Hotel nebyl špatný, kvalita úklidu byla průměrná, jídlo bylo velmi chutné a všeho dostatek. Jen bychom chtěli podotknout, že by zákazník, měl být informován o tom, že v tomto hotelu jsou z 90 % ubytovány rakouské děti včetně mentálně postižených, které jsou účastníky letních táborů. Ne každému se musí líbit jíst v jídelně plné hlučících dětí, prodírat se hloučky dětí. Každý nemusí mít takovou míru tolerance, aby to vše zvládl ještě za přítomnosti těžce mentálně postižených dětí. Nám osobně to nevadilo, ale věřím, že pedagogickému pracovníkovi, který jede za klidem nabrat sílu do nového školního roku by to mohlo vadit. Dále si myslím, že by poplatek z ubytování měl být součástí ceny zájezdu a ne, aby klient ještě doplácel tento poplatek osobně. Vždy, když jsme cestovali s CK , tak jsme nic nemuseli doplácet, vše bylo zahrnuto v celkové ceně zájezdu.