Aquarium Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Střední Dalmácie, Maslinica (Šolta)
Vaclav P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Vaclav P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří Mikulenka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost velka s ubytováním.
Spokojenost velka s ubytováním.
Kromě jidla porce malé, jidlo nebylo moc chutné.
Jitka Vostarková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprostá spokojenost. Nádherný výhled na moře. Pan domácí byl vždy příjemný a ochotný. Jsem si jistá, že tu nejsme naposledy. V okolí krásná příroda. Všude olivovníky, citrusy, granátová jablka... Moře dokonale čisté. Byl tu blahodárný klid. Sice malé městečko, ale myslím si, že co potřebujete k dovolené ---- zmrzlina - všude byla výborná ????, restaurace ---- možnost ochutnat místní speciality za příjemného šumění moře - dostatek ????. Úžasná pekárna, obchod se vším co je potřeba a několik dalších... co sice není potřeba, ale nějakou maličkost, která připomíná tu kterou dovolenou nebo potěší naše blízké, si chceme odvézt všichni.
Naprostá spokojenost. Nádherný výhled na moře. Pan domácí byl vždy příjemný a ochotný. Jsem si jistá, že tu nejsme naposledy. V okolí krásná příroda. Všude olivovníky, citrusy, granátová jablka... Moře dokonale čisté. Byl tu blahodárný klid. Sice malé městečko, ale myslím si, že co potřebujete k dovolené ---- zmrzlina - všude byla výborná ????, restaurace ---- možnost ochutnat místní speciality za příjemného šumění moře - dostatek ????. Úžasná pekárna, obchod se vším co je potřeba a několik dalších... co sice není potřeba, ale nějakou maličkost, která připomíná tu kterou dovolenou nebo potěší naše blízké, si chceme odvézt všichni.
Pláže jsou velmi dobře přístupné. My chodili do takové menší zátoky, kde se dalo chodit do moře i bez bot, protože nikde jsme neviděli ježky. Moře bylo krásně čisté, a tak na potápění jak dělané. Pláž lemují borovice, tak v odpoledních hodinách zde byla možnost se schovat do stínu, když už jste měli sluníčka dost.
StravaMěli jsme z vlastních zdrojů. Byla... vynikající ( vařila jsem sama, tak asi tak). Jinak co jsme ochutnali, tak nemám žádné výhrady. Potvory z moře...vynikaící.Výborná obsluha a hlavně ochotná a milá. Všude panovala příjemná nálada.
UbytováníNemám co vytknout. Apartmán byl dostatečně zařízený a při příjezdu dokonale uklizený. A i kdyby tam byl nějaký nedostatek... což nebyl, tak to okamžitě zapomenete po úžasném pohledu z balkónu.
Věra Makovská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
100% spokojenost...milí domácí, vzorný pořádek, úroveň ubytování vysoká
100% spokojenost...milí domácí, vzorný pořádek, úroveň ubytování vysoká
Pro všechny věkové kategorie, čistá, udržovaná.. nádherná... bezpečná
StravaVlastní..
Jana Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milada J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radim P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Roman Víšek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovani hodne skromne. Prostory uzke, takze 4 lidi maji co delat aby se sobe dokazali vyhybat v chodbe, kuchynce a vubec uskladnit svoje veci... Poloha dobra, k mori blizko, vecer promenada nedaleko. V apartmanech chybi mikrovlna trouba, rychlovarna konvice, celkova vybava - 3 hluboke talire, 4 melke, pribory akorat pro 4 lidi, zadne misky, hrnce atd. To nas trochu zklamalo.
Ubytovani hodne skromne. Prostory uzke, takze 4 lidi maji co delat aby se sobe dokazali vyhybat v chodbe, kuchynce a vubec uskladnit svoje veci... Poloha dobra, k mori blizko, vecer promenada nedaleko. V apartmanech chybi mikrovlna trouba, rychlovarna konvice, celkova vybava - 3 hluboke talire, 4 melke, pribory akorat pro 4 lidi, zadne misky, hrnce atd. To nas trochu zklamalo.
standart
StravaMeli jsme sve jidlo
UbytováníJiz popsano. Je to velice skromne
SlužbyMajitel ochotny
Gabriela M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám velice líbila a splnila naše očekávání.
Dovolená se nám velice líbila a splnila naše očekávání.
Pláž se nacházela pouze přes cestu od našeho ubytování. Voda byla nádherně čistá. Pláž byla kamenitá a bohužel v sezóně plně obsazena, proto bylo dobré si již časně ráno rozložit své podložky :o)
StravaNaše dovolená byla s vlastní stravou. V místě ubytování se ale nacházel malý supermarket se základními potravinami a dvěmi restauracemi, po cca 15 minutách chůze bylo možné v Podogoře navštívit několik malých prodejen, ale i velký a dobře vybavený velký supermarket.
UbytováníUbytování bylo příjemné stejně jako pan majitel. Naše studio plně zařízeno (nádobí, utěrky, ručníky apod.) a pláž jen přes cestu.
SlužbyS ubytováním jsme byli velice spokojeni a i s okolím a prostředím samotného ubytování.
Stanislava Lysá
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je hned u moře. Pláž je strašně malá a v sezóně úplně plná. Hlava na hlavě. žádný klid. Kvůli tomuto se sem určitě nevrátíme.
Hotel je hned u moře. Pláž je strašně malá a v sezóně úplně plná. Hlava na hlavě. žádný klid. Kvůli tomuto se sem určitě nevrátíme.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovol.- nespokojeni hrubě se stravou - polopenzí, malé, nekvalitní porce,jakoby na nás šetřili - špatný výběr, dávkují to, člověku je trapné si chodit přidávat- vyžádávat.. ostatní služby ušly.. průměr
dovol.- nespokojeni hrubě se stravou - polopenzí, malé, nekvalitní porce,jakoby na nás šetřili - špatný výběr, dávkují to, člověku je trapné si chodit přidávat- vyžádávat.. ostatní služby ušly.. průměr
Petr T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Maximální spokojenost
Maximální spokojenost
čisté pláže, doporučuji chodit mimo hlavní pláže, méně lidi.Moře krásné čisté.
StravaSnídaně formou švédských stolů, večeře na výběr ze tří jídel, polévka a desert, jídlo celkově výborné
UbytováníPerfektní, čisté, klimatizace za příplatek, plně vyhovující
Službymaximální vstřícnost majitele i personálu
Dominika E.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou i ubytovanim sem byla naprosto spokojena, nemam co bych vytkla jako nedostatek :) vrele doporucuji :)
S dovolenou i ubytovanim sem byla naprosto spokojena, nemam co bych vytkla jako nedostatek :) vrele doporucuji :)
Jidlo bylo vyborne, pokud bylo treba, cas vecere se dal domluvit s pani domaci, vsichni byli mili a ochotni
UbytováníUbytovani bylo hezke, ciste, postele kvalitní, koupelna pekna a cista. Z moji strany naprosta spokojenost
Vlastimil H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jakub V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
se spolecnosti a zajezdem jsem spise spokojen, ale vylozene bych znamemu nedoporucil jako skvely zazitek
se spolecnosti a zajezdem jsem spise spokojen, ale vylozene bych znamemu nedoporucil jako skvely zazitek
podprumerna, velmi spinava, susna cista plaz byla az cca 1km daleko
Stravavlastni
Ubytovánídostali jsme jiny pokoj, nez byl uveden (dle fotografii) na internetu a nasledne v e-mailu, jinak zarizeni bylo hezke
Službynemeli jsme
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jitka M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme sehnali na poslední chvíli, byly jsme větší skupina a chtěli jsme bát všichni pohromadě, což nejde všude. Měli jsme pokoje s terasou, pěkný výhled, ale chtělo by to zastřešit, přes den se na terasu nedá ani vyjít. Slunečníky jsme sice měli s sebou, ale stojany v hotelu měly větší průměr na spodek a nedržely. Všude klimatizace. Naštěstí se dalo sedět i v hotelové restauraci, nebyl problém i když jste si nic neobjednávali.
Dovolenou jsme sehnali na poslední chvíli, byly jsme větší skupina a chtěli jsme bát všichni pohromadě, což nejde všude. Měli jsme pokoje s terasou, pěkný výhled, ale chtělo by to zastřešit, přes den se na terasu nedá ani vyjít. Slunečníky jsme sice měli s sebou, ale stojany v hotelu měly větší průměr na spodek a nedržely. Všude klimatizace. Naštěstí se dalo sedět i v hotelové restauraci, nebyl problém i když jste si nic neobjednávali.
Pláž přímo před hotelem, pozvolný přístup. Auta před hotel najíždí pouze pokud se lidé stěhují, nebo přijede zásobování, tak je klid. Trochu je problém, že si místní parkují lodičky přímo u hotelu, i když jsou bójky podél mola, tak se loďky houpají přímo před Vámi a než se proplavete kolem 3-4 lodí a zamotáte do pár lan, tak Vám to chvíli trvá, než se dostanete k volnému moři.
StravaStrava velmi jednoduchá a stále stejná, to jediné bych hotelu vytkla. Na snídani každý den stejný salám, šunka sýr, vajíčka, párky. A klasicky mléko + lupínky. K večeři pak vždy na výběr těstoviny, ryba a kuře, každý den stejně. Prodloužili jsme si pobyt na 10 dní a následuje stále stejný jídelníček. Chtělo by to trochu obměnit, aby jste alespoň měli pocit, že jíte něco jiného. Ovoce každý den - meloun, byl vždy, někdy švestky, jablka, hrušky.
UbytováníUbytování velmi pěkné, vše čisté, denně úklid a dotaz, zda-li něco nepotřebujeme.
SlužbyHotelové služby fungují bez problému, a pokud je něco potřeba je hned řešeno. Majitel se snaží vyjít vstříc.
Jan K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost, krásné počasí po celou dobu pobytu, místní nám říkali, že jsme si vybrali nejlepší termín.Moře bylo čisté, na pláži příjemný bar a lehátka zde byla zdarma.( Podmíněno konzumací v baru). Chodilo sem hodně místních, myslím, že mnohem více, než rekreantů. Vadilo nám, že místní chodili venčit psi do okolí pláže, ale nikde nebyly sáčky na exkrementy a nikdo to tam ani neřešil.
Spokojenost, krásné počasí po celou dobu pobytu, místní nám říkali, že jsme si vybrali nejlepší termín.Moře bylo čisté, na pláži příjemný bar a lehátka zde byla zdarma.( Podmíněno konzumací v baru). Chodilo sem hodně místních, myslím, že mnohem více, než rekreantů. Vadilo nám, že místní chodili venčit psi do okolí pláže, ale nikde nebyly sáčky na exkrementy a nikdo to tam ani neřešil.
Pláž je v dosahu penzionu asi 70 metrů. Nechtěla bych ji zažít v době opravdové naplněnosti všech ubytovacích zařízení, protože je úzká a nedovedu si představit jak se tam všichni vejdou když je plná sezona. Nás tam bylo tak akorát aby byla dodržena vzdálenost 1,5 metru a to byla většina hotelů a vill zavřena.
StravaStrava domácí, snídaně formou bufetu který byl celkem dobře zásobený, strávníků nás bylo celkem na snídani max. 15, po víkendu ještě méně. Večeře se podávala podle nás dost brzy - již v 18,00 hod., a protože jsme se stravovali ke konci jenom 4, museli jsme chvátat, aby jsme to měli čerstvé a teplé, nebo prostě večeři oželet.
UbytováníUbytování bylo dobré, paní domácí nás ubytovala hned ráno, když jsme dorazili. Bylo to příjemné, mohli jsme si odpočinout po cestě a odpoledne již být na pláži. Penzion byl čistý, personál milý. Co nám ale vadilo, zvláště v době " kovidové", že nám po celou dobu nikdo neuklízel, nevyměnil prádlo ani ručníky. Údajně kvůli ochraně našeho soukromí, ale my bychom raději dali přednost úklidu. Ostatně jako na každé předchozí dovolené, tam to bylo samozřejmostí po 2 - 3 dnech.
Okolí nás nijak nenadchlo, obchod byl asi 750 metrů a bez problémů na karty.Našli jsme ještě 1 obchůdek s potravinami a jinak v této lokalitě nekoupíte nic. Žádné oblečení, sportovní potřeby ani suvenýry. Musíte si zajet do nejbližšího městaTrogiru, ale jízdní řád nikde nenajdete, paní domácí tvrdila, že tam nic nejezdí, ale viděli jsme projíždět autobusy, takže asi ano. Bohužel, paní delegátka nebyla přítomná, a nikde nám nenechala ani základní informace jak se kam dostat. Nakonec jsme si našli cestu pěšky sami a stálo to za to! Opravdu krásné.
Dobré, jistě se dá leccos vylepšit, možná je to v sezoně jiné než začátkem září. My v tomto termínu ale jezdíme mnoho let, většinou však do Řecka a to se nedalo srovnat. Tam fungovalo vždy vše mnohem lépe, ( doprava,delegát, jízdní řády, výlety, ad. )
Josef Holešovský
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování v novém apartmánu, služby na úrovni. Čisto a vše bylo dle údajů v nabídce.
Ubytování v novém apartmánu, služby na úrovni. Čisto a vše bylo dle údajů v nabídce.
Přístup k pláži byl dobrý, ale cestou jsme potkávali nepořádek. Vlastní pláž byla pěkná, voda vynikající a čistá. Vybavení pláže bylo bohužel staré, lavičky poškozené a úklid sestával pouze z odvezení odpadků z košů. Přesto hodnotím pláž jako výbornou.
StravaSnídaně dva druhy místního chleba, tři druhy tvrdého sýra, čtyři druhy salámů, slanina, proschuto. Vejce v obměně s párky. Pro veget. cereálie s medem. máslem a jamy. Káva s mlékem, čaj, džus.
Večeře teplé s polévkou a výběrem ze dvou druhů jídel s masem a třetí možnost pro vegetariány. Porce dostatečné, chutné se zeleninovými saláty. Na závěr byl moučník nebo ovce.
Měli jsme dvakrát grilovanou rybu a kuchyň vařila s chorvatskými recepty. Pochvala.
Pěkný pokoj s balkonem, dvojpostel se skříní a další vybavení včetně TV. Koupelna s WC a sprchovým koutem. Vše pěkné.
SlužbyDalší služby jsme nevyžadovali.
od 12 719 Kč za os.
Lukáš Loskot
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vila byla již starší a vybavení také. V kuchyňském koutu mravenci. Postel krátká a se spodním čelem, takže vysoký člověk nemohl mít natažené nohy. Vodovoní vedení vydávalo zvuky, když nekdo i v jiných pokojích pustil vodu. Balkón s výhledem na stranu moře a protilehlý ostrov.
Jinak bylo místo hezké a bez problémů.
Plusem je klimatizece bez příplatku a SAT TV, ale bez českých programů.
Vila byla již starší a vybavení také. V kuchyňském koutu mravenci. Postel krátká a se spodním čelem, takže vysoký člověk nemohl mít natažené nohy. Vodovoní vedení vydávalo zvuky, když nekdo i v jiných pokojích pustil vodu. Balkón s výhledem na stranu moře a protilehlý ostrov.
Jinak bylo místo hezké a bez problémů.
Plusem je klimatizece bez příplatku a SAT TV, ale bez českých programů.
Oblázková. Přímo pod ubytováním po schodech malé útulné pláže mezi skalami. 200m od ubytování velká pláž s barem.
StravaStava byla vlastní, takže není možné hodnotit.
Služby-
od 7 300 Kč za os.
Jana Beníšková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velice pekna dovolena, klidne prostredi i pocasi se vydarilo, i kdyz byla jiz polovina zari. Obsluha penzionu velice dobra, nemam sebemensi pripominky. Kdo chce uzit klidnou dovolenou, velice doporucuji misto i obdobi.
Velice pekna dovolena, klidne prostredi i pocasi se vydarilo, i kdyz byla jiz polovina zari. Obsluha penzionu velice dobra, nemam sebemensi pripominky. Kdo chce uzit klidnou dovolenou, velice doporucuji misto i obdobi.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pohodová dovolená, vřele doporučuji všem věkovým kategoriím.
Pohodová dovolená, vřele doporučuji všem věkovým kategoriím.
Přístup na pláž v pohodě, čistota vody odpovídající hustota návštěvníků přiměřená .
StravaStrava pestrá, dostačující, ochotná a rychlá obsluha.
UbytováníPokoje prostorné, čisté.
SlužbyPersonál hotelu ochotný, nemáme žádných námitek.