Pine Bay Club Hodnocení: 2/5 Kypr, Severní Kypr, Kyrenia (Girne)
Kata Tímea Ilyés
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Edit K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Kata Tímea Ilyés
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Edit K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se vydařila na jedničku. Splnilo naše očekávání.
Dovolená se vydařila na jedničku. Splnilo naše očekávání.
Větší vzdálenost..cca 3km a ještě na horší pláž. Na hezčí pláž s lehátky nutnost dojed autobusem.
StravaZa mě super.
UbytováníNáš pokoj byl starší, koupelna v horšim stavu, ale čistá. Pokojová služba chodila každý den a vše pěkně uklidila,umyla..
Rudolf Štandera
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Slo to.
Slo to.
Pekna.
StravaOpravdu mi nechutnalo.S tim jsem se ještě nesetkal!
UbytováníSupr
SlužbyOdpovidajici.Spokojenost.
József M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jsme spokojeni s poměrem cena/výkon. Turci jsou milí a otevření, velmi přátelští, bez jakýchkoli skrytých úmyslů. Personál hotelu je zjevně začátečník nebo sezónní pracovník. Nicméně je velmi nadšený a snaživý. Průvodci byli připraveni, programy a jejich organizace byly bezchybné. Pokud se podaří rezervovat levně, případně bez poplatků, rozhodně to všem doporučuji. Co se týče Severního Kypru, pravděpodobně je to dobré místo i z hlediska poměru cena/výkon.
Jsme spokojeni s poměrem cena/výkon. Turci jsou milí a otevření, velmi přátelští, bez jakýchkoli skrytých úmyslů. Personál hotelu je zjevně začátečník nebo sezónní pracovník. Nicméně je velmi nadšený a snaživý. Průvodci byli připraveni, programy a jejich organizace byly bezchybné. Pokud se podaří rezervovat levně, případně bez poplatků, rozhodně to všem doporučuji. Co se týče Severního Kypru, pravděpodobně je to dobré místo i z hlediska poměru cena/výkon.
Je to asi 5 minut chůze přes dlouhé hotelové nádvoří. Voda je ráno a odpoledne klidná, během dne často vlnitá, v té době se k molu plaví i nějaký nános a odpadky. Do vody se lze dostat třemi způsoby: dvěma žebříky a kamenitou pláží vedle mola. Voda je při malých vlnách velmi čistá. Na molu jsme často byli jen my dva, nikdy nebylo přeplněno, vždy bylo k dispozici lehátko a slunečník.
StravaTypický nespokojený Maďar, který zaplatí all inclusive v muslimské zemi a nechápe, proč tam není vepřové. - Protože nejedí vepře! Kromě toho si myslím, že bylo možné jíst pestře, samozřejmě ten, kdo si na talíř nabere ze všeho, pravděpodobně řekne, že každý večer bylo to samé. Podle mě se střídalo 4-5 hlavních jídel - jídla byla podobná, ale ne stejná. Salátů bylo dost. Není to gurmánská nabídka, ale nikdy jsme neměli hlad a vždy jsme mohli jíst pestře. Kvalita jídla/vody (všechno se nalévá z lahve) byla dobrá = chutné, neztratili jsme chuť k jídlu ani neonemocněli.
UbytováníO tomto hotelu se čte hodně špatných věcí. Hlavní hotelová budova podle mého vyhovuje požadavkům, dokonce i více. Pokoj byl čistý, spárování nebylo dokonalé, ale to je tady podle mě běžné v této cenové kategorii. Pokoj byl uklízen každý den, navíc byly k dispozici 2 klimatizace. Vše fungovalo správně. Hotel už zažil i lepší časy, což platí hlavně pro vedlejší budovy, kde byl nyní ubytován personál, a oni také ten okolí znečišťují - mimochodem, tato cesta vede i k pláži. Přesto je vše krásné, i když tam právě není mnoho lidí, každý už viděl rekonstrukci a tato je také na několika místech. Vedlejší budovy jsou neustále v rekonstrukci a během pár let může opět zářit v původní kráse, pokud vše půjde dobře. Myslím, že v těchto prostorách nikoho neubytovávají, což potvrdil jak průvodce, tak místní.
SlužbyJe tam aquapark, což je asi dobré pro malé děti. Normální bazén s poolbarem, bohužel personálu bylo málo, takže obsluha v poolbaru nebyla vždy k dispozici, ale vynalézaví Maďaři si poradili a obsloužili všechny. Z toho samozřejmě nebyl problém. Personál, který mluví anglicky, je velmi milý a ochotný, ostatní jazyky stejně nerozumí, takže je zbytečné se snažit v maďarštině. Bazén je každý den večer silně chlorován, pravděpodobně proto není potřeba měnit vodu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Další města ve stejné lokalitě