Man Itálie, Emilia Romagna, Lido di Savio
Jaroslav V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Všechno super, jen nám chyběla lednička
Všechno super, jen nám chyběla lednička
Petra S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
od 12 110 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Jaroslav V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Všechno super, jen nám chyběla lednička
Všechno super, jen nám chyběla lednička
Petra S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
od 12 110 Kč za os.
Iveta B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Skvělý rodinný hotel, herna pro děti, čisté pokoje, kousek od pláže. Herna pro děti, možnost parkování, spousta domácích mazlíčků - pejsků i velkých psů. Velmi příjemný a ochotný personál.
Skvělý rodinný hotel, herna pro děti, čisté pokoje, kousek od pláže. Herna pro děti, možnost parkování, spousta domácích mazlíčků - pejsků i velkých psů. Velmi příjemný a ochotný personál.
K pláži kousek, čistá, uklizená, voda byla teplá a čistá. Spoustu mušlí, které shrabávali a odváželi. Na pláži plavčík, restaurace, kavárny, toalety, převlíkárny, vše čisté.
Stravaměli jsme polopenzi, vše lze domluvit, ( bezlepek, úprava stravování) s ničím žádný problém. Mají i dětské menu) Jídlo skvělé, velké množství jak ráno, tak večer. Vybere si každý.
Ubytovánídle představ, čisté, upravené, vše co jsme potřebovali
SlužbyMají skvělé kafe, vaří jej i mimo jídelní režim. Půjčovna kol, plážový servis - v ceně. Bazén, čistá a příjemná voda, u bazénu lehátka. Posezení před hotelem. Každé odpoledne i večer - program pro děti .
Petr Lučka
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
celkoví dojem z dovolená je ten že má partnerka byla naprosto unesena a o to v dovolené jde především. dovolenou jsme si užili bylo to moc fajn až na ten čas který letěl až moc příliš rychle.. pokud mohu doporučit tak určitě sem tady se rozhodně nudit nebudete ani večer kdy to tu žije na každém metru...
celkoví dojem z dovolená je ten že má partnerka byla naprosto unesena a o to v dovolené jde především. dovolenou jsme si užili bylo to moc fajn až na ten čas který letěl až moc příliš rychle.. pokud mohu doporučit tak určitě sem tady se rozhodně nudit nebudete ani večer kdy to tu žije na každém metru...
pláž to už je jiná my v našem úseku jsme jí měli čistou a však byly místa kde byla zaneřáděná ale to jen díky malým mušličkám kterých bylo strašná spousta a dost se o ne popícháte tak že určitě něco na nohy .. moře teplé vlny nádherné až k vlnolamům paráda i pro neplavce
StravaŠvédské stoly 3x dene jídla víc než dost víno voda limonády to vše každý den možnost výběru z několika druhu jídel kuchař by vám uvařil i jídlo který by si nikdo z lístku neobjednal
Ubytovánípokoj ve kterém jsme byly ubytování byl ani velký ani malí za to čistý a s velkou terasou.. koupelna malá ale dostačující..pokoj byl klimatizovaný ale ta nebyla vůbec potřeba čerství vzduch byl stálým kamarádem
Službypokoje se uklízely každý den hotel byl čistý a útulný, personál skvělí kamarádský a stéle usměvaví takoví lidi bych chtěl mít stále kolem sebe
od 8 574 Kč za os.
EDITA R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
В загальному все добре, готель знаходиться практично біля пляжу. Готель чистий, персонал дуже хороший! Є аніматор для діток, котра гралася з дітьми як на пляжі кожного ранку так і біля басейну кожного вечора.
В загальному все добре, готель знаходиться практично біля пляжу. Готель чистий, персонал дуже хороший! Є аніматор для діток, котра гралася з дітьми як на пляжі кожного ранку так і біля басейну кожного вечора.
Пляж чистий, біля готелю в 20 метрів, нам входили 2 лежаки та 1 парасоля. Дають номерок де ніхто з інших не сяде на твоє місце та не візьме твої речі, що значно полегшує похід на море, не потрібно тягати сумку з рушниками та надувними кругами, все залишається на пляжі і ніхто нічого не забере. Це просто супер!!!!
StravaМи мали повний пансіон, сніданок досить одноманітний але обід та вечеря супер! Багато страв на вибір!
UbytováníНомер в готелі в загальному хороший, є балкон, сушилка для одягу. Не має холодильника, але ви можете домовитися на адміністрації щоб вам поставили напої чи їжу в холодильник в холі.
SlužbyПерсонал готелю на високому рівні, стараються допомогти з всім. Прибирання кожного дня, рушники змінювали кожен день а постільну білизну через день! Сам готель та територія чиста.
Martina B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Dovolenka ako celok bola vyborna. Vyborne jedlo. Pekne ciste ubytovanie. Problem bol ten ze pri prichode na recepcii bola pani ktora nevedela po anglicky iba po taliansky a tak to bolo aj s vacsinou personalom. Takze ak chcete ist do tohoto hotela je dobre vediet zaklady talianciny. Personal bol celkovo mily a snazil sa vyhoviet aj dorozumiet. Hotel ako taky odporucam.
Dovolenka ako celok bola vyborna. Vyborne jedlo. Pekne ciste ubytovanie. Problem bol ten ze pri prichode na recepcii bola pani ktora nevedela po anglicky iba po taliansky a tak to bolo aj s vacsinou personalom. Takze ak chcete ist do tohoto hotela je dobre vediet zaklady talianciny. Personal bol celkovo mily a snazil sa vyhoviet aj dorozumiet. Hotel ako taky odporucam.
Plaz bola super. Dokonca je na plazi aj detske ihrisko.
StravaStrava vyborna. Bolo vzdy na vyber z dostatok roznorodych jedal. Myslim ze kazdy si tam nasiel to svoje plus mohol ochutnat aj nieco primorske. Ranajky boli zamerane skor na sladke. Zo “slaneho” velky vyber nebol. Ale ako vravim dalo sa vzdy vybrat.
UbytováníIzba bola mensia co by az tak nevadilo. Bolo dostatok ulozneho priestoru kde sme sa 4 clenna rodina vedela bez problemov vybalit. Chybala mi na izbe chladnicka a na balkone aspon 2 stolicky.
SlužbyHotelove sluzby neviem moc posudit, kedze v hoteli malokto vedel po anglicky. Vacsinou vsetci hovorili iba po Taliansky. Ale bola tam animatorka a ta sa velmi snazila.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 11 000 Kč za os.
Ivan M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Dva dni zo štyroch nám tam pršalo, ale inak dobre bolo.
Dva dni zo štyroch nám tam pršalo, ale inak dobre bolo.
Martina H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024
Vše super. Byli jsme s dvouletým dítětem a byla to moc krásná dovolená s výborným jídlem a vstřícným personálem.
Vše super. Byli jsme s dvouletým dítětem a byla to moc krásná dovolená s výborným jídlem a vstřícným personálem.
od 8 306 Kč za os.
Zuzana R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Celkovo sme boli spokojní, nič nam nechýbalo. Hotel by si mohol dať viac záležať pri výbere animátorov. Vadilo nam,že chalani animátori sa dosť prezentovali v ženskom oblečení. Pláž čistá a plážový personál bol super. Jedlo skvelé, v bare aj v kuchyni veľmi ochotní, usmiatí.
Celkovo sme boli spokojní, nič nam nechýbalo. Hotel by si mohol dať viac záležať pri výbere animátorov. Vadilo nam,že chalani animátori sa dosť prezentovali v ženskom oblečení. Pláž čistá a plážový personál bol super. Jedlo skvelé, v bare aj v kuchyni veľmi ochotní, usmiatí.
Pláž bola čistá, more je veľmi plytké pre deti ideálne, neodporúčam plavcom toto miesto. Nám stačilo, mali sme aj vlny. Požičiavali sme si vodný bicykel a kajak.
StravaJedlo skvelé
UbytováníMenšia izba, uplne stačila na to čo mala. Výhľad z balkóna na more bolo super.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Martin V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hrozné, už nikdy! Komunikace velice špatná. Vše funguje dobře, pokud platíte a nic nepotřebujete.
Hrozné, už nikdy! Komunikace velice špatná. Vše funguje dobře, pokud platíte a nic nepotřebujete.
Neurazí, ale žádná sláva to nebyla. Neustále stejné jídlo opakovalo.
UbytováníVelice malý pokoj. Na objednávce máme dva pokoje. Jeden levnější a druhý dražší. Ve výsledku pokoje byli na chlup stejné. Vyjádření cestovky bylo, že bohužel mají nasmlouvané pokoje a na nás vyšel jiný než bylo objednáno. Do telefonu nám řekli, bohužel je to smůla a vyšel na vás jiný pokoj. Rozdíl ceny samozřejmě nikdo vyplácet nebude.
od 19 000 Kč za os.
Martin J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Vše v pořádku. Problémem může být téměř nulová znalost jakéhokoliv jazyka kromě italštiny kromě asi dvou zaměstnanců.
Vše v pořádku. Problémem může být téměř nulová znalost jakéhokoliv jazyka kromě italštiny kromě asi dvou zaměstnanců.
Pláž cca tři minuty chůze od hotelu. Moře mělké, velmi vyhovující pro malé děti.
StravaPorce jídla velmi velké, není možné upravit na dětskou nebo menší porci. Při večeři zdarma k pití víno nebo voda ve džbánu. Celková útrata za pití se platí při check out. Každé ráno se volí menu k večeři. Velkou nevýhodou je jídelní lístek pouze v italštině.
UbytováníPokoj čistý, malý, ale dostačující. Na pokoji lednice, klimatizace.
SlužbyWiFi v pořádku, silný signál i ve třetím patře, přestože popis hotelu uvádí pouze internetový koutek v lobby. Klimatizace, sejf, fén a lednice na pokoji a funkční.
Petr S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
od 7 852 Kč za os.
Marcela Kostelná
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Blízkosť pláže, supermarketu , pláž upravená čistá, boli sme veľmi spokojný
Blízkosť pláže, supermarketu , pláž upravená čistá, boli sme veľmi spokojný
mali sme iba raňajky , každý deň sme boli spokojný , možno chýbala zelenina
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Mária Kohútovičová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka bola super som spokojný
Dovolenka bola super som spokojný
Bola perfektná ,či už vybavenie čistota všetko, dávam desať bodov z desať
UbytováníUbytovanie v pohode také ako som očakávala
SlužbyV živote som nevidela tak jednotvárne raňajky, posledné dni sa mi chcelo už aj plakať
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 13 885 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra Dousková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám opravdu líbila,Itálie je destinace,která umožnuje při nepřízni počasí velké množství výletů
Dovolená se nám opravdu líbila,Itálie je destinace,která umožnuje při nepřízni počasí velké množství výletů
Pláže byli upravené a blízko ubytování,voda čistá
StravaJídlo jsme měli své,ale pokud jsme ochutnali něco místního,např. pizzu,bylo to chutné
UbytováníUbytování bylo dobré,ale vybavení apartmánů je příšerné! Nejsou tam základní věci,jako je toaletní papír,hadr na zem i na nádobí,jar,konvice na čaj,pytle do koše,otvírák na konzervy aj.
Helena B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc se nám dovolená v Lido do Savio líbila.V okolí je lunapark,San Marino cca50km,Rimini,kde je delfinárium.Takže, při špatném počasí je kam vyrazit.Vřele doporučuji.
Moc se nám dovolená v Lido do Savio líbila.V okolí je lunapark,San Marino cca50km,Rimini,kde je delfinárium.Takže, při špatném počasí je kam vyrazit.Vřele doporučuji.
Města v lokalitě