Waidmannsheil Hodnocení: 3/5 Rakousko, Kaprun / Zell am See, Kaprun
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Karla Hradecká
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrá
UbytováníSkvělé
Služby1
Dana Bišková
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
\Velmi dobrá, velké množství.
UbytováníBylo perfektní, se vzorným úklidem, s výhledem na panorama hor.
SlužbyMajitelé jsou velmi milí lidé, mají snahu, aby se u nich hosté cítili dobře.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolena v Kaprunu, Zell am See a okoli byla supr, mnoho tipu na vylety, samozrejme jsme nestihli vsechno,ale sluzby hotelu, restauraci, stredisek a mist kde jsme byli, byli vzdy na vysoke urovni.
Jedine,ale bohuzel velke "-" je plno lidi arabskeho puvodu-tvarici, ze jsou nemci na nemeckych autach s spz nemecka.
Bohuzel, kdyz clovek jede do stredu Alp,tak si chces uzit alpskou kulturu a ne arabskou. Clovek tam nechce koukat na arogatni lidi, zeny ktere ani vlastni deti nepoznaji, protoze jim nejsou videt ani oci, protoze nanich maji slunecne bryle.
a chovani typu, ve vysokohorske restauraci, kde hraje typicky rakouska alpska hudba a obsluha chodi v krojich, tak si sedne vetsina techto lidi a na mobilech si pusti halekani arabske a prehlusuje to celou atmosferu vysokohorske alpske restaurace, mne fakt tuto dovolenou hodne kazilo a necitil jsem se jako v Alpach ale jako nekde v arabskem state u more, bez ohledu na to ze, kama sli,tak kdyz jim z ruky upadla 1,5l flasa vody, tak jim tam proste nechali, a je jedno zda to bylo v meste nebo na kopci ve 3000m.n.m.
takze bohuzel tento pokus tamnich hotelieru si zachranit kseft a nalakat lidi z arabskeho poolostrovu v dobe krizi, byl mozna fajn pokus, ale ted ti bohati to tam cele pomalu skupuji a ti nebohati z nemecka to tam zneprijemnuji mistnim i ostatnim navstevnikum a turistum. a nemluvim jenom za sebe, ale ze skusenosti z naseho hotelum i z rozhovoru z lidma z mesta i tech ktere jsme potkavali na horach.
a pokud se neco razantne nezmeni, tak si myslim ze toto krasne misto, bude jenom plne arabsky lidi a ostatni tam prestanou jezdit, bohuzel
Dovolena v Kaprunu, Zell am See a okoli byla supr, mnoho tipu na vylety, samozrejme jsme nestihli vsechno,ale sluzby hotelu, restauraci, stredisek a mist kde jsme byli, byli vzdy na vysoke urovni.
Jedine,ale bohuzel velke "-" je plno lidi arabskeho puvodu-tvarici, ze jsou nemci na nemeckych autach s spz nemecka.
Bohuzel, kdyz clovek jede do stredu Alp,tak si chces uzit alpskou kulturu a ne arabskou. Clovek tam nechce koukat na arogatni lidi, zeny ktere ani vlastni deti nepoznaji, protoze jim nejsou videt ani oci, protoze nanich maji slunecne bryle.
a chovani typu, ve vysokohorske restauraci, kde hraje typicky rakouska alpska hudba a obsluha chodi v krojich, tak si sedne vetsina techto lidi a na mobilech si pusti halekani arabske a prehlusuje to celou atmosferu vysokohorske alpske restaurace, mne fakt tuto dovolenou hodne kazilo a necitil jsem se jako v Alpach ale jako nekde v arabskem state u more, bez ohledu na to ze, kama sli,tak kdyz jim z ruky upadla 1,5l flasa vody, tak jim tam proste nechali, a je jedno zda to bylo v meste nebo na kopci ve 3000m.n.m.
takze bohuzel tento pokus tamnich hotelieru si zachranit kseft a nalakat lidi z arabskeho poolostrovu v dobe krizi, byl mozna fajn pokus, ale ted ti bohati to tam cele pomalu skupuji a ti nebohati z nemecka to tam zneprijemnuji mistnim i ostatnim navstevnikum a turistum. a nemluvim jenom za sebe, ale ze skusenosti z naseho hotelum i z rozhovoru z lidma z mesta i tech ktere jsme potkavali na horach.
a pokud se neco razantne nezmeni, tak si myslim ze toto krasne misto, bude jenom plne arabsky lidi a ostatni tam prestanou jezdit, bohuzel
vyborne
Ubytovánívyborne
Službyvyborne
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jednodušší ale velmi útulný a příjemný penzion s perfektní dostupností na skibus a velmi milými majiteli. Vyšlo nám nádherné počasí a z dovolené jsme se vraceli nadšení.
Jednodušší ale velmi útulný a příjemný penzion s perfektní dostupností na skibus a velmi milými majiteli. Vyšlo nám nádherné počasí a z dovolené jsme se vraceli nadšení.
V penzionu jsme měli jen snídani, která se nijak nevymykala běžnému standardu, jaký známe z jiných rakouských penzionů. Na Kitzsteinhornu na sjezdovce byla velká samoobslužná jídelna, která měla celkem širokou nabídku za celkem únosné ceny. Byli jsme velmi spokojeni.
UbytováníJednodušší ale velmi útulný penzion. Vše co mělo fungovat, fungovalo, všude bylo čisto, vše bylo perfektně udržované.
SlužbyMajitelé penzionu byli velmi příjemní starší lidé. Konverzace probíhala převážně v němčině, ale bez problémů stačily moje základy ze střední školy. Vše bylo v naprostém pořádku.
SportVzhledem k nedostatku sněhu jsme trávili většinu času na ledovci. Perfektně nám vyšlo počasí, takže jsme si lyžování opravdu užili. Počet lanovek i sjezdovek nám připadal dostačující.
Roman H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 3 809 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doporučuji :)
Doporučuji :)
Michaela B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byly jsme nadšené. Krásně čisté, vybavené, blízko na skiibus
Byly jsme nadšené. Krásně čisté, vybavené, blízko na skiibus
Byly jsme na horách, ne u moře
StravaVlastní
UbytováníKrásné, velké, čisté
Služby-
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zdeněk K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čestmír K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ilona M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super ubytování, strava a personál.Ski bus přímo před hotelem, sjezdovku do vzdálenosti max 5km, krásné jezero.
Super ubytování, strava a personál.Ski bus přímo před hotelem, sjezdovku do vzdálenosti max 5km, krásné jezero.
Výborná kuchyně, každý den něco jiného.
UbytováníKrásné ubytování
SlužbyVše ok, jenom připojení na wifi je pouze v kavárně.
SportDlouhé, upravené, hodně sněhu, prostě super.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Maroš S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ondřej R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petrit H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc se nám líbilo
Moc se nám líbilo
Pěkné, dostali jsem větší pokoj, než jsme si koupili. Moc pěkná budova, kombinace starého a moderního
Miluše V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Umístění hotelu je v centru, kousek od lanovky a MHD zastávky. Součástí pobytu byla i Letní karta Kaprunu, mnoho aktivit jsme měli zdarma nebo se slevou, zejména lanovky na ledovec, atd.
Umístění hotelu je v centru, kousek od lanovky a MHD zastávky. Součástí pobytu byla i Letní karta Kaprunu, mnoho aktivit jsme měli zdarma nebo se slevou, zejména lanovky na ledovec, atd.
hory, spa
StravaPolopenze, výběr z menu den předem (dětské menu nebylo), salátový bar. Nápoje za úhradu. Nevyužili jsme polopenzi plus, tj. nápoje pro děti a svačina (hotel nás neinformoval, možná bychom ale stejně nevyužili každý den, během dne jsme byli na výletech). Strava byla chutná a plně dostačující. Příjemné prostředí a milá obsluha, hovořící česky.
UbytováníHezké, prostorné, čisté, krásný výhled na hory
Službyskvělé
Města v lokalitě