Apartmán Silvija Chorvatsko, Omiš, Duće
Gábor Szabó
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Gábor Szabó
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivana T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alexandra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V celku sme s dovolenkou boli spokojní. Nakoľko sme mali iba prenajatý "apartmán" (toto označenie by ste mali prehodnotiť). Vlastný program, vlastná strava, žiadne obmedzenia. Mínus bolo ubytovanie. Pláž cca 150m, len zabudli napísať, že do veľmi strmého kopca. Môj svokor s operovanými kolenami mal dosť značné problémy. A tiež je to dosť keď máte rodinu a nesiete deky, nafukovačky, občerstvenie... Z pláže idete oddýchnutí a kým vyšlapete ten kopec tak prídete narobení a unavení :/
V celku sme s dovolenkou boli spokojní. Nakoľko sme mali iba prenajatý "apartmán" (toto označenie by ste mali prehodnotiť). Vlastný program, vlastná strava, žiadne obmedzenia. Mínus bolo ubytovanie. Pláž cca 150m, len zabudli napísať, že do veľmi strmého kopca. Môj svokor s operovanými kolenami mal dosť značné problémy. A tiež je to dosť keď máte rodinu a nesiete deky, nafukovačky, občerstvenie... Z pláže idete oddýchnutí a kým vyšlapete ten kopec tak prídete narobení a unavení :/
Pláž bola super. V mieste kde sme boli je viacero pláži, takže nebolo žiadne preplnenie ľudmi. Vždy bolo miesto. Vstup na pláž na každom kúsku. Voda príjemná a čistá. Na pláži vždy dostupné lehátka a rôzne atrakcie (nafukovacie hrady, vodné bicykle...) Pláž super pre deti, na tomto mieste bola piesková pláž a moje deti (9r., 5r. a 3r.) čahali aj 20m od brehu.
StravaStravu sme si zabezpečovali sami. Našťastie sme si vzali z domu prenosný gril, inak neviem čo by sme celý týždeň jedli.
UbytováníHodnotenie ubytovania hrozné :/ Staré zariadenie v izbách, jedna izba dokonca zamknutá, že tam majú veci. V jednej izbe rozbité sklo na oknách. Žiadny televízor, rádio, nič... Najhoršia bola kuchyňa. Na to, že je to "apartmán" pre cca 10 ľudí, tak vybavenie kuchyni katastrofa. Chýbali poháre, príbory, polovica sporáku nefungovala, druhá iba tak ledabolo. Rúra nefungovala vôbec. Mikrovlnka chýbala. V kuchyni boli iba 2 stoličky. Jediné šťastie, že bola veľká terasa so stolom a lavicami, kde sme si mohli všetci sadnúť a aj sa najesť. Museli sme si kúpiť toaletný papier, mydlo i sáčky do koša, čo je podľa môjho názoru minimum čo by tam mohlo byť. So sprchovaním tiež katastrofa, osprchovali sa dvaja ľudia teplá voda viac nebola.
SlužbyDomáci veľmi milí. Jediné mínus, že museli byť vždy po ruke, nakoľko parkovisko majú len pre 3 autá a to boli ubytovaní hostia, takže oni so svojim vždy niekoho blokovali. Keď sme niekam išli museli vždy preparkovávať auto.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán bol zariadený starším nábytkom, ale bol priestranný a nič v ňom nechýbalo. Veľmi milí majitelia apartmánu. More bolo blízko, krásna piesočná pláž a aj 100 metrov sme dočiahli na dno.
Apartmán bol zariadený starším nábytkom, ale bol priestranný a nič v ňom nechýbalo. Veľmi milí majitelia apartmánu. More bolo blízko, krásna piesočná pláž a aj 100 metrov sme dočiahli na dno.
Radka R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově se nám dovolená moc líbila, byli jsme spokojeni. Jediné co hodnotím negativně je, že chybí alespoň nějaké malé dětské hřiště - skluzavka, houpačky atd.
Celkově se nám dovolená moc líbila, byli jsme spokojeni. Jediné co hodnotím negativně je, že chybí alespoň nějaké malé dětské hřiště - skluzavka, houpačky atd.
Pláž byla kousek, moc pěkná, naprosto ideální pro malé děti - písek, pozvolný vstup do moře.
StravaStrava v penzionu Rogač : Až na rybu, která byla výborná musím říct, že strava byla průměrná. Stále stejné složení snídaně a kdo přišel trochu později už neměl například párky.
UbytováníS apartmámen jsme byli velice spokojeni, možná by bylo vhodné ještě doplnit kuchyňku mikrovlnkou. Paní majitelka byla moc příjemná paní.
SlužbyNaprosto perfektní byla paní delegátka Martina, moc příjemná a ochotná paní. Velice zběhlá ve své práci, stále usměvavá, skvělá. Poradila naprosto ve všem.
Daniel H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Magdalena Vokálová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vila Jakov - čisté prostředí , vše jak se uvádí v nabídce, hned před vilou zastávka autobusu do města Omiš , hned vedlel zastávky je k dispozici cestovní kancelář Invia, kde je možnost zakoupení výletů , my konkrétně na raftech - super doporučuji, a hned zároveň naproti prodejna konzum, kde se dá vše koupit
Vila Jakov - čisté prostředí , vše jak se uvádí v nabídce, hned před vilou zastávka autobusu do města Omiš , hned vedlel zastávky je k dispozici cestovní kancelář Invia, kde je možnost zakoupení výletů , my konkrétně na raftech - super doporučuji, a hned zároveň naproti prodejna konzum, kde se dá vše koupit
kousek na písečnou pláž, kde byla možnost stravování v resturacích
Stravastravu jsme si zajišťovali sami, viz jak uvádím, že byla dobře vybavená kuchyň na vaření a hned vedle byl obchod Konzum
Ubytovánílíbily se mi, že byly větší pokoje, velká předsíň a hlavně velká kuchyň, která byla vybavená - sporák, lednice atd.,
příjemné bylo, že ze dvou pokojů byl přístup na malé terasy, jak na prádlo, tak na posezení, v jedné ložnici byla klimatizace v ostatních ložnicích není
od 18 886 Kč za os.
Petra Chmelíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná dovolená jako vždy.
Krásná dovolená jako vždy.
50 m na písečnou pláž, ale muselo se přes dost frekventovanou komunikaci. Pláž čistá, pozvolný přístup do moře.
StravaStravu jsme měly vlastní. S dcerou jsme ochutnaly pizzu, která nám chutnala. Ovoce vynikající.
UbytováníUbytování kousíček od písečné pláže, Vybavení starší, ale čisté.
SlužbyKlimatizace byla v ceně.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka Nováková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme prekvapeni, vse bylo lepsi nez na fotografiich, byli jsme v Chorvatsku po 3 (Makarska, Vodice, Duce). A letos to byla nejhezci dovolena. Pro mansi deti super, bez bot do more a vsude pisek na staveni babovicek.
Byli jsme prekvapeni, vse bylo lepsi nez na fotografiich, byli jsme v Chorvatsku po 3 (Makarska, Vodice, Duce). A letos to byla nejhezci dovolena. Pro mansi deti super, bez bot do more a vsude pisek na staveni babovicek.
Supeeeer. Pisek, bary, zmrzka.
StravaVarili jsme si sami, takze podle chuti
UbytováníKrasne, ciste
Ivana Prušová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se třeni malými dětmi - byli jsme moc spokojení
Dovolená se třeni malými dětmi - byli jsme moc spokojení
Pláž písečná s pozvolným vstupem, čistá. Dětem se moc líbilo.
StravaStravu jsme měli vlastní, v místní restauraci se o nás starali na jedničku s hvězdičkou, dokonce byli ochotní pro děti uvařit i co neměli v jídelním lístku. To se mi v ČR ještě nestalo!!!
UbytováníUbytování čisté, vila voňavá, denně uklízené společné prostory, paní majitelka neskutečně milá a příjemná a kdykoliv nám vyšla vstříc.
Vladimíra Vaňková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená i ubytování bylo super, odpovídalo ceně.
Jen spolupráce s cestovní kanceláří byla horší, pokyny k odjezdu nám byly zaslány až těsně den před odjezdem - po několika urgencích, nebyl zajištěn český delegát, i když v pokynech o něm bylo psáno, nebyla dostatečně popsána partnerská cestovní kancelář v místě ubytování (provozní doba).
Dovolená i ubytování bylo super, odpovídalo ceně.
Jen spolupráce s cestovní kanceláří byla horší, pokyny k odjezdu nám byly zaslány až těsně den před odjezdem - po několika urgencích, nebyl zajištěn český delegát, i když v pokynech o něm bylo psáno, nebyla dostatečně popsána partnerská cestovní kancelář v místě ubytování (provozní doba).
Michaela Šrámková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Perfektní lokalita, dostupnost, služby.
Perfektní lokalita, dostupnost, služby.
Pláž s pozvolným vstupem do moře, čili cca po 10 metrech byla voda stále po pás. Čisto, spousta plážových barů, výborná zmrzlina :-)
UbytováníČistý, příjemný pokoj, dvoulůžko a přistýlka. Malá kuchyňka, lednice, wifi, bohatě postačí.
Kateřina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vila má dobře vybavné apartmány, ale přístup k vile, parkování a cesta k moři Vás odradí. Vila je ve VELMI prudkém kopci při parkování budete mít problém s prudkým výjedzem a následným zatočením na vyhrazené parkovací místo, které není přímo u vily. K pláži musíte také překonat rušnou magistrálu a podchod zde nenajdete. V letovisku je 1 malý obchod. Nedoporučuji.
Vila má dobře vybavné apartmány, ale přístup k vile, parkování a cesta k moři Vás odradí. Vila je ve VELMI prudkém kopci při parkování budete mít problém s prudkým výjedzem a následným zatočením na vyhrazené parkovací místo, které není přímo u vily. K pláži musíte také překonat rušnou magistrálu a podchod zde nenajdete. V letovisku je 1 malý obchod. Nedoporučuji.
K pláži přes rušnou magistrálu. Na plážích se místo dá najít, vezlmi pozvolný vstup do moře - dlouhé mělké pláže. Pro šnorchlování nejsou příliš vhodné.
StravaV letovisku je velmi málo restaurací apod. Naštěstí se zde nacházejí 2 kvalitní.
UbytováníPokoj a ubytovací zařízení byli v pořádku. Jen signál internetu není na všech pokojích stejný, pro tablety problém.
SlužbyDomácí byli příjemní.
Josef M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejsme zde poprvé a naposledy. Místo spíš pro klidnější dovolenou. Atrakce zde nečekejte. Do Omiše je to jen tři kilometry a dá se tam i dojít podél pobřeží. Stravování je v restauraci hned vedle penzionu. Parkovat zde lze. Ale nic pro amatéry. První vjezd a výjezd se strachem, ale pak si zvyknete. Nemira je na svahu a docházky k vodě dávají zabrat. Ale pro klidnou dovolenou fajn místo.
Nejsme zde poprvé a naposledy. Místo spíš pro klidnější dovolenou. Atrakce zde nečekejte. Do Omiše je to jen tři kilometry a dá se tam i dojít podél pobřeží. Stravování je v restauraci hned vedle penzionu. Parkovat zde lze. Ale nic pro amatéry. První vjezd a výjezd se strachem, ale pak si zvyknete. Nemira je na svahu a docházky k vodě dávají zabrat. Ale pro klidnou dovolenou fajn místo.
Na pláž je třeba zdolat 120 schodů od penzionu a cestu do kopce. Vzhledem polohy Nemiry se není čemu divit. Pro pohybově omezené lidi bude asi nedostupná. Pláž čistá, moře taky, restaurace v blízkosti. Není co vytknout.
StravaJídla dostatek, personál příjemný a ochotný třeba vyměnit jídlo za jiné bez finanční náhrady. Výběr ze tří jídel k večeři.
UbytováníPokoj obsahuje jen to nejnutnější k pobytu. Týden se dá vydržet. Jen dlouhý člověk bude mít problém. Postele by mohly být delší, ale ten týden se vydržet dá. Ten kdo to čte asi luxus nehledá.
SlužbyUbytování odpovídalo ceně. Za ty peníze nelze čekat luxus. Problém nenastal. Domácí jsou ochotni vše řešit.
Katarina Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vsechno super, ALE vazla organizace - po vysazeni z autobusu na zastavce by se ocekavalo aspon rict smer, jakym se vydat nebo mapka nebo upozornit predem!nazev hotelu nebyl videt.na spatecni ceste zase cekani 2hodiny na bus bez nejakeho uppzorneni! Stat se muze, ale je potreba dat tyto
eci na vedomi! Dovolena ale organizace teda slaba, chtelo by to zlepsit i pro dobro CK.
Vsechno super, ALE vazla organizace - po vysazeni z autobusu na zastavce by se ocekavalo aspon rict smer, jakym se vydat nebo mapka nebo upozornit predem!nazev hotelu nebyl videt.na spatecni ceste zase cekani 2hodiny na bus bez nejakeho uppzorneni! Stat se muze, ale je potreba dat tyto
eci na vedomi! Dovolena ale organizace teda slaba, chtelo by to zlepsit i pro dobro CK.
Hezká
StravaVýborná
UbytováníSuper
SlužbyOk
od 14 560 Kč za os.