Badhaus Hodnocení: 4/5 Rakousko, Kaprun / Zell am See, Zell am See
Michal F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Michal F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka Vyhnánková
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
velmi příjemný pobyt
velmi příjemný pobyt
zde jsou hory, takže super lyžování a v létě určitě turistika
Stravanaprosto vynikající
Ubytovánípěkné pokoje, drobné nedostatky jako chladnější koupelna a kapající sprcha
Službyzázemí pro odpolední vyžití dětí i dospělých zajistila herna s fotbálkem šipkami, biliárem a také krásná nová sauna se sprchou a odpočívárnou
Janka Harmanská
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi prijemny pobyt. Jedine s cim sme boli nespokojni bol fakt, ze zastavka Ski Busu bola sice rovno pred hotelom, ale Ski Bus siel len do Zell am See. My sme chceli lyzovat v stredisku Kitzsteinhorn a tam bolo nutne prestupovat.
Velmi prijemny pobyt. Jedine s cim sme boli nespokojni bol fakt, ze zastavka Ski Busu bola sice rovno pred hotelom, ale Ski Bus siel len do Zell am See. My sme chceli lyzovat v stredisku Kitzsteinhorn a tam bolo nutne prestupovat.
Formou bufetu ranajky aj vecera. Velmi dobre.
UbytováníVelmi prijemny Gasthof. Sice trochu starsi, comu zodpoveda aj cena. Personal mily, ochotny.
SlužbyVelmi dobre.
SportSuper :)
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Andrea K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno při ruce, městečko, lanovka, obchody, aquapark, zastávky autobusu - na místě jsme dostali slevovou kartu, na kterou se zároveň mohlo neomezeně jezdit zadarmo autobusem, který vás doveze na všechna zajímavá místa v okolí.
Všechno při ruce, městečko, lanovka, obchody, aquapark, zastávky autobusu - na místě jsme dostali slevovou kartu, na kterou se zároveň mohlo neomezeně jezdit zadarmo autobusem, který vás doveze na všechna zajímavá místa v okolí.
Klasický apartmán, čisto, klid. Vybavení apartmánu jednoduché, ale na přespání a uvaření si něčeho malého dostačující. Zadarmo je k dispozici přenosná wifi, na kterou můžete být připojeni i kdekoliv venku.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lumír Lindovský
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi prijemny hotel. Maximalne vstricny personal. Vse super a perfektni.
Velmi prijemny hotel. Maximalne vstricny personal. Vse super a perfektni.
Rozmanita strava. Vse velmi chutne. Hromady jidla a velmi ochotny personal.
UbytováníVelky pokoj, kde jsme se pohodlne vesli 2 dospeli a 2 male deti na 2 pristylkach.
SlužbyOrganizovali pro nas zabavu - carling na snehu, hromadnou prochazku vesnici. Prijemne.
SportJezdili jsme lyzovat do Kaprunu na Maiskogel, kde je polovina sjezdovky modra a mirna a velmi dobre se nase male deti 5 a 6 let naucili bez problemu lyzovat - doporucuju pro male deti a zacatecniky.
Dita Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milena N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
penzion velmi příjemný, čistý, nově rekonstruovaný, vkusně vybavený, jen pokoje malinko menší a málo místa na kufry a věci. Jídlo nadočekávání výborné, velmi vkusně servírované, dostatečné množství. Personál velmi příjemný, milý, snaží se o příjemnou komunikaci a vždy vyhovět. Určitě mohu jen doporučit i náročnějším klientům.
penzion velmi příjemný, čistý, nově rekonstruovaný, vkusně vybavený, jen pokoje malinko menší a málo místa na kufry a věci. Jídlo nadočekávání výborné, velmi vkusně servírované, dostatečné množství. Personál velmi příjemný, milý, snaží se o příjemnou komunikaci a vždy vyhovět. Určitě mohu jen doporučit i náročnějším klientům.
Výborná !!! Velmi chutná, vydatná strava, snídaňový bufet velmi rozmanitý, našlo se tam doopravdy všechno, hodně různého ovoce, zeleniny, sladkostí, každý si určitě vybral dle chutí, k výběru různé druhy pečiva . Rovněž večeře vždy krásně připravené, moc chutné. Pouze mi připadaly trochu dražší nápoje - limonády a většina nápojů po 3 eurech
UbytováníVelmi čisté, příjemné, pěkně a vkusně vybavené pokoje většinou s balkonem. Každý den byl prováděn úklid a výměna ručníků. Jen bohužel malinko méně místa na kufry a věci, pouze 1úzká malinká skříň.
Službyvelmi dobré, personál ochotný
Sportdobré, upravené,
Josef S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená, pouze horší služby ze strany CK, neboť zaslala špatně vyplněný voucher na ubytování a náprava byla sjednána až po několika urgencích.
Skvělá dovolená, pouze horší služby ze strany CK, neboť zaslala špatně vyplněný voucher na ubytování a náprava byla sjednána až po několika urgencích.
Čisté jezero, výborná pláž, všude naprosto čisto.
StravaChudší obědy. Pokud jsou dny, kdy je bufetová večeře, člověk se nají dobře, pokud je výběr z menu, jsou porce malé a člověk se moc nenají.
UbytováníDobré vybavení pokoje, pouze jsou velmi špatně osvětlené a je tam šero.
SlužbyVýborný personál i služby hotelu.
od 5 873 Kč za os.
Michaela B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byly jsme nadšené. Krásně čisté, vybavené, blízko na skiibus
Byly jsme nadšené. Krásně čisté, vybavené, blízko na skiibus
Byly jsme na horách, ne u moře
StravaVlastní
UbytováníKrásné, velké, čisté
Služby-
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jednodušší ale velmi útulný a příjemný penzion s perfektní dostupností na skibus a velmi milými majiteli. Vyšlo nám nádherné počasí a z dovolené jsme se vraceli nadšení.
Jednodušší ale velmi útulný a příjemný penzion s perfektní dostupností na skibus a velmi milými majiteli. Vyšlo nám nádherné počasí a z dovolené jsme se vraceli nadšení.
V penzionu jsme měli jen snídani, která se nijak nevymykala běžnému standardu, jaký známe z jiných rakouských penzionů. Na Kitzsteinhornu na sjezdovce byla velká samoobslužná jídelna, která měla celkem širokou nabídku za celkem únosné ceny. Byli jsme velmi spokojeni.
UbytováníJednodušší ale velmi útulný penzion. Vše co mělo fungovat, fungovalo, všude bylo čisto, vše bylo perfektně udržované.
SlužbyMajitelé penzionu byli velmi příjemní starší lidé. Konverzace probíhala převážně v němčině, ale bez problémů stačily moje základy ze střední školy. Vše bylo v naprostém pořádku.
SportVzhledem k nedostatku sněhu jsme trávili většinu času na ledovci. Perfektně nám vyšlo počasí, takže jsme si lyžování opravdu užili. Počet lanovek i sjezdovek nám připadal dostačující.
Roman H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 3 809 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doporučuji :)
Doporučuji :)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolena v Kaprunu, Zell am See a okoli byla supr, mnoho tipu na vylety, samozrejme jsme nestihli vsechno,ale sluzby hotelu, restauraci, stredisek a mist kde jsme byli, byli vzdy na vysoke urovni.
Jedine,ale bohuzel velke "-" je plno lidi arabskeho puvodu-tvarici, ze jsou nemci na nemeckych autach s spz nemecka.
Bohuzel, kdyz clovek jede do stredu Alp,tak si chces uzit alpskou kulturu a ne arabskou. Clovek tam nechce koukat na arogatni lidi, zeny ktere ani vlastni deti nepoznaji, protoze jim nejsou videt ani oci, protoze nanich maji slunecne bryle.
a chovani typu, ve vysokohorske restauraci, kde hraje typicky rakouska alpska hudba a obsluha chodi v krojich, tak si sedne vetsina techto lidi a na mobilech si pusti halekani arabske a prehlusuje to celou atmosferu vysokohorske alpske restaurace, mne fakt tuto dovolenou hodne kazilo a necitil jsem se jako v Alpach ale jako nekde v arabskem state u more, bez ohledu na to ze, kama sli,tak kdyz jim z ruky upadla 1,5l flasa vody, tak jim tam proste nechali, a je jedno zda to bylo v meste nebo na kopci ve 3000m.n.m.
takze bohuzel tento pokus tamnich hotelieru si zachranit kseft a nalakat lidi z arabskeho poolostrovu v dobe krizi, byl mozna fajn pokus, ale ted ti bohati to tam cele pomalu skupuji a ti nebohati z nemecka to tam zneprijemnuji mistnim i ostatnim navstevnikum a turistum. a nemluvim jenom za sebe, ale ze skusenosti z naseho hotelum i z rozhovoru z lidma z mesta i tech ktere jsme potkavali na horach.
a pokud se neco razantne nezmeni, tak si myslim ze toto krasne misto, bude jenom plne arabsky lidi a ostatni tam prestanou jezdit, bohuzel
Dovolena v Kaprunu, Zell am See a okoli byla supr, mnoho tipu na vylety, samozrejme jsme nestihli vsechno,ale sluzby hotelu, restauraci, stredisek a mist kde jsme byli, byli vzdy na vysoke urovni.
Jedine,ale bohuzel velke "-" je plno lidi arabskeho puvodu-tvarici, ze jsou nemci na nemeckych autach s spz nemecka.
Bohuzel, kdyz clovek jede do stredu Alp,tak si chces uzit alpskou kulturu a ne arabskou. Clovek tam nechce koukat na arogatni lidi, zeny ktere ani vlastni deti nepoznaji, protoze jim nejsou videt ani oci, protoze nanich maji slunecne bryle.
a chovani typu, ve vysokohorske restauraci, kde hraje typicky rakouska alpska hudba a obsluha chodi v krojich, tak si sedne vetsina techto lidi a na mobilech si pusti halekani arabske a prehlusuje to celou atmosferu vysokohorske alpske restaurace, mne fakt tuto dovolenou hodne kazilo a necitil jsem se jako v Alpach ale jako nekde v arabskem state u more, bez ohledu na to ze, kama sli,tak kdyz jim z ruky upadla 1,5l flasa vody, tak jim tam proste nechali, a je jedno zda to bylo v meste nebo na kopci ve 3000m.n.m.
takze bohuzel tento pokus tamnich hotelieru si zachranit kseft a nalakat lidi z arabskeho poolostrovu v dobe krizi, byl mozna fajn pokus, ale ted ti bohati to tam cele pomalu skupuji a ti nebohati z nemecka to tam zneprijemnuji mistnim i ostatnim navstevnikum a turistum. a nemluvim jenom za sebe, ale ze skusenosti z naseho hotelum i z rozhovoru z lidma z mesta i tech ktere jsme potkavali na horach.
a pokud se neco razantne nezmeni, tak si myslim ze toto krasne misto, bude jenom plne arabsky lidi a ostatni tam prestanou jezdit, bohuzel
vyborne
Ubytovánívyborne
Službyvyborne
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V tomto penzionu jsme byli již podruhé, na základě naší předchozí velké spokojenosti a opět bylo vše perfektní. Rádi se budeme vracet.
V tomto penzionu jsme byli již podruhé, na základě naší předchozí velké spokojenosti a opět bylo vše perfektní. Rádi se budeme vracet.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková spokojenost. Vzhledem ke znalosti Ski areálů (Zell am Zee/Kaprun) a jejich vzdálenosti od hotelu (nutno dojíždět nejméně cca10km) věděli jsme co nás ohledně lyžování čeká. Poměr cena/služby velmi dobrý. Pro ty, kteří chtějí využívat welness doporučuji si vzít si sebou vlastní ručníky/župan.
Celková spokojenost. Vzhledem ke znalosti Ski areálů (Zell am Zee/Kaprun) a jejich vzdálenosti od hotelu (nutno dojíždět nejméně cca10km) věděli jsme co nás ohledně lyžování čeká. Poměr cena/služby velmi dobrý. Pro ty, kteří chtějí využívat welness doporučuji si vzít si sebou vlastní ručníky/župan.
Velmi dobrá kuchyň. Spokojenost i s obsluhou.
UbytováníNa typ ubytovacího zařízení velmi dobré.
SlužbySpokojenost. Žádné připomínky (jen doporučení ohledně ručníků v případě využívání welnes)
SportS ohledem na znalost ski areálů žádná připomínka. Domnívám se, že na své si mohou přijít lyžaři všech kategorií.
Karla Hradecká
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrá
UbytováníSkvělé
Služby1
Dana Bišková
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
\Velmi dobrá, velké množství.
UbytováníBylo perfektní, se vzorným úklidem, s výhledem na panorama hor.
SlužbyMajitelé jsou velmi milí lidé, mají snahu, aby se u nich hosté cítili dobře.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Aleš M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Parádní ubytování, přátelský nevtíravý personál, pestré snídaně, klidné zelené okolí, nedaleko do města
Parádní ubytování, přátelský nevtíravý personál, pestré snídaně, klidné zelené okolí, nedaleko do města
Několik desítek metrů k lanovkám /naprosto neruší/, turistické trasy, v okolí příroda, řidší zástavba, do města a k jezeru nedaleko /2km/. Restaurace v okolí
StravaBohaté pestré snídaně formou švédských stolů, snad drobné mínus - stále stejná nabídka /při týdenním pobytu jistě nevadí/
UbytováníSvětlý, prostorný, vkusně zařízený pokoj s balkonem a venkovním posezením, krásné klidné okolí. Sociál na pokoji, čistota, úklid. Pod okny zabudovaný podlouhlý stůl, možno pohodlně využít jako pracovní
Vlastimil Sojka
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pouze snídaně - bezchybné, s velkým výběrem
Ubytovánívýborné
Službyvše v pořádku, suchá lyžárna
Další města ve stejné lokalitě