Bormio: Našli jsme pro vás 50 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Residence Elga Hodnocení: 2/5 Itálie, Bormio, Bormio

Residence Elga recenze

Nehodnoceno (hodnotili 4 lidé)

Karolína K.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Spokojenost

Spokojenost

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Strava

Stravovali jsme se sami, většinou v restauraci Krapena, která sousedí s residencí, jídlo je cenově velmi přijatelné a naprosto vynikající

Ubytování

Apartmán pro 4 s obsazeností 2 lidí - čistota, dostatek úložného prostoru, uvítali bychom myčku nádobí

Služby

Využili jsme pouze zastřešeného parkování, další služby residence nenabízí

Sport

Sjezdovky jsou kvalitní ve všech střediscích, v Bormiu často velmi zalidněné

František Ryba

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cena 4,0 / 5

Ubytování

dobré, ale kuchyně byla vybavena pouze dvouplotýnkovým vařičem a lednicí, nedostatkem bylo velmi špatné osvětlení celého apartmánu

San Antonio Hodnocení: 2/5 Itálie, Bormio

San Antonio recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Petra L.

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Velmi špatný dojem. Pár dní před odjezdem přišla zpráva, že hotel na sjezdovce kvůli kterému jsme zájezd objednávali odhlásil CK spolupráci. Byl nám navrhnut jiný hotel. Hotel přes půl Bormia. Několik zastávek Ski busem. Ski bus si jezdil celkem, jak se mu chtělo. takže velké zklamání. Po zjišťování proč jsme v jiném hotelu atd nám nikdo nechtěl odpovědět. Zjištovali jsme dále a zjistili, že to není poprvé, ale furt. Tento hotel není dobře prodejný a tak navrhují hotel přímo na sjezdovce, ale vždy těsně před odjezdem to takhle udělají. Prostě podvod na lidi. Je jasné, že skoro nikdo to nestornuje, když má vyjednanou dovolenou a těší se na hory...

Velmi špatný dojem. Pár dní před odjezdem přišla zpráva, že hotel na sjezdovce kvůli kterému jsme zájezd objednávali odhlásil CK spolupráci. Byl nám navrhnut jiný hotel. Hotel přes půl Bormia. Několik zastávek Ski busem. Ski bus si jezdil celkem, jak se mu chtělo. takže velké zklamání. Po zjišťování proč jsme v jiném hotelu atd nám nikdo nechtěl odpovědět. Zjištovali jsme dále a zjistili, že to není poprvé, ale furt. Tento hotel není dobře prodejný a tak navrhují hotel přímo na sjezdovce, ale vždy těsně před odjezdem to takhle udělají. Prostě podvod na lidi. Je jasné, že skoro nikdo to nestornuje, když má vyjednanou dovolenou a těší se na hory...

Strava 2,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Strava

Strava celkem dobrá. Neurazí ani nenadchne. Obsluha snaživá. Velmi nás překvapilo, že k večeři jsme dostávali navíc čistou vodu. To potěšilo.

Ubytování

Hotel San Anton nenadchne, ale ani neurazí. Průměr. Jen problém se Ski busem, ale možná to mohlo být tím, že už to bylo začátkem března a už je dost znát, že sezóna končí.

Služby

Služby průměrné.

Sport

Sjezdovky krásné. Ale bylo znát, že už sezóna pomalu končí.

Rezidence Jolly Itálie, Bormio, Bormio

Rezidence Jolly recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 5 lidí)

Jiří S.

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Průměr

Průměr

Ubytování 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Strava

bez

Ubytování

- slabé, drahé , hlučné, divné, ani slibovaná WIFI,
+dobře situované.

Služby

žádné, pouze požadavky

Sport

sjezdovky super, málo sněhu - bohužel

Simona Buriánková

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkově vydařená dovolená, letos jsme se potýkali s nedostatkem sněhu. Je vidět, že Italové se snažili o zasněžování, kdykoliv jen trochu mrzlo, měli puštěné sněžné děla. S tímto jsme počítali, dle předpovědi počasí. Město Bormio je krásně vánočně vyzdobeno, pizzerie a restaurace jsou v dostatečném množství, termály jsou k dispozici.

Celkově vydařená dovolená, letos jsme se potýkali s nedostatkem sněhu. Je vidět, že Italové se snažili o zasněžování, kdykoliv jen trochu mrzlo, měli puštěné sněžné děla. S tímto jsme počítali, dle předpovědi počasí. Město Bormio je krásně vánočně vyzdobeno, pizzerie a restaurace jsou v dostatečném množství, termály jsou k dispozici.

Ubytování 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Strava

Využíváme vlastní stravování, mimo to jen občerstvení v restauracích ve skiareálech. Na toto si nemůžeme stěžovat, cenově dostupné, běžná kvalita a ochota.

Ubytování

Po prvotním šoku, kdy jsme vstoupili na "recepci alá výčep", kde to vypadalo jako na půdě vetešníka a použili wc, jsem se obávala, jak to bude vypadat na pokojích. Tuto obavu ještě utvrdila prohlídka lyžárny. To jsem byla naprosto zděšená! Ihned jsem věděla, že tuto nevyužijeme.
Parkoviště před rezidencí jsme využívali bezplatně, díky bohu jsme tam byli před sezonou, jinak by byla kapacita nedostačující.
Pokoje jsou menší, ale útulné, kuchyň vybavena perfektně, nadobí čisté, funkční, a je ho dostatek.
Koupelna a wc čisté, vybavení starší.
Uklidové pomůcky v dostatečném množství.
Peřiny, deky, polštáře v dostatečném množství.
Teplota na pokoji v pořádku, teplá voda kdykoliv k dispozici.

Služby

Žádné zvláštní požadavky na ubytovací residenci jsme neměli!

Sport

Bormio a Santa Caterina jsou výborná střediska.
V předsezóně je potřeba počítat s tím, že nejedou všechna přepravná zařízení.

Daniela Itálie, Bormio, Bormio

Daniela recenze

Nehodnoceno (hodnotili 4 lidé)

Kristýna Jehličková

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Velmi pěkné a čisté ubytování, příjemná obsluha hotelu, polopenze vyhovovala po všech směrech (snídaně formou švédského stolu, večeře o 4chodech) volba střediska po doporučení nezklamala, sjezdovky upravené, nepřeplněné. Možnost výletů po okolí, termální lázně apod...

Velmi pěkné a čisté ubytování, příjemná obsluha hotelu, polopenze vyhovovala po všech směrech (snídaně formou švédského stolu, večeře o 4chodech) volba střediska po doporučení nezklamala, sjezdovky upravené, nepřeplněné. Možnost výletů po okolí, termální lázně apod...

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Strava

Hotelová strava udělala velmi dobrý dojem, obědy jsme měli možnost ochutnat i mimo hotel a také bez výhrad.

Ubytování

Velmi pěkné a čisté.

Sport

sjezdovky upravené, vleky a lanovky v pěkném stavu, zřejmě se jedná o poměrně nové případně rekonstruované středisko

Zdeněk K.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolenou jsme si užili. Super počasí, krásné a udržované sjezdovky

Dovolenou jsme si užili. Super počasí, krásné a udržované sjezdovky

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Strava

Snídaně byly chutné a rozmanité, ovšem chyběla čerstvá zelenina. nebyly ani rajčata, okurek, paprika. Rozmezí v podávání snídaní bylo dobré : 7,30 - 10,00 hod.
Večeře byly 3-chodové, dobré, dostačující. Opět chyběla čerstvá zelenina, nebo tradiční potraviny Itálie, pouze konzervovaná nakládaná zelenina.
Čas servírování večeře v 19,30 hod je dost pozdní, Jednak s ohledem na strávení a omezoval nás v dalším pobytu a pohybu v rekreačním středisku. Konec večeře byl cca 20,45, to už není chuť ani prostor k nějaké procházce apod. Vhodnější by byl čas v 18,00 hod.

Ubytování

Hotel útulný, vybavení dostačující ale značně zchátralé, Vrzající postele, rozpadající se noční stolky, vrzající dveře od skříně, která se nedala zavřít. Parkování před hotelem.

Služby

Personál hotelu byl milý, vstřícný, ochotný.

Sport

Sjezdovky dobře a kvalitně upravené, rozmanitý typ sjezdovek vhodný pro každého lyžaře dle úrovně lyžování. Všechny vleky a kabinky v provozu.

od 7 712 za os.

Všechny recenze hotelů