Na prvý pohľad vyzerá veľmi moderne a ponúka krásne výhľady. Vybrali sme si ho, lebo je určený len pre dospelých. Pokiaľ hľadáte kľudnú dovolenku bez detí, musíte ju však stráviť len pri hotelovom bazéne a nie na pláži. Celkový dojem je tak 50 na 50. Hotel by sme už znovu navštíviť nechceli.
PlážPláž bohužiaľ nepatrí priamo hotelu, ale susedí s inými hotelovými plážami. Na pláži žiadny pokoj a kľud nečakajte, neustále tam rušia animátori, ktorí robia program pre susedný hotel a deti. Je kamienková, voda je však čistá, lehátko sme si vždy našli. Veľké mínus je, že tam nie je plážový bar, čiže služby all inclusive môžete využívať len pri bazéne a nakoľko je to dosť ďaleko, tak sa tam človeku nechce. Pláž je celkom ďaleko od hotela, cesta riadnym strmím kopcom. Hotel zabezpečuje prepravu.
StravaNajväčším sklamaním pre nás bol servis v reštaurácii. Strava je síce výborná, celkom pestrá, ale manažér reštaurácie je úplne nemožný, vôbec nevedel zadeliť robotu a nekoordinovane len pobiehal hore dolu. Keď ste prišli na raňajky alebo večeru neskôr, čašníci vôbec nestíhali, nemali prestreté stoly, človek si nemal kde sadnúť. Neodnášali použitý riad, nemali k dispozícii čistý príbor. Malá lyžička ku káve v žiadnom prípade...keď si chcete zamiešať cukor, musíte použiť nožík alebo vidličku. Vôbec sa o hostí nestarali tak ako sa patrí na 5 hviezdičkový hotel. (samozrejme česť výnimkám). Musíme však vyzdvihnúť dezerty, boli naozaj výborné, keď ste mali šťastie a dostalo na na Vás.
UbytováníNaša izba určite podľa nášho názoru neodpovedala 5 hviezdičkovému hotelu. Vybavenie je staršie, má už niečo za sebou. Kúpelňa je veľmi zle riešená, voda zo sprchového kútu tečie do celej kúpeľne, kde je odtok, z ktorého ide smrad. Vchodové dvere nedoliehali a nakoľko hneď nad nimi bola lampa, ktorá celú noc svietila, svetlo šlo aj do izby. Celkom problém s teplou vodou, okolo 19tej keď sa všetci chystali na večeru, nešla teplá voda...asi slabá kapacita vyhrievania. Mali sme izbu číslo 217 s výhľadom na more, balkón bol priestranný, s celkom pekným výhľadom. Upratovanie každý deň bez problémov.
SlužbyVoda je síce na Rhodose pitná, ale má veľmi zlú chuť. Fľaškovú sme dostali len pri príchode, viac do minibaru nedopĺňali...museli sme pýtať v reštaurácii, kde nám ju vždy dali. Hotel mal každý večer pri bare živú hudbu. Má svoju vlastnú aplikáciu, ktorá Vám slúži už pri ubytovaní a počas celého pobytu si v nej môžete objednávať ala carte večeru/obed alebo hodinu vo fitku. Na ala carte celkom malá kapacita, chceli sme sa objednať už druhý deň po príchode a neboli miesta.