Celkově se nám výlet líbil, a to i přestože jsme si kvůli větrnému počasí nezalyžovali.
PlážK vleku je to od penzionu opravdu kousíček. V areálu se nachází elektrárna a zajímavé muzeum popisující práce na této vodní elektrárně.
StravaStravování bylo přímo v penzionu luxusní, moc jsme si pochutnali.
UbytováníPokoj - tedy oba pokoje byly příjemné, druhý pokoj č. 19 byl modernější a příjemnější. Co nebylo příjemné, byla informace, kterou nám sdělil až majitel hotelu, že jsme prý souhlasili s přestěhováním na poslední noc. Vzhledem k tomu, že jsme zůstali jen tři noci, byl to poněkud neobvyklý požadavek a hlavně jsme se o něm vůbec nedozvěděli, přestože majitel tvrdil, že má emailovou komunikaci z agentur, které potvrdily náš souhlas.
SlužbyVelmi příjemný personál a celková, velmi přátelská atmosféra.