Veľmi pekné a tiché prostredie, ideálne pre oddych.
PlážPláž bola len niekoľko desiatok metrov od hotela, nebola preplnená, každý si vie nájsť svoje miesto ako na slnku, tak aj v tieni. More bolo bezchybné, čisté, priezračné a plné života (pozor bolo treba dávať najmä na morských ježkov, tých bolo pomerne dosť, čo je ale daň za čistotu vody). Pešo boli dostupné aj iné pláže, pre deti, psov, FKK.
StravaStravovanie formou bufetu bolo fajn, i keď väčší výber jedál, najmä ovocia by všetci pozitívne ocenili.
UbytováníHotel už niečo pamätá, je čiastočne zrekonštruovaný, ešte by potreboval investície. Čistota a služby tieto menšie nedostatky eliminovali. Výhľad z balkóna na morskú stranu bol famózny.
SlužbyPersonál bol milý a príjemný, so službami sme boli spokojní.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate