pláže, všude čisto.
Pláže, moře a koupání nádherné. Čisté, všude pisek,vhodné pro rodiny s dětmi. Po promenádě restaurace, bary, zmrzlina, nádhera.
StravaStravovali jsme se sami, nebo navštěvovali jak mistni, tak i restaurace v Omiši a všude nam moc chutnalo. Cenově jsme byli spokojeni.
UbytováníPokoj byl čistý, prostorný, vybavený, koupelna supr a kuchyňka splnila vše co bylo potřeba, supr
Hotel čistý, na krásném místě, pan domací velice příjemný, velká spokojenost, chválíme.
Helena Křížová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
skvelá dovolená vše probehlo v pořadku
skvelá dovolená vše probehlo v pořadku
nedaleko ubytování spokojenost
Ubytovánívýborné všude čisto vstřícnost a ochota
Libor B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování pro nenáročné. Pěkné prostředí.
Ubytování pro nenáročné. Pěkné prostředí.
Na pláž se dostaneme po příkré silnici, pláže čisté, lidí přiměřeně, voda nádherně čista.
Dominik D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavla Rajská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nemělo to chybu až na ty proklete schody.167 schodu je opravdu pro fyz. zdatne jedince .
Nemělo to chybu až na ty proklete schody.167 schodu je opravdu pro fyz. zdatne jedince .
167 schodu k plaži,lidí přiměřeně.
StravaJídlo bylo velmi chutne a bylo toho dost,
UbytováníVše bylo čiste,uklizene a personal s panem domacim byl velmi přijemny.Delegatka nas pravidelně navštěvovala a o všem informovala.
Službylednice a konvice na chodbe je dostačujici
Magdalena Čedíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všichni jsme byli nadšení. Dovolenou, kterou pro nás vybrala p. Vašutová z Invia Tábor, byla úžasná. Lepší dovolenou jsme ještě neměli. Velice ji za to děkuji.
Všichni jsme byli nadšení. Dovolenou, kterou pro nás vybrala p. Vašutová z Invia Tábor, byla úžasná. Lepší dovolenou jsme ještě neměli. Velice ji za to děkuji.
pláž byla skoro soukromá, pro nás vyhovující, krásně jsme si odpočinuli , výborný přístup do moře, moře čisté, průhledné, bylo vidět na dno v mělčině, při potápění byl krásně vidět podmořský svět
StravaJídlo bylo velice chutné. Bylo ho dostatek, výběr ze dvou jídel - k večeři. Snídaně byla ucházející.
UbytováníUbytování bylo dobré, vynikající bylo, že jsme dostali pokoj s výhledem na moře ve 3 patře, takže jsem viděli nádherně i na ostrov BRAČ a po okolí. Jinak pokoj byl ucházející, postačující. Velice se nám líbila velká lodžie, která byla připojena k pokoji. Akorát nám trochu vadil hluk z klimatizace.
Službyslužby hotelu byli uspokojivé. Byli uskutečněny různé zájezdy do bližších letovisek . My jsme byli v Omiši, velice se nám líbilo. Uchvátili nás výlety lodí, byli jsme v "ponorce", kde jsem viděli noční podmořský život.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vila leží u rušné silnice ve vesnici Lokva Rogoznica, kde je jedna restaurace a jeden malý minimarket s předraženými cenami. Jinak vůbec nic. Večer není kam jít, ulice prázdné. Nejbližší větší město Omiš vzdáleno 7 km, autobusy mají jezdit po půl hodině, ale jezdí třeba až za hodinu. Ceny v autobuse pokaždé jiné, asi podle nálady řidiče. Jezdí do cca 21 hod. Do této vily už nikdy více, viz další komentář.
Vila leží u rušné silnice ve vesnici Lokva Rogoznica, kde je jedna restaurace a jeden malý minimarket s předraženými cenami. Jinak vůbec nic. Večer není kam jít, ulice prázdné. Nejbližší větší město Omiš vzdáleno 7 km, autobusy mají jezdit po půl hodině, ale jezdí třeba až za hodinu. Ceny v autobuse pokaždé jiné, asi podle nálady řidiče. Jezdí do cca 21 hod. Do této vily už nikdy více, viz další komentář.
Moře čisté, voda průzračná,hodně kamenů, pláže rozkouskované na malé úseky s většímy oblázky. Žádné sprchy a žádné WC!!
StravaStrava katastrofa. Snídaně jeden druh levného salámu, jeden druh levného sýra, půlka párku, džem, máslo , vařené vejce,krájená veka. Toť vše po celý týden. Pití kafe z automatu a žlutá limonáda z automatu. Žádné sladké, žádná zelenina nebo ovoce. Večeře výběr z dvou druhů jídel, polívky studené, porce malé. Měli jsme po večeřích hlad, tak jsme si ještě chodili kupovat jídlo do obchodu.Pokud bylo jídlo špatně připravené, viz kalamáry, tak jste byli večer o hladu. Brzké a krátké termíny stravování - snídaně 7.00 - 8.30 hod, večeře 18.00 - 20.30 hod. Při plně obsazené vile lidi neměli místo u stolu a museli čekat. Byl tam přítom pán z CK, který prý prodává tyto zájezdy ( nevím jestli majitel) a po mé stížnosti na stravování mi řekl, co prý chci za ty peníze. Asi měl pravdu, proto už nikdy více.
UbytováníUbytování slušné, jen úklid byl katastrofa. Osušky měněny 2x pobyt a podruhé jsme dostaly místo osušek malé ručníky. Zametání podlahy a vytírání 2x za pobyt. V rohách pokoje nametené smetí. V koupelně žádné mýdlo ani šampon. Lampička u postele chyběla, dodána majitelem po druhé urgenci za dva dny. Reklamovaná uvolněná zásuvka na kuchyňské lince neopravena vůbec za celý pobyt. Byli jsme tři, na pokoji dva malé hrnečky, dvě malé skleničky, pár talířu,lžiček a nožů, 3 hrnce. Toť vše.
SlužbyPři příjezdu nás autobus vysadil v půl šesté ráno, žádná recepce, seděli jsme na kufrech až do 7 hod, než přijel majitel vily. Ten si vzal od nás pasy a poslal nás pryč s tím, že nás ubytuje ve 14 hod. Žádná místnost na kufry, ty byly ponechány venku. Restaurace ve vile zavírá ve 20.30 hod, takže si ani večer nemáte kam sednout, kromě balkonu na pokoji a společné terasy, kde jsou tři stoly a a kdo přijde déle, už si nesedne. Navíc je tam tma.
Robert Mikloš
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Perfektní dovolená
Perfektní dovolená
Dostupnost ideální,plážoblázková,lidi tak akurát
StravaMy sme to mali bez,ale v okolí dobré
UbytováníOdpovídajíci hotelu
Službyvýborné
David Paděra
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Super
StravaSuper
UbytováníSuper
SlužbySuper