Zur Post Hodnocení: 3/5 Rakousko, Salcbursko, Maishofen
Ivana S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
lokalita krásná, cyklostezky blízko hotelu, jen nám moc nevyšlo počasí
lokalita krásná, cyklostezky blízko hotelu, jen nám moc nevyšlo počasí
polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr ze dvou jídel, polévka, hlavní chod a po večeři dezert, vše krásně naaranžované moderní formou
Ubytovánípokoj velký s balkonem a výhledem na hory, čisto, denní úklid
Službyúschovna kol, příjemný personál, jeden z personálu hovořil slovensky
Szilárd K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Hotel se nachází v krásném městečku, opravdové klenotnici. Čisté, uklizené, květinové město. Hotel je dobře vybavený, denní úklid pokojů se neprováděl, druhý den jsme si dali odpadkový koš před dveře, který se pak vyprázdnil. Snídaně byla monotónní, nudná, moc na výběr nebylo, pokud jsme chtěli vajíčka, byli jsme požádáni zvlášť, ale když jsme začali s sendvičem, už nás obsluhovali. Dokázal jsem si v nabídce představit i klobásu, teplý sendvič, obzvlášť ve tříhvězdičkovém podniku. Večeře byla pestrá, u každé snídaně jste si museli vybrat z menu, které moc možností nedávalo, protože jste si mohli vybrat mezi normálním a veganským jídlem. Obsluha byla odpovídající, i když jsme měli konfrontaci s číšníkem, nejdříve sebral ze stolu připravené mnohem více peněz - ani slovo, ani myšlenku - když přinesl účet. Pak vrátil přebytek a účet, ale nic takového jsme ještě nezažili. Okolí je krásné, místa, která se nesmí vynechat. Orlí hnízdo bylo velké zklamání, spíše se jedná o pohostinnost a zábavu než o nějakou éru v historii.
Hotel se nachází v krásném městečku, opravdové klenotnici. Čisté, uklizené, květinové město. Hotel je dobře vybavený, denní úklid pokojů se neprováděl, druhý den jsme si dali odpadkový koš před dveře, který se pak vyprázdnil. Snídaně byla monotónní, nudná, moc na výběr nebylo, pokud jsme chtěli vajíčka, byli jsme požádáni zvlášť, ale když jsme začali s sendvičem, už nás obsluhovali. Dokázal jsem si v nabídce představit i klobásu, teplý sendvič, obzvlášť ve tříhvězdičkovém podniku. Večeře byla pestrá, u každé snídaně jste si museli vybrat z menu, které moc možností nedávalo, protože jste si mohli vybrat mezi normálním a veganským jídlem. Obsluha byla odpovídající, i když jsme měli konfrontaci s číšníkem, nejdříve sebral ze stolu připravené mnohem více peněz - ani slovo, ani myšlenku - když přinesl účet. Pak vrátil přebytek a účet, ale nic takového jsme ještě nezažili. Okolí je krásné, místa, která se nesmí vynechat. Orlí hnízdo bylo velké zklamání, spíše se jedná o pohostinnost a zábavu než o nějakou éru v historii.
Nebylo to.
StravaSnídaně byla nudná a monotónní, večeře nebyla nic moc.
UbytováníPoloha a vybavení pokoje jsou velmi dobré, měli jsme problém se slibovaným denním úklidem.
SlužbySplňovalo to naše požadavky, ale neodpovídalo 3 hvězdičkám.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 4 920 Kč za os.








