Royal Plaza Hodnocení: 4/5 Itálie, Emilia Romagna, Rimini - Marina Centro
Alica Veselá
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
od 3 349 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Alica Veselá
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
od 3 349 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Delegátka naší CK OTŘESNÁ, jinak se nám tam líbilo
Delegátka naší CK OTŘESNÁ, jinak se nám tam líbilo
Jaroslava N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Aleksandra C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Celkově vzato, let, ubytování a čas strávený v Rimini proběhl hladce. Místo, které stojí za doporučení. Z Rimini se snadno dostanete do San Marina a přístup z letiště je velmi snadný, stačí jet autobusem číslo 9 a poté přestoupit na 11 a tímto způsobem se dostanete k tomuto hotelu a krásným plážím. Pěšky to také není daleko od centra, asi 2-2,5 km, pokud někdo dává přednost pěšky.
Celkově vzato, let, ubytování a čas strávený v Rimini proběhl hladce. Místo, které stojí za doporučení. Z Rimini se snadno dostanete do San Marina a přístup z letiště je velmi snadný, stačí jet autobusem číslo 9 a poté přestoupit na 11 a tímto způsobem se dostanete k tomuto hotelu a krásným plážím. Pěšky to také není daleko od centra, asi 2-2,5 km, pokud někdo dává přednost pěšky.
Pláže jsou velmi čisté a udržované. Na recepci je možné si zakoupit lehátka a skříňky na uložení věcí. Platba je možná kartou i hotově. K dispozici je dostatek šaten. Toalety jsou v dobrém stavu. Na pláži jsou také bary a restaurace, kde si můžete koupit něco k jídlu nebo pití. Večer se konají taneční diskotéky.
StravaMěl jsem vlastní stravu, takže jsem nejedl v hotelu. Bohužel se s vámi na to nemůžu podělit o svůj názor.
UbytováníPokoj byl velmi pěkný a postele byly pohodlné.
SlužbyHotel je velmi pěkný a uklizený. Pokoje denně uklízejí milé dámy. V hotelu je možnost zakoupení různého alkoholu v baru v přízemí. K dispozici je také úschovna zavazadel, takže pokud někdo prošel kolem dříve, může si tam uschovat svá zavazadla. Hotel také nabízí možnost zakoupení lehátek na pláži v různých balíčcích. Čekárna je velmi velká a útulná.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Vlasta Schořová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila,byla podle našich představ,plno obchodů kolem hotelů,čisté město,pláže super.Plážový servis jsme si brali na každý den zvlášť,podle toho ,jak dlouho jsme chtěli být na pláži nebo šli do města,mohli jsme si na pláži vybrat,jestli chceme deštník a 2 lehátka,nebo 1 deštník a čtyři lehátka a dokonce s tím jsme se zatím nikde nesetkali,že se mohli vzít lehátka jednotlivě,třeba jen odpoledne,bez deštníku,vždycky nám je donesli a nachystali na místo,takže na pláži opravdu super a čistá pláž.
Dovolená se nám moc líbila,byla podle našich představ,plno obchodů kolem hotelů,čisté město,pláže super.Plážový servis jsme si brali na každý den zvlášť,podle toho ,jak dlouho jsme chtěli být na pláži nebo šli do města,mohli jsme si na pláži vybrat,jestli chceme deštník a 2 lehátka,nebo 1 deštník a čtyři lehátka a dokonce s tím jsme se zatím nikde nesetkali,že se mohli vzít lehátka jednotlivě,třeba jen odpoledne,bez deštníku,vždycky nám je donesli a nachystali na místo,takže na pláži opravdu super a čistá pláž.
Na pláž jsme to měli asi osmdesát metrů od hotelu ,uličkou přes jednu silnici,takže jsme si mohli do hotelu klidně odskočit,pokud bylo potřeba.Voda byla celkem čistá,první den docela klidná,ale pak celý týden byly parádní vlny,takže jsme se vyžívali ve vlnách a na potápění nebyly ani podmínky(což nám vůbec nevadilo),užili jsme si zas jiný druh koupání a bylo to super:-)
StravaStrava už pro nás byla taková nezvyklá,ale my máme prostě jiné stravovací návyky,ale jídlo bylo dobré,ráno jak jsme zvyklí formou rautu ,salám ,sýr a různé druhy sladkého a na večeři výběr ze tří hlavních jídel + předkrm + dezert + zelenina,takže toho bylo opravdu hodně.Jen jsme měli problém s výběrem,jelikož neznáme řeči a jídelní lístek prostě v češtině nebyl,tak jsme trochu odhadovali z ruského jídelníčku a večer jsme čekali jaké nám donesou překvapení :-)
Bylo to takové zpestření a zábava ,co bude.Ale i tak si myslím,že aspoň ten jídelní lístek by mohli mít i v češtině,když tam jezdí i češi,když už ho mají ve čtyřech jazycích.Ale zvládli jsme to a ještě jsme se u toho pobavili.
Ubytování bylo také pěkné.Pokoje sice byly hodně malinké,ale čisté a pěkné i sociální zařízení pěkné.
Služby hotelu byly dobré,na recepci i v jídelně byli příjemní a usměvaví.
Jediná chyba byla český delegát,ale za to nemůže hotel ,ale agentura.Protože neznáme řeči,tak jsme vybírali hotel kde měl být český delegát,aby nám pomohl.Věděli jsme ,že apartmány je nemají na místě,tak jsme se mylně domnívali,že na hotelu bude pořád s námi,což jsme se tedy velmi spletli.Nevím proč jsme platili služby delegáta ,kterého jsme viděli 5 minut,až po té co jsme se sami ubytovali ,delegátka se omluvila že nestíhá, nemá čas,jen nám ukázala mapu kam jít na památky(což pro nás nebylo až tak důležité),místo aby nám lépe vysvětlila chod hotelu a hlavně ten jídelní lístek.Pouze v rychlosti řekla že si musíme prostě sami každý den něco vybrat v některé řeči a pokud budeme ještě něco potřebovat,tak za ní máme dojít do vzdálenejšího hotelu a to pouze v pondělí o půl 8 ráno,že to tam bude.Takže jsme radši nic nechtěli,nějak jsme si poradili sami a delegáta jsme viděli za celý týden jednou na pět minut ve spěchu,takže nám skoro k ničemu nebyl. To bylo opravdu jediné sklamání z celého pobytu na dovolené.:-(
od 5 602 Kč za os.
Helga N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
od 6 628 Kč za os.
Kateřina L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Hotel zvenku moc hezký, posezení uvnitř klimatizované, pod střechou anebo na slunci. Bar +kafe 24h.
Hotel zvenku moc hezký, posezení uvnitř klimatizované, pod střechou anebo na slunci. Bar +kafe 24h.
Nádherná, nekonečná písčitá pláž a veľmi postupným vstupem do vody.
StravaSnídaně dobré jen s patkou nebou jamon serano s tím nepočítejte ač je to italie
UbytováníPokoj pro 4, místnost 3x3m, manželská posteľ, palanda, stůl, židle a 2 noční stolky. Nevetrana místnost vytrena savem(černe kraťasy které si syn při převlékání položil na zem byli po chvilce plně oranžových fleku asi od desinfekce).balkon zrezivělý, loupající se barva a fasáda taky zrovna držela silou vůle.
SlužbyPrívetivi personal, vše šlo s nimi vyřešit a domluvit
Martina F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Dovolená se na líbila. Méně spokojeni jsme byli s placeným parkováním a bazénem mimo hotel.
Dovolená se na líbila. Méně spokojeni jsme byli s placeným parkováním a bazénem mimo hotel.
Dobry.
StravaSe stravou jsme byli maximálně spokojeni.
UbytováníUbytování bylo dobre, chyběla však alespoň malá lednička na.chlazeni nápojů.
SlužbySlužby i personál byl naprosto v pořádku.
od 4 459 Kč za os.
Andrea P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tento hotel nikdy více.
Tento hotel nikdy více.
Pláž strašná, nemohli jsme si ani lehnout na deku na pláž, pouze na lehátks s deštníkem za 10€ a výhled nebyl na nic. Jen na ostatní deštníky
StravaNa snidani prázdno, pokud si člověk nepřivstal, večeře to stejné a obsluha strašná, nezdravili a nevšímali si nás. Nosili nám špatné jídlo, které jsme si nevybrali
UbytováníPostek malá
od 3 499 Kč za os.
Jiří Hráský
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie Pifková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Behem cesty na dovolenou jsme byly vysazeni u jineho hotelu kde jsme byly nuceni se dostat svepomoci do zprávného hotelu.Při čemžcelková délka činila 4km.Nemluvě o absolutní neochotě paní delegátky i když jsme ji meli zaplacenou.
Behem cesty na dovolenou jsme byly vysazeni u jineho hotelu kde jsme byly nuceni se dostat svepomoci do zprávného hotelu.Při čemžcelková délka činila 4km.Nemluvě o absolutní neochotě paní delegátky i když jsme ji meli zaplacenou.
Čekaly jsme že švédský stul,bude obsahovat více jídla než je rolada,sýr a salám.Večeře byly velmi skromné.
UbytováníPři sjednaní smlouvy jsme si zaplatily pokoj s balkonem ale při ubytování tomu tak nebylo,tudíž jsme byly bez balkonu.Celkově pokoj neodpovídal sjednanému standartu.
SlužbyCelkově se jsme se tam cítily podřadně.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 9 628 Kč za os.
František V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radomíra Oswaldová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S ubytováním na této residenci jsme byli spokojeni a už po několikáté se sem rádi vracíme.
S ubytováním na této residenci jsme byli spokojeni a už po několikáté se sem rádi vracíme.
Spokojenost.
StravaStrava byla vlastní.
UbytováníNejvyšší spokojenost.
SlužbyTaké nejvyšší spokojenost, zaměstnanci jsou velmi vstřícní a příjemní.
Anikó S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Irena N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vladimír Šváb
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po trochu hororovém startu, kdy jsme místo hotelu Stradiot byli nasměrováni do hotelu Poker a nakonec skončili v hotelu Petrarca se situace stabilizovala a dovolená proběhla v pohodě. Tedy až zase na poslední den. Prostřednictvím SMS jsme byli informováni, že odjezd z Rimini bude mezi 19.15 a 20.15 večer. Pokoj v hotelu jsme museli vyklidit do 10,00 dopoledne. Tak jsme nechali kufry na recepci a šli na pláž - co taky jiného celý den dělat. Jenže v 16.45 nám došla další SMS - odjezd změněn na 17,00 hodin. Stihnout se za 15 minut předělat z plážového na civilní, doběhnout do hotelu pro kufry a ještě dojít cca 200 m na místo odjezdu - to už bych fakt znovu zažít nechtěl. Jako by ten dopravní dispečink nemohl poslat tu informaci alespoň hodinu dopředu. Asi žijí v domění, že turisté sedí celý den u kufrů a čekají, až si na ně milostivě někdo vzpomene.
Po trochu hororovém startu, kdy jsme místo hotelu Stradiot byli nasměrováni do hotelu Poker a nakonec skončili v hotelu Petrarca se situace stabilizovala a dovolená proběhla v pohodě. Tedy až zase na poslední den. Prostřednictvím SMS jsme byli informováni, že odjezd z Rimini bude mezi 19.15 a 20.15 večer. Pokoj v hotelu jsme museli vyklidit do 10,00 dopoledne. Tak jsme nechali kufry na recepci a šli na pláž - co taky jiného celý den dělat. Jenže v 16.45 nám došla další SMS - odjezd změněn na 17,00 hodin. Stihnout se za 15 minut předělat z plážového na civilní, doběhnout do hotelu pro kufry a ještě dojít cca 200 m na místo odjezdu - to už bych fakt znovu zažít nechtěl. Jako by ten dopravní dispečink nemohl poslat tu informaci alespoň hodinu dopředu. Asi žijí v domění, že turisté sedí celý den u kufrů a čekají, až si na ně milostivě někdo vzpomene.
K moři to bylo asi 300 m (udáváno 180 m), pláž široká, čistá, udržovaná, prostě soukrommá, placená (při koupi plážového servisu v recepci hotelu 10 EUR na den). Volná pláž tam prý nějaká malá také je, ale asi je tak malá, že jsem ji ani neviděl.
StravaJako stravování jsme měli plnou penzi. Výběr na snídani byl v podstatě každý den stejný, ale poměrně rozmanitý, takže se dalo vybrat. Obědy a večeře byly denně 4-chodové + salátová mísa. Předkrmy se snažili střídat, polévka byla 2x, jinak těstoviny, hlavní chody byly dobré (grilovaná i jinak upravená masa, ryby, apod), jako zákusek střídali ovoce, pudinky a zmrzlinu. Vybírali jsme si ze 2 předkrmů a hlavních jídel den dopředu a nabídku měli ve 4 jazycích, takže OK, jen když tam použili místní, nepřeložitelný název jídla, tak to stejně byla trochu loterie, ale to nebylo vždy. Jediný problém se vyskytl u nápojů k jídlu. V pokynech z CK jsme měli, že ke každému jídlu máme nárok na 0,5 l vody a 0,25 l vína na osobu, skutečnost ale byla 0,5 l vody na 1 pokoj. Než jsem na to přišel, tak mi na účet naskočila slušná sumička (0,5l vody = 2 EURa a 0,25l vína 3 EURa). Jinak např. pivo tam dávali za 4 EURa.
UbytováníPersonál hotelu byl vstřícný, ochotný, každý den ustlané postele a základní úklid, klimatizace (funkční) na pokojích v ceně a nikomu nevadilo, když běžela celý den, trezorek na pokoji za poplatek. Měli jsme pokoj s přistýlkou, takže místa moc nebylo, ale už jsme bydleli i v menších. Nábytek zánovní, v dostatečném množství na věci, ale ne na delší pobyt na pokoji (např. židle jen 1). Koupelna celkem velká, umyvadlo, klozet, bidet a sprchový kout. Balkonek jen malý, ale na sušení plavek apod stačil. Původně jsme kvůli vnukovi vybírali hotel s bazénem, tady nebyl a dost nám chyběl, ale za to hotel nemohl.
SlužbyHotel na mně udělal celkově dobrý dojem. Menší, ale modernizovaný. Běžné služby byly bez problémů, o tom, jestli hotel nabízí další služby nevím. S němčinou a ruštinou jsem neuspěl (personál mluví italsky a anglicky), moje angličtina stačila jen na základní dorozumění, ale bylo to i tak bez problémů.
Miloš Kopecký
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V dosahu pouze placené pláže. Ale s mohutným zázemím - vyžití pro děti, hřiště -pláž. voleybal,...
StravaSnídaně stereotypní - převážně do sladka
Večeře pro všechny hosty jednotná o 3 chodech. Chutné, spokojenost s chutností.
Hotel s převážně stálou klientelou - dělnická ubytovna. Pokoje rozumně vybavené ( možnost klima na všech pokojích). Postele pohodlné, vybavení koupelny notně zašlé.
od 5 062 Kč za os.
Miroslava H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prva dovolenka .Pacila sa nam.Pekny pohlad na more.V jedle malicke nedostaky malo ovocia.
Prva dovolenka .Pacila sa nam.Pekny pohlad na more.V jedle malicke nedostaky malo ovocia.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety