Papillon Lagoon Reef Hodnocení: 3/5 Keňa, Diani Beach, Ukunda
János Á.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
všechno proběhlo dobře
všechno proběhlo dobře
Bylo to zahradnické a krásné.
Stravavždycky jsme našli jídlo a pití, které nám vyhovovalo
Ubytovánínám to perfektně vyhovuje
Službybylo to extrémně dobré
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Mirosław W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
Tohle byla moje nejlepší dovolená vůbec. Hotel Papillon vřele doporučuji; myslím, že si zasloužíte víc než 3 hvězdičky. Služby v celém zařízení si zaslouží nejvyšší hodnocení. Pokoj byl denně uklízen a ručníky se měnily denně (během týdne nám dokonce chtěli vyměnit povlečení, ale řekli jsme ne). Pokoj byl docela velký s balkonem a velkou koupelnou. Jídlo bylo velmi chutné a byl tam opravdu široký výběr točených nápojů (musel jsem si říct o méně alkoholu). K dispozici bylo i suché bílé víno a pivo (podávané ve sklenicích, což ocenila moje žena). U bazénu samozřejmě ve velkých plastových kelímcích. Po celém zařízení pobíhají rozkošné opice, které nejsou nebezpečné (samozřejmě v areálu hotelu je ostraha, takže se cítíte velmi bezpečně). Ochranka také držela opice dál, pokud byly příliš dotěrné ;-) Do tohoto hotelu se určitě vrátím. Myslím, že stojí za to dodat, že v areálu je Wi-Fi, možná není tak rychlé, jak bychom si přáli, ale v pokojích fungovalo dobře. Na letišti jsem si koupil 20GB internetu za 20 dolarů (spotřeboval jsem méně než 5 dolarů :-) pokud se někdo bojí jazyka, mluví anglicky, německy a dokonce i trochu polsky.
Tohle byla moje nejlepší dovolená vůbec. Hotel Papillon vřele doporučuji; myslím, že si zasloužíte víc než 3 hvězdičky. Služby v celém zařízení si zaslouží nejvyšší hodnocení. Pokoj byl denně uklízen a ručníky se měnily denně (během týdne nám dokonce chtěli vyměnit povlečení, ale řekli jsme ne). Pokoj byl docela velký s balkonem a velkou koupelnou. Jídlo bylo velmi chutné a byl tam opravdu široký výběr točených nápojů (musel jsem si říct o méně alkoholu). K dispozici bylo i suché bílé víno a pivo (podávané ve sklenicích, což ocenila moje žena). U bazénu samozřejmě ve velkých plastových kelímcích. Po celém zařízení pobíhají rozkošné opice, které nejsou nebezpečné (samozřejmě v areálu hotelu je ostraha, takže se cítíte velmi bezpečně). Ochranka také držela opice dál, pokud byly příliš dotěrné ;-) Do tohoto hotelu se určitě vrátím. Myslím, že stojí za to dodat, že v areálu je Wi-Fi, možná není tak rychlé, jak bychom si přáli, ale v pokojích fungovalo dobře. Na letišti jsem si koupil 20GB internetu za 20 dolarů (spotřeboval jsem méně než 5 dolarů :-) pokud se někdo bojí jazyka, mluví anglicky, německy a dokonce i trochu polsky.
Pláž je úžasná, písek jako mouka :-) jen Masajové byli trochu dotěrní, ale když jsem jim zdvořile poděkoval, odešli.
StravaJídla jsou mega chutná a podle mého názoru vůbec ne monotónní, obsluha je moc milá (káva a čaj se nosí v konvicích a šálcích, připravuje je personál), opravdu si nemám na co stěžovat :-)
UbytováníVelký pokoj s velkou koupelnou (v koupelně sprchový kout, umyvadlo, bidet a toaleta). Balkon je pěkný a prostorný. V mém pokoji nebyla lednice ani televize, ale nepocítil jsem nedostatek těchto zařízení (vím, že někteří lidé měli v pokoji ledničku). Celkový dojem byl velmi pozitivní.
SlužbyObsluha v celém zařízení byla velmi milá a ochotná
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 30 516 Kč za os.







































