Recenze hotelů
Veneto (Benátská riviéra) - Itálie

Napište svou recenzi

Celkem: 9 Naprosto perfektní dovolená , skvěle vybavený kemp, úžasné vyžití pro děti.

 • 9 Ubytování
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Naprosto perfektní dovolená , skvěle vybavený kemp, úžasné vyžití pro děti. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v apartmánu podle představ, čisté. Prostorná předzahrádka před apartmánem.

Strava
Vlastní strava. V kempu výborné restaurace.

Služby hotelu
Skvělé vyžití pro děti - aquapark, dětské bazény, lunapark, dětské hřiště. V kempu restaurace, rychlé občerstvení, supermarket.

Pláž
Dostačující.

Lucie Drncová, 20.09.2022, Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Hotel: Camp San Francesco

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8.3 Celkově jsme si dovolenou užili. Určitě se do Ai Ginepri vrátíme.

 • 7.5 Ubytování
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Celkově jsme si dovolenou užili. Určitě se do Ai Ginepri vrátíme. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
V Ai Ginepri jsme byli potřetí. První dva pobyty byly bez problémů. Tento pobyt nás pokoj zklamal z důvodu nečistoty.

Pláž
Pláž byla úžasná, čistá, udržovaná...

Jitka Švecová, 20.09.2022, Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Hotel: Ai Ginepri

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9 Hotel Regina na mě působil jako hotel zaměřený převážně na střední třídu klientů. Samozřejmě tím pádem uspokojí i ty méně náročné a to...

 • 8.5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel Regina na mě působil jako hotel zaměřený převážně na střední třídu klientů. Samozřejmě tím pádem uspokojí i ty méně náročné a to třeba i proto, že cena za ubytování s polopenzí a plážovým servisem není nějak přemrštěná.

Velmi mile mě překvapilo, že nás umístili na patro, kdy byli ubytováni hlavně Češi a později pak Slováci, takže jsme se zde cítili jako doma. Nevím, jestli to byl záměr nebo tak jen vyšli pokoje, ale bylo to od nich moc milé. A milý byl i personál celkově. Vlastně byl milý opravdu hodně.

Na pláž to mají kousek a protože je hotel umístěný v klidnější části Caorle, je tu možnost kvalitního odpočinku, přestože to je do centra procházkou 5-10 minut.

Na pláži jsme měli vlastní lehátka s šikovně zabudovanou zamykací skříňkou ve slunečníku, kam jsme si mohli odložit mobil nebo peněženku. A zase jsme zde byli poblíž ostatních Čechů, takže jsme se zde cítili velmi příjemně. Pláž samozřejmě písčitá s velmi pozvolným klesáním, které ale nebylo zase tak dlouhé, aby nám to nějak vadilo a mohli jsme si v klidu zaplavat. Pro milovníky potápění zde ale asi moc prostoru nebude, protože písek se zvíří a pod hladinou toho tito lidé asi moc neuvidí. Na pláži jsou plavčíci, sprchy a záchody. Vše samozřejmě zadarmo.

Po dni stráveném na pláži pak následuje večeře a běžně výlet po hlavní ulici do centra, kde to žije čilým večerním ruchem. Stánky, obchody, restaurace, pouliční vystoupení, atd. Tato ulice je myslím od 20h uzavřená pro vjezd aut, takže je na ní bezpečno. Pak domů a hurá... Další den dovolené může začít. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Příjemný malý hotýlek s vlastním zastřešeným parkováním před vchodem. My byli až v posledním - třetím - patře. Ale kdo nemůže nebo nerad chodí po schodech, je tu výtah. Spodní část hotelu je rozdělena recepcí na dvě části a to na jídelnu na jedné straně (vpravo) a bar na té druhé. Obojí se zahrádkou.

Náš pokoj byl vybavený koupelnou, klimatizací, televizí a trezorem. Balkon nám pak nahrazovala společná terasa. Pokoj byl menší a tím pádem nebyl prostor pro ještě jednu skříň, která by se sem možná hodila. Zvláštně pak byla řešená i koupelna, která sice obsahovala záchod, bidet a sprchový kout, ale ten by se sem celý nevešel, takže byl rozkládací a při rozložení pak zasahoval do půlky bidetu. Ale jinak byl hotel čistý s pravidelným úklidem, každé ráno nám přinesli čisté ručníky a ustlali postel.

Strava
Co se hotelu a naší polopenze týká, tak si rozhodně stěžovat nemůžu. Ráno k snídani, která se podávala do 9:30h, nechybělo asi vůbec nic. Míchaná vajíčka i vajíčka na tvrdo, vločky, jogurty, pečivo, šunky, zelenina, ovoce, koblihy... Prostě sladké i slané. Vše formou samoobslužného baru ve stylu sněz, co můžeš. Nikdy nic nechybělo. Džusy, čaje taky myslím a hlavně... KAFE!!! :-)

Na večeři jsem některé škaredohlídy občas nějakou poznámku o množství utrousit slyšel, ale zase... Skládala se ze 4 chodů a samoobslužného zeleninového baru. Předkrm v malé mističce, kde byla jen malá troška něčeho, co má navodit chuť, pak první menší chod a druhý menší chod a závěr... Dezert. Oni asi někteří lidé očekávají klasickou českou večeři, ale tady jsme u moře a všechno dokonale hrálo s atmosférou. Často se podávalo něco kolem ryb, těstoviny, sépie, atd. A ono v těch chodech, kdyby se podali všechny najednou, tak z toho bude velký talíř. Mimochodem první a druhá část večeře se každá vybírala ze tří možností a to na jídelníčku psaném v češtině. Takže výběr byl taky slušný. Jen se k večeři už připlácelo za nápoje. Ty nám psali na pokoj a při odjezdu vyúčtovali všechno dohromady.

Co se jídla kolem týká, tak všude pizza... Je to Italie. Těžko se nám shánělo na pláži něco jen tak do ruky ve stylu hamburgeru třeba. Pizza a hrůza děs... Kebab. Jeden stánek teda na náměstí. Ale je už i v Caorle. Brzy přibudou beztak týdeníky. Ale jinak... Je to Itálie a kdyby tam nebyla pizza a víno, asi by jsme byli nepříjemně zaskočení.

Služby hotelu
My služeb moc nevyužili. Tady bych asi vypíchnul to, že i když jsme přijeli první den do hotelu před půlnocí, tak na nás stejně počkali s večeří, kterou jsem už určitě nečekal. Podtrhuje to moc milý přístup personálu.

Plážový servis skvělý. Jak jsem už psal, slunečníky měli zabudovanou malou skříňku na čip, takže jsme si tam mohli odložit cennosti. Lehátka kvalitní. Prý se zde dají vypůjčit kola, ale tuto službu jsme nevyužili a prý zařídí i výlet do Benátek, ale ten jsme si zajistili v turistickém informačním centru sami. Úklid v hotelu perfektní.

Pláž
Písčitá pláž. Čistá, někomu možná ten písek vadí, mě přesně naopak. Hodně věcí jsem už k tomu napsal v odstavci "Celkové shrnutí", takže tady bych se už jen opakoval. Snad jen přidám to, že když na něm třeba dítě zakopne a upadne, tak si nerozbije koleno, jako na oblázkách v Chorvatsku. A boty tady využijete maximálně k vodě, protože je během dne dost horký. Ale boty do vody můžou zůstat klidně doma.

Jo a po plážích chodí různí prodejci cetek. Je dobré si jich nevšímat. Maximálně, když přijede pojízdný bar s vodou nebo pivem. To bylo velmi příjemné.

Libor Jech, 15.09.2022, Datum pobytu: 27.8. - 1.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Hotel: Regina

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 7 Hotel je vedle zábavného parku a byli jsme ubytovaný u cesty k němu, takze bylo dost hlučno. Bazén je skvely - velký i maly. Animátoři...

 • 7 Ubytování
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Hotel je vedle zábavného parku a byli jsme ubytovaný u cesty k němu, takze bylo dost hlučno. Bazén je skvely - velký i maly. Animátoři strašný, dokázali jenom pouštět nahlas hudbu a tancovat natřásáním zadku. Pro deti nic moc.

Je tam fakt hodne Čechů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Čisté hezké. Super jsou rolety v oknech. Sprcha stříkala všemi směry - i sousedům. Štětka na wc k nepoužití.. Chybí škrabka na brambory.

Strava
Restaurace výborná. Mají i zmrzku.

Služby hotelu
Dalo se dobre domluvit na výlety. Vse tam zařídí.

Pláž
Není tak daleko, ale nám nevyhovovalo, ze se chodi k moři od lehátka přes betonovou zídku na které jsou v určitých místech schody. Je to hlavne pro deti nepraktické.

Markéta Houšková, 14.09.2022, Datum pobytu: 2.9. - 9.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Hotel: Villaggio Ai Pini (Caorle/Lido Altanea)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7.8 Celkovy dojem z dovolené byl dobrý

 • 6.5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Celkovy dojem z dovolené byl dobrý Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bylo v pohodě,velka terasa,ale par vylepšení by to chtěli

Strava
Potraviny jsme si kupovali a vaříli si,chodili na pizzu,včem nam velice chutnalo

Služby hotelu
Služby nebyly,nyli jsme v rezidenci

Pláž
Přístup do moře mělky,vstup do moře bezvadný,moře čísté,pláže čiste,moře teplé,koupá také dobré,celkovy dojem spokojenost

Pavel Kvasnička, 13.09.2022, Datum pobytu: 2.9. - 9.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Hotel: Residence Portesin

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6 Podklady k dovolené přišly dva dny před odjezdem, což se mi zdá velice krátká doba zejména na zařízení odvozu do Prahy na autobus. Do...

 • 6 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Podklady k dovolené přišly dva dny před odjezdem, což se mi zdá velice krátká doba zejména na zařízení odvozu do Prahy na autobus. Do autobusu jsme nasedaly v největší průtrži mračen, totálně promočený, autobus nepočkal. Autobus do Itálie jel z Prahy zcela nepochopitelně přes Brno, zbytečně dlouho strávený čas v autobuse. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj s klimatizací , super. Jinak nic, moc. Na pokoji nebylo žádné denní světlo, okno vedlo do tmavé šachty. Zvolili jsme si špatný pokoj, částečně naše chyba.

Strava
Spousta jídla, velký výběr, chuťově ale jídlo příliš dobré nebylo.

Služby hotelu
Celkem spokojenost.

Pláž
Dlouhá pláž, snad 250 m. Hodně pozvolný vstup do vody.

Josef, 11.09.2022, Datum pobytu: 25.8. - 3.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Hotel: KARINZIA

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7 Pěkná dovolená, velmi hezké okolí, hodně vyžití pro děti.

 • 6.5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 9 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Pěkná dovolená, velmi hezké okolí, hodně vyžití pro děti. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Od ubytování jsme upřímně za dané peníze očekávaly více. Pokoje menší, vybavení starší, ale dostačující. Co hodnotím negativně byla kvalita úklidu, kdy opravdu nevím , co do 16hod než nás ubytovali dělali. Pod kuchyňskou linkou a postelemi prach, když se naše dcera prošla po apartmánu v ponožkách tak je měla černé.

Strava
Stravu jsme si řešily samy, v celém oblasti Lido Altanea je dost restaurací, kde se dá dobře najíst. Malý obchůdek pro nezbytné nákupy, kdo je autem dá se dojet do většího supermarketu.

Služby hotelu
Dobře zorganizované odbavení po příjezdu i odevzdání klíčů v den odjezdu. Pěkný bazén, kde oceňuji, že se nemusely nosit plavací čepice jak je v Itálii zvykem. Udržované okolí, čisto, dostatek parkovacích stání.

Pláž
Pláž klasická jako na severu Itálie, písek, pozvolný vstup do moře, čisto, dostatek lehátek a deštníků za poplatek, restaurace. Dostatek místa i pro ty, co nechtěli plážový servis a chtěli ležet přímo u moře.

Lucie V., 07.09.2022, Datum pobytu: 25.8. - 3.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Hotel: Villaggio Ai Pini (Caorle/Lido Altanea)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8 Pěkné prostředí, kemp veliký, pro děti super, 5 bazénů se skluzavkami.

 • 7.5 Ubytování
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Pěkné prostředí, kemp veliký, pro děti super, 5 bazénů se skluzavkami. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Příjemné menší domky se "zahrádkou", jen stěny byly jak papírové, takže pokud máte hlučné sousedy, tak se nevyspíte. Postel pohodlná. Vybavená kuchyňka

Strava
Vlastní. Dá se najíst i v kempu v restauraci u recepce nebo u pláže.

Služby hotelu
Špatně funkční, spíš nefunkční wi-fi

Pláž
Pláž pěkná, velmi jemný písek, hodně lidí, plážový servis za poplatek 17-21 Eur

Eva V., 06.09.2022, Datum pobytu: 26.8. - 2.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Hotel: Camp San Francesco

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.3 Dovolená se povedla. V Rosolina Mare jsme byli opakovaně. Ubytování bylo hezké, odpovídalo ceně. Apartmány prostorné, nově vybavené,...

 • 10 Ubytování
 • 9 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená se povedla. V Rosolina Mare jsme byli opakovaně. Ubytování bylo hezké, odpovídalo ceně. Apartmány prostorné, nově vybavené, bazén čistý, denně udržovaný. La Pigna je umístěna téměř v centru, takže večer je zde trochu rušno. Nám to nevadilo. Centrum jsem měli na dosah. Obden se zde konají večerní trhy a ve čtvrtek velký trh dopoledne.

Postupný vstup do moře, které bylo čisté. Počasí perfektní.

V Rosolina Mare je hodně cukráren a obchůdků, cestou na pláž jsme míjeli dva supermarkety, které jsou dobře zásobené.

V La Pigna je připojení na WIFI již v ceně. Fungovalo bez problémů.

Celkově můžu říct, že jsme si dovolenou užili. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování nás překvapilo. Apatrmán byl nově vybavený, čistý, prostorný. Moc se nám líbil.

Strava
stravu jsme zajištěnou neměli, což nám nevadilo.

Služby hotelu
služby standartní. Jen co nás zarazilo byl nevratný poplatek za závěrečný úklid apartmánu ve výši 30 EUR.

Do Itálie jsme jezdili 10 let, vždy platilo, že pokud jste apartmán uklidili, vždy Vám byl poplatek vrácen. Tady bohužel ne.

poplatek za energie byl 40 EUR na týden

Pláž
Pláž jsme měli veřejnou . Mohli jsme si zaplatit plážový servis, ale je to zbytečné. Pláž je asi 400m od ubytování.

Jana Maťková, 30.08.2022, Datum pobytu: 19.8. - 26.8.2022
Oblast: Itálie Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Hotel: La Pigna

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)