Autocamp Danijel Chorvatsko, Omiš, Ruskamen
Daniela Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Daniela Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Magdalena Vokálová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vila Jakov - čisté prostředí , vše jak se uvádí v nabídce, hned před vilou zastávka autobusu do města Omiš , hned vedlel zastávky je k dispozici cestovní kancelář Invia, kde je možnost zakoupení výletů , my konkrétně na raftech - super doporučuji, a hned zároveň naproti prodejna konzum, kde se dá vše koupit
Vila Jakov - čisté prostředí , vše jak se uvádí v nabídce, hned před vilou zastávka autobusu do města Omiš , hned vedlel zastávky je k dispozici cestovní kancelář Invia, kde je možnost zakoupení výletů , my konkrétně na raftech - super doporučuji, a hned zároveň naproti prodejna konzum, kde se dá vše koupit
kousek na písečnou pláž, kde byla možnost stravování v resturacích
Stravastravu jsme si zajišťovali sami, viz jak uvádím, že byla dobře vybavená kuchyň na vaření a hned vedle byl obchod Konzum
Ubytovánílíbily se mi, že byly větší pokoje, velká předsíň a hlavně velká kuchyň, která byla vybavená - sporák, lednice atd.,
příjemné bylo, že ze dvou pokojů byl přístup na malé terasy, jak na prádlo, tak na posezení, v jedné ložnici byla klimatizace v ostatních ložnicích není
od 18 886 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michaela Šrámková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Perfektní lokalita, dostupnost, služby.
Perfektní lokalita, dostupnost, služby.
Pláž s pozvolným vstupem do moře, čili cca po 10 metrech byla voda stále po pás. Čisto, spousta plážových barů, výborná zmrzlina :-)
UbytováníČistý, příjemný pokoj, dvoulůžko a přistýlka. Malá kuchyňka, lednice, wifi, bohatě postačí.
Viera A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Děkujeme za skvělou dovolenou.
Děkujeme za skvělou dovolenou.
Pláž - čistá, drobné kamínky, prostorná, klidná, voda nádherná.
UbytováníUbytování v apartmánu NEVEN- splnilo naše očekávání, majitelé jsou velmi milí, vstřícní, komunikativní, ochotní, patří jim náš dík.
Martina B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anna R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
spokojnosť
spokojnosť
Pláž blízko,piesková.čistá, s lehátkami,za poplatok Blízko sú aj bufety a reštaurácie.
StravaStrava dobrá,teda uspokojivá,14 dní bol ten istý šalát.Ku všetkému,aj ku špagetám.
UbytováníČisto,útulne,až na to,že ubytovanie bolo tesne pri celkom rušnej ceste.
SlužbySlužby hotela boli dobre,čisto a útulne.Personál ústretový,vedúci bol vynikajúci.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Michaela H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vsetko super az na ranajky bez zeleniny a kazdy den to iste
Vsetko super az na ranajky bez zeleniny a kazdy den to iste
Vsetko super
StravaMalo fantazie a rozmanitosti
UbytováníSuper
SlužbySuper
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Nikola N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzhľadom k cene celého ubytovania je to super, pláž bola doslova cez cestu. My sme boli spokojné, no nie sme naroční zákazníci. :)
Vzhľadom k cene celého ubytovania je to super, pláž bola doslova cez cestu. My sme boli spokojné, no nie sme naroční zákazníci. :)
V okolí sú pekné pláže, nie je to preplnené.
StravaHneď v bude dole je Konzum (miestne potraviny) čo je veľká výhoda keďže je tam potravín strašne málo a veľmi vzdialené od seba.
UbytováníUbytovanie bolo pekné vzhľadom k cene. Výhoda spoločnej kuchynky s vybavením ako chladničky, mikrovlnná trúba, kanvica, toastovač,... a prístup na terasu z kuchyne, kde bolo aj posedenie. Neďaleko je aj autobusova zastávka v oboch smeroch (Split, Omiš).
SlužbyMilý personál, nemali sme žiaden problém.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Radek Suchý
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená super skvělé místo jak pro rodinu s dětmi tak pro každého kdo má rád vše na dosah jako třeba pekárna, směnárna, restaurace, konzum.
Dovolená super skvělé místo jak pro rodinu s dětmi tak pro každého kdo má rád vše na dosah jako třeba pekárna, směnárna, restaurace, konzum.
Pláž skvělá písčitá dobrý přístup k moři dobrých 300m mělčina
StravaStrava vlastní vše se dá pořídit v konzumu
UbytováníK ubytování za peníze co zato chtějí na dobré úrovni sprcha a wc na pokoji tak super.
SlužbyBez služeb
Petr Valenta
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 10 426 Kč za os.
Vladimíra Vaňková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená i ubytování bylo super, odpovídalo ceně.
Jen spolupráce s cestovní kanceláří byla horší, pokyny k odjezdu nám byly zaslány až těsně den před odjezdem - po několika urgencích, nebyl zajištěn český delegát, i když v pokynech o něm bylo psáno, nebyla dostatečně popsána partnerská cestovní kancelář v místě ubytování (provozní doba).
Dovolená i ubytování bylo super, odpovídalo ceně.
Jen spolupráce s cestovní kanceláří byla horší, pokyny k odjezdu nám byly zaslány až těsně den před odjezdem - po několika urgencích, nebyl zajištěn český delegát, i když v pokynech o něm bylo psáno, nebyla dostatečně popsána partnerská cestovní kancelář v místě ubytování (provozní doba).
Jiří Zamastil
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Čistá a perfektní
UbytováníVynikající
Eva Jančová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování výborné ,k moři opravdu 50 m po schodech . Výhled nádherný , vybavení apartmánu odpovídající ( mikrovlnná trouba , varná konvice , lednice s mrazákem , varná deska ) . Auto v garáži nebo pod pergolou .
Ubytování výborné ,k moři opravdu 50 m po schodech . Výhled nádherný , vybavení apartmánu odpovídající ( mikrovlnná trouba , varná konvice , lednice s mrazákem , varná deska ) . Auto v garáži nebo pod pergolou .
Pláž malá kamenitá ale stačí . Možnost ospchovani na pláži a malé restaurace .
StravaByli jsme bez stravy . V místě jsou jen dvě restaurace ale stačilo to . Bohužel v místě je jen jeden obchod a to bohužel velmi slabě zásobován , ale základní potraviny mají .
SlužbyMajitelé velmi příjemní a ochotní . Možnost u nich zakoupit domácí víno .
od 4 385 Kč za os.
Adrian Kudynek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kamil P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Daniel H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nikolett Gulyás
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.
Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.
Na pláž se dá dojít za 5-7 minut, ale cesta dolů je strašně strmá. (Nedoporučuji pro malé děti, těhotné ženy nebo starší osoby) Hlavně cesta zpět je vyčerpávající. Kvůli tomu jsme často raději jezdili autem do Omisu, protože tam byla pláž snadno dostupná. V Nerezině byla pláž/voda krásná, ale bylo tam přeplněno a bylo těžké najít místo na pláži (mnozí nechávali deky přes noc, aby si rezervovali stinná místa).
StravaStravování bylo v restauraci naproti, ale opravdu bych to nikomu nedoporučoval.. Jídla byla bez chuti, jeden den jsme dokonce nechali hlavní chod, protože byl nepoživatelné. Jednoho dne jsme dostali jako dezert jablečný závin, potěšili jsme se, protože vypadal dobře, ale chuť byla hrozná.. tak hořká jako žluč..
UbytováníNáš pokoj byl jako na obrázcích, vše bylo v pořádku.
SlužbyApartmán neměl žádné zvláštní služby
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Božena Škopekova
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
vyborne zazitky slnko po celu dobu pobytu
vyborne zazitky slnko po celu dobu pobytu
proste idylka
Stravavarili sme si sami ale co sme okusili bolo dobre
Ubytovánívsetko v poriadku az na cestu od plaze islo sa do dost strmeho kopca ale ikrem toho vsetko okvariôi
Službynemalo to ani tu najmensiu chybicku
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Éva K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zařízení apartmánů v přízemí apartmánového domu bylo velmi zchátralé. Možná postele a skříně pocházely ještě z dob Tita... Koupelny byly relativně pěkné a novější, ale koupelna v jednom z apartmánů byla tak špatně řešená, že téměř znemožňovala normální užívání. Byla dlouhá a úzká. Při usedání na toaletu si člověk musí dávat pozor, aby si nenarazil hlavu o protější zeď.
Kuchyně byly většinou vybaveny různými rozbitými jídelními sadami, sklenicemi atd. Nebyly příliš dobře vybavené. Pokud tam někdo chtěl vařit, bylo to obtížné.
Kuchyň v jednom z apartmánů byla tak malá, že se téměř nedalo dostat k dřezu. Nad ním byla vysoká skříň, kterou nebylo možné využít, protože by bylo potřeba žebříku na vyndávání a ukládání nádobí, talířů a sklenic. Lednice stála na „vojenských“ nohách. Nebyla vyrovnaná, dveře se otevíraly, vrzaly a z lednice vypadávaly láhve s vodou. Snažili jsme se ji vyrovnat pomocí kousků papíru, aby byla alespoň trochu použitelná.
Možnost parkování byla velmi problematická. Na zadní části dvora bylo parkování pro hosty a domácí velmi omezené. Vešly se tam jen menší auta tak tak.
Malá zahrada byla roztomilá a útulná. Chyběla nám zde možnost grilování. Malé terasy před apartmány byly také přijatelné.
Dostat se na pláž nebylo tak jednoduché, protože před apartmánovým domem se nacházel obrovský kemp, který bylo nutné obejít, protože vstup naproti byl uzavřený. Starší člověk s omezenou pohyblivostí by se s plážovým vybavením pravděpodobně pěšky na pláž nedostal. Pláž byla skutečně pozvolna se svažující a písčitá, ale větve tamarisků byly hodně ořezané, takže neposkytovaly mnoho stínu. Pláž byla velmi přeplněná, proto jsme si vybrali jinou a raději jeli autem.
Další den jsme se dostavili do pobočky cestovní kanceláře, kde nás přijal chorvatský muž a tlumočila mu mladá dívka. Nebyla zde vůbec cítit žádná vstřícnost, ochota pomoci nebo nabídka programů. Na jednotlivé otázky jsme dostávali odpovědi neochotně.
Celkově jsme nebyli z hlediska poměru cena/výkon zcela spokojeni.
Zařízení apartmánů v přízemí apartmánového domu bylo velmi zchátralé. Možná postele a skříně pocházely ještě z dob Tita... Koupelny byly relativně pěkné a novější, ale koupelna v jednom z apartmánů byla tak špatně řešená, že téměř znemožňovala normální užívání. Byla dlouhá a úzká. Při usedání na toaletu si člověk musí dávat pozor, aby si nenarazil hlavu o protější zeď.
Kuchyně byly většinou vybaveny různými rozbitými jídelními sadami, sklenicemi atd. Nebyly příliš dobře vybavené. Pokud tam někdo chtěl vařit, bylo to obtížné.
Kuchyň v jednom z apartmánů byla tak malá, že se téměř nedalo dostat k dřezu. Nad ním byla vysoká skříň, kterou nebylo možné využít, protože by bylo potřeba žebříku na vyndávání a ukládání nádobí, talířů a sklenic. Lednice stála na „vojenských“ nohách. Nebyla vyrovnaná, dveře se otevíraly, vrzaly a z lednice vypadávaly láhve s vodou. Snažili jsme se ji vyrovnat pomocí kousků papíru, aby byla alespoň trochu použitelná.
Možnost parkování byla velmi problematická. Na zadní části dvora bylo parkování pro hosty a domácí velmi omezené. Vešly se tam jen menší auta tak tak.
Malá zahrada byla roztomilá a útulná. Chyběla nám zde možnost grilování. Malé terasy před apartmány byly také přijatelné.
Dostat se na pláž nebylo tak jednoduché, protože před apartmánovým domem se nacházel obrovský kemp, který bylo nutné obejít, protože vstup naproti byl uzavřený. Starší člověk s omezenou pohyblivostí by se s plážovým vybavením pravděpodobně pěšky na pláž nedostal. Pláž byla skutečně pozvolna se svažující a písčitá, ale větve tamarisků byly hodně ořezané, takže neposkytovaly mnoho stínu. Pláž byla velmi přeplněná, proto jsme si vybrali jinou a raději jeli autem.
Další den jsme se dostavili do pobočky cestovní kanceláře, kde nás přijal chorvatský muž a tlumočila mu mladá dívka. Nebyla zde vůbec cítit žádná vstřícnost, ochota pomoci nebo nabídka programů. Na jednotlivé otázky jsme dostávali odpovědi neochotně.
Celkově jsme nebyli z hlediska poměru cena/výkon zcela spokojeni.
Gézáné Töröcsik
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zažili nezapomenutelné dny.
Zažili nezapomenutelné dny.
Velmi příjemným překvapením byl snadný přístup k mořskému pobřeží. S čistotou pláže také nebyl problém.
UbytováníSkvělá byla organizace i ubytování. Zejména se mi líbila blízkost pláže. Rád bych vyzdvihl laskavé gesta domácích. Káva, koláč atd.
SlužbyMožná by bylo dobré mít televizi, případně rádio. V našem věku důchodce nechodí s hudebními přehrávači.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate